Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas ielas asfaltu atgūs vairāku gadu garumā 16

Bauskas ielas, kurās pēc ūdenssaimniecības rekonstrukcijas palika dubļu jūra, tiek sakārtotas. Tomēr asfalta segumu var nākties gaidīt vēl vairākus gadus.SIA «Bauskas ūdenssaimniecība» telpās 7. decembrī tikās projektā iesaistītie – pašvaldības pārstāvji, būvuzņēmējs, būvuzraugs un citas amatpersonas sprieda par projekta izpildi, darbu kvalitāti, ceļu seguma atjaunošanu un citiem jautājumiem.Aktuālākais jautājums sapulcē bija neasfaltētā ceļu seguma atjaunošana. SIA «Laterna» projektu vadītājs Imants Dolgins informēja, ka ar rupjo šķembu segumu ir noklāta gandrīz visa 1. maija iela, kā arī Sporta ielas posms no Pilskalna ielas līdz Zemgaļu ielai.Līdz brīdim, kad ielu segumu varēs uzskatīt par apmierinošu, nāksies pagaidīt. «Bauskas Dzīve» pārliecinājās, ka segums ir nelīdzens. Automašīnām izbraukt nav grūti, bet kājāmgājējiem bez lukturīša tumsā pārvietoties ir bīstami. Ielas pēc lietus kļuvušas dubļainas – no Sporta ielas vispirms noveda gandrīz šķidru māla kārtu un tikai tad uzbēra šķembas. Ziemas kavēšanās palīdz darbu veicējiem – viņi apsteidz iecerēto darbu grafiku. 40 procenti darba apjoma ir paredzēta teritorijā ap Pilskalna ielu, šeit darbus šogad gandrīz pabeigs. Bauskas iedzīvotāji uztraucas par asfaltēto ielu stāvokli. Bauskas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Feldmanis informēja, ka apstiprināts pārrobežu projekts, kura mērķis ir pilnībā atjaunot ūdenssaimniecības rekonstrukcijas gaitā izrakātās asfaltētās ielas, atbilstīgi sagatavojot pamatu.Visas ielas gan uzreiz neasfaltēšot. Tas notiks vairāku gadu laikā. Savukārt Pilskalna ielā paredzēts ar vēl viena projekta finansējumu ierīkot lietusūdens kanalizācijas sistēmu. Asfaltu varēs uzklāt tikai pēc tās pabeigšanas, saka J. Feldmanis. Vairāk lasiet «Bauskas Dzīves» 9. decembra drukātajā versijā. 

Pievieno komentāru

Komentāri 16

M

Pilskana iela ir tiesam drausmiga. Nav tizlaka veida ka aizbert izraktas bedres ar liela izmera skembam, kuras nevar sablietet. Ka var runat par to ka to asfaltes vairaku gadu garuma... Uz Bauskas lielajiem pasakumiem, Pilskalan iela bija ta, kur vareja sastaties masinas un ari normali pabraukt garam. Ka bus nakamgad, ja sada attieksme. Domei vajadzeja tos celu jaucejus kartigi panemt aiz riekstiem...

pirms 8 gadiem, 2011.12.10 15:36

potenciālais vēlētājs

priecāties par iepuvuša ābola dabūšanu var tikai galīgi izsalcis, vai, maigi izsakoties, vientiesīgs cilvēks. Vēl ir variants, ka šo iepuvušo ābolu slavē pats bojātā ābola pārdevējs...

pirms 8 gadiem, 2011.12.10 12:24

potenciālais vēlētājs

priecāties par iepuvuša ābola dabūšanu var tikai galīgi izsalcis, vai, maigi izsakoties, vientiesīgs cilvēks. Vēl ir variants, ka šo iepuvušo ābolu slavē pats bojātā ābola pārdevējs...

pirms 8 gadiem, 2011.12.10 12:24

rīdzinieks

*** Eiropas fondu nauda sadalīta
***bauskas kungi sev pielaboja savus ipasumus

Cik gan dumji jūs variet būt! Ja Bauskā kaut uz pusi tik ļoti kontrolē projektu ieviešanu, kā tajā iestādē kurā es strādāju Rīgā (un uzraugošās institūcijas ir vienas un tās pašas) par nekādu kabatā bāšanu i runa nevar būt. Bet Bauskā kā jau Bauskā - vienmēr visiem viss slikti!!! Kāds "prieks" pēc garas darba dienas atgriezties šajā sabiedrībā. Riebjas! Viss slikti viss sūdīgi! Paši sev neriebjaties, ne?!

pirms 8 gadiem, 2011.12.09 22:58

to škembu pilskalna ielas uzberiet normaali un normaali peibleiteejiet, *** kratiities paari tiem guljoshajiem...

pirms 8 gadiem, 2011.12.09 22:48

kur

konkrēti rakstat pretenzija!!! vai vel labāk nobildējiet defektus un lieciet bildes šeit, tad tos meģināsim novērst.

pirms 8 gadiem, 2011.12.09 22:29

is un tis

Ielas ir drausmīgas , pat ar Džipiem un traktoriem ir jāmāk izbraukt. Neviens nav pasargāts no kara.

pirms 8 gadiem, 2011.12.09 22:12

potenciālais vēlētājs

darbu kvalitāte, veids, kā tiek veikti darbi, 300 m gara posma apgūšana pusotra mēneša garumā, pie ļoti labvēlīgiem laika apstākļiem, neliecina arī par pasūtītāja godaprātu, drīzāk gan par ko citu...

pirms 8 gadiem, 2011.12.09 14:14

potenciālais vēlētājs

daļa Bauskas ielu uzartas, arumos vietām sabērtas šķembas, Eiropas fondu nauda sadalīta, un kā gan var nepriecāties- patiešām kādiem ir foršijauki.

pirms 8 gadiem, 2011.12.09 13:47

man gan patīk tas, ka beidzot tiek sakārtota ūdessaimniecības sistēma.
Un neērtības varu kādu laiku pieciest, jo tas taču pašsaprotami - šādus darbus nevar paveikt virtuāli, tāpat to nevar izdarīt magi, pavicinot burvju nūjiņu.
Forši, man patīk! un laiks arī jauks, patiešām foršijauki!

pirms 8 gadiem, 2011.12.09 11:58

ko jus

naudas nav ...nu protams taisija ratsnamu bauskas kungi sev pielaboja savus ipasumus,un seit ar cekiem tapat kadam jau ari sava kabata kas ir jaiebaz.

pirms 8 gadiem, 2011.12.09 11:41

nevar,nevar

Nekas netiks darīts, cilvēku nav, naudas nav,dzīvojiet kupenās un sprāgstiet nost, vot tā.Nav laika domāt par sīkumiem. Un kā vispār nav kauna uzplīties, ir svarīgāki darbi, daudz svarīgāki, industriālais parks ,piemēram , pieredzes apmaiņas braucieni, u.t.t.

pirms 8 gadiem, 2011.12.09 10:55

Uz Krasta ielas uzberiet vismaz šķembas, neesiet cūkas, pret līdzcilvēkiem. Pirms uzsnieg, ir jāsaved kārtībā aka, apkuru ir barjera, savādāk sniegam uzsniegot nevarēs šķūre izbraukt, iedzīvotāji paliks kupenās, pie veciem cilvēkiem un bērniem pat ĀMP nespēs piebraukt. Šādā gadījumās es Jūs iesūdzēšu tiesā!

pirms 8 gadiem, 2011.12.09 10:45

tt

Nožēlojami tiešām, atstāt cilvēku miskatē.

pirms 8 gadiem, 2011.12.09 09:38

Latvijā un pasaulē