Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskā atvērta jauna kafejnīca 15

Bauskā, Rīgas ielā, vakaros ir vēl viena vieta, kur pasēdēt un iebaudīt kafiju. Jaunā kafejnīca-bārs «Aura» atvērta apmeklētājiem.SIA «Aurum Holding» valdes loceklis Nauris Baranovs stāsta, ka pēc divu gadu strādāšanas pie citiem nolēmis sākt pats savu biznesu. Izmantojot pārmaiņas likumdošanā, viņš reģistrējis mikrouzņēmumu ar viena lata pamatkapitālu. Patiesībā dokumentu kārtošana gan izmaksājusi ap 60 latiem. Ilgāk nekā divus mēnešus ar radu un draugu palīdzību kārtotas īrētās telpas Rīgas ielā. Uzņēmumā viņš radījis divas jaunas darba vietas.Kafejnīca «Aura» joprojām ir tapšanas stadijā. Vēl nav izbūvēta virtuve, apmeklētājiem piedāvā tikai dzērienus un dažus našķus. Telpas iekārtošanai izmantotas kādreizējās kafejnīcas «Luīze» mēbeles, daudz kas ir izgatavots no jauna. N. Baranovs stāsta, ka pagaidām šī ir atpūtas vieta galvenokārt jauniem cilvēkiem, kuri nepasūta izsmalcinātus ēdienus vai dzērienus. Te viņi var brīvi pavadīt laiku, iemalkot ko stiprāku, izklaidēties. «Bauskas Dzīvei» uzņēmējs atzīst, ka pašlaik galvenais ir finansiāli nostabilizēties, iekustināt naudas aprites mehānismu. Tāpēc pagaidām netiek izvirzītas augstas prasības apmeklētāju kontingentam. N. Baranovs apzinās, ka tas varētu radīt negatīvu auru viņa uzņēmumam, taču jaunietis ir apņēmības pilns darboties, apgūt uzņēmējdarbības pamatus, mācīties pats un izglītot arī klientus.

Pievieno komentāru

Komentāri 15

ieva

laikam jau cilvēkiem skauž, ka kādam tajā mazajā Bauskā kaut kas arī izdodas, un tāpēc ar muld visādas stulbības. Kad vaisrāk nav ko darīt tad izdomā te visādus stulbumus par cilvēkiem..cik prasti..

pirms 9 gadiem, 2011.08.30 10:37

es

Ja nespēj kontrolēt savus klientus, tad bode jāver ciet.

pirms 9 gadiem, 2011.07.02 00:12

broņs

tas man patīk" iekustināt naudas aprites mehānismu", interesanti kā to varēsi izdarīt starp divāiem jau seniem kafūžiem, uztaisīsi kompleksu par 10 santīmiem lētāku ?
Vispār tādiem uzņēmējiem kuri atver tādu pašu iestādi blakus jau esošajām vajadzētu pa pieri ! Biznesa plāns pilnīgi bez pamata,izdomāts vakarā klausoties radio

pirms 9 gadiem, 2011.06.21 08:58

E-E

Tomkusiene no psihuškas laikam beidzot izlaista, ka atradusi savāt telpām Rīgas ielā īrnieku.
Tad jau aura slikta, skaties jaunais uzņēmēju ka arī uz Jelgavu neaizved, kādi mošķi vēl sāks vajāt. Sāks vēl pēdējos bomžus slaktēt Rīgas ielā.....

pirms 9 gadiem, 2011.06.20 16:57

ziņa

tā ir ziņa un ziņu materiālos nenorāda nedz telefona numuru, nedz adresi, to visu vajag meklēt reklmāmā. lai īpašnieks ieliek reklāmu, un tur visu lai pastāsta. ...

pirms 9 gadiem, 2011.06.20 11:24

t

Rīgas iela ir gara, vai tiešām grūti uzrakstīt mājas Nr., iebraucējam jāstaigā no viena Rīgas ielas gala līdz otram lai atrastu . Nekādas konkrētības. Nu ja tas jau Auzāns.

pirms 9 gadiem, 2011.06.20 10:55

ups

Vēlviens prito.ins kur viens otram iedot feisā!

pirms 9 gadiem, 2011.06.19 19:49

es varētu nodrošināt normālu virtuvi ar kvalitatīvu pārtiku,šajā jomā man liela daudzu gadu pieredze,untā lieta aizies.Dodiet kādu telefona numuru sazināsimies.

pirms 9 gadiem, 2011.06.19 18:40

to kafija

Atradies man te kafijas eksperts, mazāk filmas skaties, kafija tāda pati kā visur! Samācījušies!!!

pirms 9 gadiem, 2011.06.19 16:27

kafija

bet kafija tur ir laba.. :) un tikai 50 santīmu...

pirms 9 gadiem, 2011.06.19 16:15

nja

no nekā nekas nerodas no jauna... bez ieguldījumiem naudas aprite neiekustināsies. Protams, var spiest uz alkoholu, jo tas visos laikos bijis ienesīgs, bet cik labuma no tā sabiedrībai? Bez normālas virtuves nez vai būs normāls kontingents, bet katrā gadījumā veiksmi un izdošanos!

pirms 9 gadiem, 2011.06.19 15:47

Latvijā un pasaulē