Bārbelē sasauks tautas sapulci 6

Saistībā ar iespējamo Bārbeles pamatskolas ēkas privatizāciju trešdien, 16. janvārī, pulksten 12 Bārbeles tautas namā tiek sasaukta tautas sapulce. Par sanāksmes mērķiem informē Bārbeles pagasta padomes deputāts Ilgars Krauze: «Vēlamies panākt, lai tiktu izveidota darba grupa, kas uzvarētu procesu pret skolas, dzīvojamās mājas «Zemitāni» un smilšu grants karjera privatizāciju. Pagasta priekšsēdētājs Oskars Reķis apgalvo, ka mēs tikai taisām troksni, bet bez šī trokšņa tagad jau vairs neko nevarētu mainīt.»Tautas sapulcē piedalīsies arī Bārbeles pamatskolas pedagogi. Skolas direktore Dace Penķe stāsta: «Satraucamies par to, ka tik vienkārši var privatizēt ēku, kas jau 136 gadus pastāv kā skola. Vai patiesi no dzīvokļiem izliks skolotājus, kas visu mūžu dzīvojuši un strādājuši skolā? Vienmēr ar pašvaldību bijusi laba sadarbība, un negribas ticēt, ka skolā ieguldīti lieli līdzekļi tikai tāpēc, lai to privatizētu.»Sanāksmes laikā būs iespēja noklausīties pagasta padomes sēžu audioierakstus. Sapulces organizētāji uzskata, ka tas palīdzēs pieņemt pareizu lēmumu.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

atrasts bārbelē

Neskatieties manos darbos, klausies manos vārdos...

pirms 13 gadiem, 2008.01.16 22:28

deputāts

Man tik rodas jautājums,vai šie 'gudrinieki', šos likumus zin labāk?Nu tad ko, parādiet vai iesakiet šiem, kā to pareizāk izdarīt......,jo tā var ātri nonākt tur kur tagad Mežotnes iedzīvotāji!!!

pirms 13 gadiem, 2008.01.16 19:52

zinātājs

HMM laikam nezin pagasta funkcijas.Kuri ir tie vajadzīgie likumi? Par privatizāciju viņi nezin neko! Visi jautājumi tiek risināti vairāku mēnešu vai pat gadu garumā.

pirms 13 gadiem, 2008.01.16 18:57

HMM

Nevar piekrist "zinātājam". Vajadzīgos likumus zina pietiekoši labi

pirms 13 gadiem, 2008.01.16 16:50

zinātājs

tev taisnība, jurist! Bārbelē vispār neviens deputāts neko nerubī no likumiem

pirms 13 gadiem, 2008.01.16 16:17

jurists

Ļoti šaubos vai šī izveidotā darba grupa būtu kompetentāka par kvalificētiem juristiem, tādā līmenī, lai pārstāvētu pašvaldību tiesvedības procesā. Satrauc, ka pašvaldība baidās vai neuzdrošinās algot kvalificētus juristus,aizbildinoties, ka tas izmaksā pārāk dārgi, bet tajā pašā laikā var pirkt jaunu auto, un ne jau uz tiem izdevīgākajiem noteikumiem. Tātad secinājums, tas ir izdevīgi pagasta vecim...

pirms 13 gadiem, 2008.01.16 16:15

Latvijā un pasaulē