Bauskas ielas kaisa no rītiem 5

Bauskas apkaimē sniega sega pagaidām vēl nav tik liela, lai radītu problēmas brauktuvju uzturētājiem. To sarunā ar «Bauskas Dzīvi» atzina pārvadātāji, arī ceļu uzturētāji.Bauskas autoostas dispečere Līga Vītola paskaidroja, ka piektdien, 20. janvārī, visi autobusi pēc rīta reisiem laikus atgriezušies no pagastiem. Ceļa stāvokļa dēļ nav kavējušies arī Rīgas reisu autobusi. «Bauskas Dzīves» uzrunātie vairāku novadu pasta darbinieki atzina, ka problēmu ar nokļūšanu pie klientiem nav bijis.Bauskas novada pašvaldības uzņēmuma «Vides serviss» (VS) labiekārtošanas nodaļas vadītājs Vladimirs Karpičs paskaidroja, ka nedaudz tiek šķūrēts sniegs no ielām. Pagaidām tas vēl braucējiem problēmas nav radījis. Sniega tīrītāju brigādes strādājušas Codes centrā un Ceraukstes pagastā. Tie ir vietējie zemnieki, ar kuriem VS noslēdzis līgumus par darbu veikšanu ziemā.V. Karpičs skaidroja, lai arī visi komunālie pakalpojumi novadā nodoti VS ziņā, laukos ceļu uzturēšana jāpieskata pagastu pārvalžu vadītājiem. Iedzīvotāji viņiem var ziņot par ceļiem, kuri nav laikus nošķūrēti. Spēkā esošie normatīvie dokumenti paredz, ka brauktuves pilsētā jāšķūrē, ja sniega segas biezums pārsniedz piecus centimetrus, laukos –, ja sniegs uz ceļa ir vairāk nekā desmit centimetru biezumā.Bauskā šajās dienās ielas kaisa agri no rīta. V. Karpičs paskaidroja, ka ik rītu tiek kaisīti krustojumi, kā arī ielu posmi 15 vietās, kur brauktuve iet kalnup. Tam pagaidām ik dienas izlieto apmēram astoņus kubikmetrus smilts un sāls maisījuma. Ja laika apstākļi mainīsies, brauktuves kļūs slidenākas, to kaisīšanu atbildīgie dienesti veiks intensīvāk.Ceļu strādnieki šajās dienās redzami arī uz valsts brauktuvēm. Dažviet no sniega tiek attīrītas autobusu pieturvietas. Atbilstīgi laika apstākļiem un ceļa kategorijai brauktuves tiek šķūrētas un kaisītas.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

ko

Priekš ???, kas tur ko nesaprast... uzrunātie vairāku novadu pasta darbinieki atzina... ? Vai arī savā pārgudrībā neko vairs nesaproti???

pirms 9 gadiem, 2012.01.23 12:55

nu kā, Bauskas Dzīve ir 4 novadu - Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novada avīze...nu un visos 4 novados ir vairāki pagasti..piem., Bauskas novadā ir Vecsaules, Codes, Mežotnes utt. pagasts....tā, lūk, mans mīļais!!!!

pirms 9 gadiem, 2012.01.21 18:53

????

Kas tie tādi - novadu pasta darbinieki ??????? Cik zināms ir tikai viens Latvijas pasts un t'[a darbinieki novados.

pirms 9 gadiem, 2012.01.21 18:31

Latvijā un pasaulē