Aicina piešķirt bezmaksas internetu bezdarbniekiem 5

Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas (LSDSP) ģenerālsekretārs Ansis Dobelis aicinājis ekonomikas ministru Arti Kamparu atbalstīt bezdarbniekus, piešķirot bezmaksas interneta pieslēgumus, šodien ziņo biznesa portāls db.lv.A. Dobeļa aicinājumā lūgts izvērtēt iespēju piešķirt konkrētām bezdarbnieku kategorijām uz noteiktu laika periodu bezmaksas interneta pieslēgumus, ko varētu realizēt uzņēmums Lattelecom, līdzīgi kā septembra sākumā, sadarbojoties Ekonomikas ministrijai un a/s Latvenergo, tika nolemts 100 tūkst. maznodrošināto klientu daļēji kompensēt elektrības maksājumus.Ansis Dobelis ir pārliecināts, ka daļa bezdarbnieku izmantos iespēju, bezmaksas lietojot internetu, meklēt darbu, turklāt tas atslogos Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) darbu, jo cilvēki varēs sekot līdzi darba tirgus sludinājumiem no mājām, nevis regulāri apmeklējot NVA. «Bez darba šobrīd ir ap 200 tūkst. iedzīvotāju, un šis skaitlis katru dienu palielinās. Esmu pārliecināts, ka valstij daļēji piederošs uzņēmums, kas strādā ar peļņu, var realizēt šo ideju un palīdzēt tūkstošiem cilvēku,» apgalvo Ansis Dobelis.Latvenergo iniciatīvai, atbalstīt mazturīgos iedzīvotājus, sekojis arī Rīgas Siltums, piedāvājot bezmaksas 50 MWh 1.5 milj. Ls vērtībā, Latvenergo šajā labdarības akcijā šogad ir gatavs šķirties no 3.7 milj. Ls.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

suns

ka tad,bezdarbniekiem jau vajag visu par velti,uzturet to liekezu baru,kas vispar jau gadiem nav stradajusi,ir tadi kas nemaz nemekle darbu,bezmaksas internets tapat ir bibliotekas un skolaas,labak butu tos lidzeklus novirzijusi darbavietu radisanai laukos,nevis pabalstu izmaksai.

pirms 11 gadiem, 2009.09.19 14:42

ii

bezmaksas piekļuve internetam tāpat jau pietiekošā mērā ir nodrošināta bibliotēkās un publiskajos interneta piekļuves punktos .. Tagad ko? - vēl katram klāt mājās gultā pienest internetu?!!! Vajag kustināt savas pakaļas un izmantot to kas ir!

pirms 11 gadiem, 2009.09.19 07:55

ports

Jauki!
Gan jau urlām , kāda fiška izdomāta.neticas ,ka bez iemesla un no sirds!!!!

pirms 11 gadiem, 2009.09.18 20:23

Forši

forši! dodiet tik šurp, tāpat nebūs ko darīt, varēšu spēlītes spēlēt...

pirms 11 gadiem, 2009.09.18 15:09

Latvijā un pasaulē