Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina SIA «Bauskas slimnīca» valdes locekļa amata pretendentus izvēlēties atklātā konkursā 15

Pēc ilgas un smagas slimības mūžībā aizgājis Bauskas novada pašvaldības kapitālsabiedrības SIA «Bauskas slimnīca» valdes loceklis Uģis Zeltiņš.

Sadzīvojot ar smago slimību, Uģis Zeltiņš deva savu ieguldījumu Bauskas slimnīcas saglabāšanā. Pēc reformām medicīnas nozarē, kad Bauskas slimnīca tika pārprofilēta par aprūpes slimnīcu, U. Zeltiņa darbības laikā Bauskas slimnīca nostiprināja savas pozīcijas kā lokālā slimnīca, kurā darbojas traumpunkts, kur pacienti var saņemt medicīnisko palīdzību akūtos gadījumos 24 stundas diennaktī, diennakts stacionārs un aprūpes nodaļa.

Bauskas slimnīcā joprojām tiek veiktas atsevišķu grupu traumatoloģiskās un ortopēdiskās operācijas, ginekoloģiskās un ķirurģiskās operācijas. U. Zeltiņa vadībā Bauskas slimnīcā un poliklīnikā veikti apjomīgi remontdarbi, lai paaugstinātu ēku energoefektivitāti. Remontētas ēku iekštelpas un sanitārie mezgli, lai padarītu Bauskas slimnīcu pieejamāku arī cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Iegādātas medicīniskās iekārtas slimību diagnosticēšanai.

Pašlaik, kad Bauskas novada domei kā SIA «Bauskas slimnīca» kapitāldaļu turētājai jāizlemj jautājums par jaunas SIA «Bauskas slimnīca» valdes iecelšanu, aicinām Bauskas novada domi šim jautājumam pieiet ar vislielāko rūpību un ieinteresētību.

Lai vakantajam amatam netiktu izvirzīti nekompetenti un veselības nozares specifiku nepārzinoši amata pretendenti, iesakām pretendentus vakantajam SIA «Bauskas slimnīca» valdes locekļa amatam atlasīt atklātā konkursā. Informāciju par atklāta konkursa izsludināšanu publiskojot Latvijas Republikas oficiālajā izdevumā laikrakstā «Latvijas Vēstnesis» .

Pretendentiem izvirzāmajās prasībās iesakām iekļaut šādus kritērijus:
augstākā izglītība medicīnā;
pieredze medicīnas personāla darba organizēšanā;
pieredze medicīnas aprūpes iestādes (uzņēmuma) vadīšanā.

SIA «Bauskas slimnīca» ir pašvaldības kapitālsabiedrība, ar kuras starpniecību Bauskas novada pašvaldība realizē pašvaldības autonomo funkciju – veselības aprūpes pieejamību Bauskas novada administratīvajā teritorijā.

Bauskas slimnīcas saglabāšana un kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamība bija, ir, un būs jautājums, kas tiešā vai netieša veidā skar ikvienu Bauskas novada iedzīvotāju.

  Medicīniski izglītots, sociāli aktīvs SIA «Bauskas slimnīca»» vadītājs, kurš vienlaikus būtu kompetents veselības aprūpes nozares un finanšu sistēmas pārzinātājs, Bauskas novada iedzīvotājiem ļautu gūt pārliecību, ka Bauskas slimnīca sekmīgi turpinās darbību kā mūsdienīga ārstniecības iestāde, kas darbojas, lai nodrošinātu ar veselības aprūpes pakalpojumiem Bauskas novada iedzīvotājus.

Pievieno komentāru

Komentāri 15

kaķim jāsmejas

Ābelnieks ar saviem administrācijas padomdevējiem tiešām ir izcilākais eksperts atklātu un godīgu konkursu rīkošanā!

pirms 6 gadiem, 2014.06.03 19:24

smejošais kaķis

Tev nabadziņam laikam nepaveicās kādā no iepriekšējiem konkursiem. Izsaku līdzjūtību!

pirms 6 gadiem, 2014.06.03 19:57

kakim

neesmu nabadziņs un man paveicās!

pirms 6 gadiem, 2014.06.03 20:42

arī kaķis

NU precīzāk pateikt vairs nevar, jo šie administrācijas "padomdevēji" prot ne tikai rīkot "atklātus un godīgus konkursus", bet arī bīdīt druģeļus kā vajag ...

pirms 6 gadiem, 2014.06.07 09:25

...

