Aizdomu ēna pār franču siera meistaru Elejā 10

Pēc Elejas vidusskolas pedagogu sūdzības aizdomās par netiklām darbībām Elejas siernīcā policija ierosinājusi kriminālprocesu saistībā ar iespējamiem noziedzīgiem nodarījumiem pret tikumību un dzimumneaizskaramību. Liecinieka statusā tajā figurē pazīstamais franču uzņēmējs Lisjēns Eribērs, ziņo «Zemgales Ziņu» portāls www.zz.lv.Pats Lisjēns Eribērs ir šokēts par sava goda aizskaršanu un nejūtas vainīgs. Jāpiebilst, ka pēc 14 gadus ilgas darbošanās Elejā viņš savu biznesu šeit ir nolēmis beigt un gatavojas aizbraukt no Latvijas. L.Eribērs diezgan negatīvi izteicās par dažām Elejas vidusskolas skolniecēm, kas viņa uzņēmumā piestrādājušas. Savukārt viena no nepilngadīgajām meitenēm, kas esot viesojusies uzņēmēja mājā, ar mobilo telefonu nofilmējusi savu draudzeni, kura tajā brīdī bijusi kaila. Tiek pieļauts, ka tajā brīdī viņa atradusies L.Eribēra guļamistabā. Vēlāk šis video pārsūtīts skolasbiedriem, ievietots portālā draugiem.lv un pat pārraidīts televīzijas ziņās. Dažas nepilngadīgas skolnieces atklāti liecinājušas, ka L.Eribērs veicis netiklas darbības un par to maksājis. Elejas vidusskolas direktore Sarmīte Balode izteica nožēlu par to, ka aizdomu ēnā nonācis pazīstams uzņēmējs un ka Elejā pārstāj darboties siernīca, ko ik gadu apmeklēja vairāki tūkstoši tūristu. Taču direktore stingri pastāv uz to, ka nepieciešama pilnīga lietas izmeklēšana, turklāt esot iespējams, ka iesaistīto meiteņu vecāki situācijas nopietnību nemaz neizprot. Pēc neoficiālām ziņām, lietas izmeklēšana patlaban ir nonākusi strupceļā. Ja L.Eribērs no Latvijas aizbrauks, tad vispār līdz minimumam samazināsies varbūtība, ka izmeklēšanas gaitā kādam varētu tikt uzrādīta apsūdzība. 

Pievieno komentāru

Komentāri 10

Visitor

Pagalam nesmuks skandaals.Kas to zina,varbuut ,ka taisniiba ir kaut kur pa vidu.Vismaz vardarbiiba nav notikusi.Vidusskolas meitenes nevareetu buut jaunaakas par 16 gadiem un shaadaa vecumaa daudzi cilveeki uzsaak patstaaviigu dziivi un pilniibaa apzinaas savu riiciibu un atbildiibu.

pirms 13 gadiem, 2008.04.21 19:13

tauta

Pilnīgi piekrītu Pelei. Pēc šādas situācijas tas arī ,,ož"!!!

pirms 13 gadiem, 2008.04.21 10:50

pele

Kādas netiklas darbības 75 gados? Mūsu veči jau 45 vairs nevienu netiklu darbību nevar... Tie skuķi veci vienkārši šantažē! Vai tad viņas ar varu tur ievilktas? Un vai vecis pliks nofilmēts? Tā jau var plika skraidīt pa svešu māju un piesiet nezin ko.

pirms 13 gadiem, 2008.04.21 09:32

kulle

Te ir vairāk info un komentāri. Meitenes vienkārši gribēji piepelnīties.
http://www.zz.lv/news/article.html?xml_id=7302

pirms 13 gadiem, 2008.04.20 17:22

.....

varbūt vecākiem vajadzētu vairāk sekot līdzi savu bērnu dzīvei un nodarbēm. Par ko gan liecina fakti, kad 11-15-gadīgas "meitenītes" no laukiem atbrauc uz Rīgu un par naudiņu vai Zelta Zivtiņu kodiem tirgo sevi uz katra stūra?! Nebūs šo mazgadīgo palaistuvju, būs mazāk arī šādu pedofīlu. Lai situāciju valstī uzlabotu, vispirms jāsāk ar vecāku "pāraudzināšanu", jo tieši viņi ir atbildīgi par to, kas notiek ar viņu atvasēm!

pirms 13 gadiem, 2008.04.16 14:33

Kika

Nu tā neskaidri tas viss - tie skuķi jau ar par naudu rādāmi un tagad baigās cietējas atradušās. (: Siers gan bija labs!

pirms 13 gadiem, 2008.04.16 13:26

phe

Ko jus tur muldiet?? Siikaas shmaras pashas gribeja piepelniities. Nozhelojamas padibenes. Tam onkam ir kadi 75 gadi.
Vecs raksts.

pirms 13 gadiem, 2008.04.15 20:49

HA

Ārzemnieki ir dievi un tāpēc pilnīgi nevainīgi! Latvieši! Apvienojieties šai svētajai misijai un skūpstiet zemi, pa kuru ārzemnieks staigājis! Galu galā, daudzus gadsimtus jūs neko citu neesat darījuši!

pirms 13 gadiem, 2008.04.15 15:47

...

Tad izmeklēšnas laikā ietupināt to pedofīlu(ja vainīgs)aiz restēm un nekur viņš neaizbrauks!

pirms 13 gadiem, 2008.04.15 13:18

Latvijā un pasaulē