Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas flautistei – atzinība starptautiskā konkursā 1

Jūrmalā no 9. līdz 11. maijam risinājās XX starptautiskais akadēmiskās mūzikas konkurss koka pūšamo instrumentu specialitātē «Jūrmala 2019». Tajā piedalījās arī Bauskas mūzikas un mākslas skolas (MMS) flautas klases audzēkne Klēra Kuļikauska.

Konkursa pirmajā kārtā katrs dalībnieks atskaņoja brīvas izvēles skaņdarbu. Klēra izpildīja J. Mediņa «Rapsodiju». Viņas sniegums deva iespēju startēt arī konkursa otrajā kārtā, šoreiz atskaņojot konkursa obligāto skaņdarbu – V. A. Mocarta «Koncerta flautai Re mažorā» 1. daļu. Žūrija, kuras sastāvā bija Dita Krenberga, Arvids Kazlausks un Rimvids Savicks, piešķīra Klērai atzinību. Par meitenes panākumiem ļoti priecājas viņas pedagoģe Laura Meždreija un koncertmeistare Anna Kovaļova.

Tā ir tikai neliela daļa no saspringtās ikdienas, jo Klēra pašlaik mācās pamatskolas 9. klasē un cītīgi gatavojas arī skolas beigšanas eksāmeniem. Pirms neilga laika starpnovadu konkursā «Gada skolēns 2019» iegūta nominācija «Par talantu daudzveidību». Tieši šis vārds vislabāk raksturo Klēru – daudzveidība. Bet tas panākams pozitīvā attieksmē, radošā darbā un savas personības izkopšanā, mācoties, daudz lasot, muzicējot, iepriecinot vecākus un pedagogus. Lai Tev, Klēra, veiksmīgs šis pavasaris un vasara! Labu ceļavēju Taviem sapņiem!

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Lietotāju raksti