Bārbelē nepieņem budžeta projektu 7

Bārbeles pagasta budžets nākamajam gadam kļuvis par strīdu avotu pagasta padomē.

Bārbeles pagasta padomes deputāts Ilgars Krauze uzskata, ka štatu sarakstā ir divas liekas pozīcijas, kuras jālikvidē - attīstības un plānošanas speciālists un sabiedrisko attiecību speciālists. Tās ir četras minimālās algas. «Ierosināju lielās algas samazināt par 15%, bet neaiztikt tās, kuras ir divu minimālo algu apmērā un zemākas. Tas izraisīja pozīcijas deputātu neapmierinātību, un budžeta projektu nepieņēma, stāsta deputāts.»Bārbeles pagasta padomes priekšsēdētāja vietnieks Mārtiņš Mediņš domā, ka viss nepieciešamais budžeta pieņemšanai ir sagatavots: «Mēs samazinājām minimālajai algai piesaistītos koeficientus budžetā jau pērn. Budžeta apstiprināšanas problēma ir neskaidrības deputātu vidū - samazināt algas par 15% vai mainīt koeficientus, kas piesaista atalgojumu minimālajai algai.» Ilgars Krauze pieļauj, ka budžeta projekts tiks pieņemts nākamajā pagasta ārkārtas sēdē, kura varētu tik sasaukta visai drīz.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

!!!!

Pēc novērotājas sacītā jāsaprot, ka pati ir aktīva šī balagāna apmeklētāja, varbūt pat sēd pirmajā rindā :)
Un paklausīgi pacelt rociņu prot arī pērtiķī†is cirkā..nedomājot, kāpēc sēdes ir nesagatavotas, steigā uzcepti lēmumi, lai "vilks būtu paēdis, bet kaza dzīva".Paldies Tautas partijai, ka vienreiz tas krēsls ir saļodzījies!

pirms 12 gadiem, 2008.12.23 09:56

Novērotāja

Dēļ pasistās un neizglītotās opozīcījas, kas to vien dara kā atnākot uz sēdēm izlamā viens otru, izbļaustās un rezultātā vel norauj sēdi.... lidz ar to kompromisa nekāda...deļ 3 nejēgām...

piedodiet ka tik skarbi bet tā nu tas ir, laipni lūgti, sēdes vienmēr ir atklātas un var nākt jebkurš klausītājs....

pirms 12 gadiem, 2008.12.22 19:08

:)

Līdz reformai taču jāatļauj pastrādāt radiniekiem :)

pirms 12 gadiem, 2008.12.22 13:22

Jā, būtu jau interesanti uzzināt, ko plāno un attīsta Gatis Mediņš un kādas sabiedriskās attiecības uztur Monika Vāne...Pilnīgi nevajadzīgi kadri. Un mums, nodokļu maksātājiem, jāuztur šādi SPECĀLISTI.

pirms 12 gadiem, 2008.12.22 12:42

?

Nezināju, ka Bārbelē ir attīstības un plānošanas speciālists - ko tad viņš dara?

pirms 12 gadiem, 2008.12.21 19:02

jap

īsti nesaprotu bārbeliešus! vienmēr kāds ČĒ PĒ! kas tur notiek?

pirms 12 gadiem, 2008.12.21 12:30

Hmm

Nesaprotu, kā gan pagasta pašvaldība var sastādīt .. kur nu vēl lemt par budžeta projektu, ja nav zināms Kopējais Skaitlis izdevumiem, ar ko var rēķinoties, izejot no Valsts budžeta .." .. tādi meža dīvainīši šie bārbelieši

pirms 12 gadiem, 2008.12.20 15:58

Latvijā un pasaulē