Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas domes deputāti strādā ārkārtas sēdē 8

Šodien notiek Bauskas novada domes ārkārtas sēde. 7. jūlijā deputātiem jāizskata 17 jautājumu. Tā informē lietvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Andra Matuļenko.Ārkārtas domes sēde tiek sasaukta, lai paspētu laikus iesniegt vairākus projektu pieteikumus. Tos paredzēts iesniegt Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai biedrības «Bauskas rajona lauku partnerība» izsludinātajā konkursā.Sagatavoti projektu pieteikumi sporta bāzes Pilskalna ielā 26 pilnveidošanai, Bauskas novadpētniecības un mākslas muzeja modernizācijai, vairāku pagastu bibliotēku telpu remontam. Sagatavots projekta pieteikums interjera iegādei, ekspozīcijas sagatavošanai un izstādīšanai Bauskas rātsnamā. Vienā no projekta pieteikumiem plānots uzstādīt trīs interaktīvus pašvaldības informācijas punktus Bauskā.Sagatavots projekta pieteikums Grenctāles un Īslīces kultūras nama telpu remontam, aprīkojuma iegādei. Par ES līdzekļiem iecerēts rekonstruēt brīvdabas estrādi Brunavas pagasta centrā.Sagatavoti vēl vairāki projektu pieteikumi. Ja deputāti domes sēdē tos atbalstīs, projektus varēs iesniegt tālākai izvērtēšanai biedrībā «Bauskas rajona lauku partnerība».

Pievieno komentāru

Komentāri 8

nu,nu

Bet kas Īslīces pagasta Adžūnu ciematā, nezāles pie pussagruvušā kluba līdz krūtīm. Redz Bauskā vajag visu, bet, kādreiz sakoptakajā pagastā patreiz ir haoss. Lūdzu deputāti izbaukumu pa pagastiem.Jādomā arī ka nomalēs dzīvo cilvēki, nepietiek ar vienreizēju pašdarbnieku koncertu, paldies viņiem, jo arī pašdarbnieki to dara uz savu laika tērēšanu svētdienās.

pirms 9 gadiem, 2011.07.08 09:39

lepnums

Tas ir tikai appsveicami, ka iestādes un biedrības uzņemas šo iniciatīvu, raksta projektus un izmanto eiropas naudu, nevis vislaik čīkst, ka valdība/pašvaldība nedod naudu.

pirms 9 gadiem, 2011.07.08 08:45

fondam

Pilns projektu konkursa nosaukums - Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) Lauku attīstības programmas 2007.-2013.gadam 4.ass 413.pasākuma „Lauku ekonomikas dažādošana un dzīves kvalitātes veicināšana vietējo attīstību stratēģiju īstenošanas teritorijā”

Vai lauku bibliotēku pilnveidošana nav ieguldījums lauku attīstībā, vai rotaļu laukumu izveide tāda nav? Arī Bauskas pilsētā paredzētie projekti... neesam jau mēs te nekāda republikas nozīmes pilsēta... Cerams kļuva skaidrāk. ELFLA neatbalsta TIKAI aktivitātes kas saistītas ar lauksaimniecību. Šis projektu konkurss paredz arī citus ieguvumus. Uzsvars uz - „Lauku ekonomikas dažādošana un dzīves kvalitātes veicināšana vietējo attīstību stratēģiju īstenošanas teritorijā”

pirms 9 gadiem, 2011.07.08 06:37

fonds

Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai biedrības «Bauskas rajona lauku partnerība» izsludinātajā konkursā.

Sagatavoti projektu pieteikumi sporta bāzes Pilskalna ielā 26 pilnveidošanai, Bauskas novadpētniecības un mākslas muzeja modernizācijai, vairāku pagastu bibliotēku telpu remontam. Sagatavots projekta pieteikums interjera iegādei, ekspozīcijas sagatavošanai un izstādīšanai Bauskas rātsnamā. Vienā no projekta pieteikumiem plānots uzstādīt trīs interaktīvus pašvaldības informācijas punktus Bauskā.

Kur šeit lauku attīstība?

pirms 9 gadiem, 2011.07.07 22:19

vēlētāja

ko nozīmē ārkārtas sēdes, lūdzu paskaidrojiet.

pirms 9 gadiem, 2011.07.07 19:49

Zane

Jauki,ka strādā,nav jau arī pārstrādājušies!

pirms 9 gadiem, 2011.07.07 14:16

....

Viss pa roku galam, kā strādā, tā tiešām ir ārkārtas situācija, nauda jāatmazgā.

pirms 9 gadiem, 2011.07.07 12:46

Latvijā un pasaulē