Pat nebrīnītos,ka amatu apvienošanas kārtībā!

pirms 6 gadiem, 2014.06.03 20:10

darbinieks

Iesaku domes darbiniekiem izvēloties jauno slimnīcas vadītāju - ar kandidātiem iepazīstināt kolektīvu un uzklausīt darbinieku domas, jo kas vēl labāk var izvērtēt kā kolektīvs.

pirms 6 gadiem, 2014.06.04 10:02

loders

var redzēt, ka darbiniekiem pieejams spirts bez limita, un te nu lūk rezultāts...

pirms 6 gadiem, 2014.06.08 19:51

labais

kā teica artuss...jums pašiem nav kauns par sevi!!! kas,jums un jūsu tuvajiem ir svarīgi,alvis,novickis vai kolužs ti būs jūsu un arī mani dakteri vai slakteri, !!!

pirms 6 gadiem, 2014.06.05 00:42

Nav labi

Pats saprati, ko gribēji pateikt?

pirms 6 gadiem, 2014.06.05 16:04

:)

"labais"" ar tevi nav labi!

pirms 6 gadiem, 2014.06.05 16:14

sliktais

kapēc ne? Alvis ieviestu ne tikai kārtību, bet arī atvērtu slimnīcu, un panāktu ka Bauskā ir slimnīca, un viņam palīdzētu šajā jautājumā Uldis, kurš solīja panākt, lai tiktu atvērta slimnīca.

pirms 6 gadiem, 2014.06.07 09:19

Omīte

1.Minētas iestādes nosaukums pēc būtības neatbilst slimnīcai, bet poliklīnikai, tātad maldina mūs, vietējos iedzīvotājus-klientus.
2. Daudz remontu paveikts, arī tie ir nepieciešami, taču jāfokusējas tomēr nevis uz būvniecības/remontu projektu vadīšanu un eiropas fondu apgūšanu, bet uz pamatpakalpojumu-medicīnas pakalpojumu nodrošināšanu atbilstošā kvalitātē un apjomā. Piemērs: ultrasonogrāfa kabineta pierakst 2 mēneši jāgaida, arī maksājot pilnu cenu.
3. Negribās aizvainot esošu personālu, tomēr ar ginekoloģiskiem izmeklējumiem ir vāji. Piemērs: Nav iespējams apsaktes laikā uzreiz veikt USG, kas būtu ērtāk, bet jāstājās jau minētajā mega rindā.
Bauska nav valsts nomale, taču ar med pakalpojumiem varētu būt labāk.
Šāds raksts manī raizsa nelielu izbrīnu. Kopš kura laika I. Pētersons, biedrības «Uzņēmēju klubs «Bauska ‘97»» prezidents ir satraukts par personālijām pašvaldības uzņēmumos. Es gan sliecos domāt ka mūsu novadā iespējas nopelnīt un piepelnīt, arī IT sfērā, un ne tikai, ir diezgan grūti. Jaunu klientu tikpat kā nav, zināma stagnācija. Bet šeit izbīdot savējo atklātā konkursā paveras jaunas iespējas.
Es savukārt novadam ieteiktu: vienreiz izvēlēties profesionāli no malas, taču ne obligāti ar med. izglītību, slimnīca jāvada, nevis jāoperē pas starpam vadot iestādi.

pirms 6 gadiem, 2014.06.05 22:18

nu taču

Bija taču pirms Zeltiņa profesionāle no malas- Ziedone.
Un vēl- vai tad M. Brazovska jau nav šajā amatā?
Tie lielie un daudzie remonti taču bija ar otkatu, kur roka roku mazgā.

pirms 5 gadiem, 2015.03.27 09:32

Lietotāju raksti