Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas novadā sagatavoti 15 projektu pieteikumi 11

Bauskas novada administrācijas speciālisti, kā arī biedrība «Māmiņu klubs «Stīga»» sagatavojuši 15 projektu ES līdzfinansējuma saņemšanai. Šos dokumentus 11. jūlijā iesniedza biedrības «Bauskas rajona lauku partnerība» izsludinātajā projektu konkursā. Bauskas novada administrācijas speciāliste Ieva Šomina informē, ka projektu pieteikumi atbalstīti domes ārkārtas sēdē 7. jūlijā. Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) pārstāvētās biedrības «Bauskas rajona lauku partnerība» konkursam iesniegto projektu kopējā summa ir 225 456 lati. 90 procentus finansē ELFLA. Ja visus projektus apstiprinās, pašvaldībai no nākamā gada budžeta būs nepieciešams 76 360 latu līdzfinansējums. Projektu izvērtēšanas rezultāti varētu būt zināmi septembra otrajā pusē.I. Šomina neņemas spriest, cik no visiem iesniegtajiem projektiem varētu tikt atbalstīti. Iepriekšējo gadu pieredze liecina, ka pozitīvu vērtējumu guvuši vairums iesniegto pieteikumu.Līdztekus 14 pašvaldības iestāžu un pagastu pārvalžu sagatavotajiem projektiem vienu vēlas īstenot biedrība «Māmiņu klubs «Stīga»». Viņi iecerējuši Brunavas pagasta Ērgļos atjaunot estrādi. Estrādes rekonstrukcijai plānots izlietot 20 000 latu. Pašvaldības līdzfinansējums būtu 2000 latu. Ārkārtas domes sēdē deputāte Vera Purmale pauda bažas, vai šāds objekts Ērgļos ir nepieciešams. Deputāts Gintauts Tarvids aicināja izvērtēt labāko estrādes atjaunošanas variantu. Viņš ieteica no jauna izbūvēt dēļu deju grīdu, vēlāk darbus turpināt, uzceļot estrādei nojumi. Ar visiem projektu pieteikumiem plašāk varēsit iepazīties «Bauskas Dzīves» drukātajā versijā 15. jūlijā. 

Pievieno komentāru

Komentāri 11

skumji

Deputātiem pamatojumus savām runām nevajag. Viņi šaubās , izsaka aizdomas un pieņēmumus, fantazē, kā būtu, ja būtu vai nebūtu. Neviens gudrais nespētu atbildēt uz muļķa uzdotiem jautājumiem. Galvenais vilkt laiku, un saņemt naudu par garo runāšanu

pirms 9 gadiem, 2011.07.14 09:44

Protams, ka estr'ade "Erg'los, k'ados Me'zga'los. Kas uz tiem Me'zga'liem brauks...

pirms 9 gadiem, 2011.07.13 21:28

ĒRGLIM

Ja tas būtu Budbergas parkā, tad vēl varētu saprast projekta lietderību. Bet Ērgļos, nu nē. Mežgaļos zāle maza, kamēr izlaidumos paiet svinīgā daļa, jau ģībonis klāt. Varbūt pie skolas neliela estrādīte būtu derējusi. Ja ekonomējam līdzekļus, tad par šadu projektu vajadzību tiešām nopietnāk būtu jāpadomā

pirms 9 gadiem, 2011.07.13 18:43

xyz

nu jau gan Auzāna kungs, Jūsu raksti pārspēj pašu, " Stīgai" tikai 1 projekts, bet virsrakstā administrācija ar " Stīgu" sagatavojusi 15 projektus..... . Vai atkal meklējat sensācijas, vai asus komentārus kas vērsti " Stīgai" ? Man Jūsu vietā būtu kauns. Jūsu dzīvesvieta ir Brunavas pagastā, bet patiesībā, kad lieta ir par pozitīviem pasākumiem, Jūs neko nezināt. Žēl....

pirms 9 gadiem, 2011.07.13 17:29

beidziet sūkstīties, man personīgi ir prieks par to, ka cilvēki izmanto šo iespēju un kaut ko dara, raksta projektus, realizē, un visiem daudz maz aktīviem cilvēkiem šī lieta ir saprotama, sūkstās tie, kas nekad nav apmierināti, ne agrāk ne tagad.... Tāpēc, galvu augšā, un uz priekšu, NE JAU MĒS VISI ESAM AIZBRAUKUŠI UZ ĪRIJU UN ANGLIJU, mēs gribam strādāt un atpūsties kā visi citi, un ar laiku mūsējie atgriezīsies, ES TICU TAM, tāpēc dzīve laukos neapstāsies. :)

pirms 9 gadiem, 2011.07.13 17:16

ĒRGLIS

Ko vecā PURMALIENE saprot no Ērgļiem ...ja būtu Īslīcē tad bažu paušana nebūtu. Tikai uz priekšu uzņēmīgie stīgulēni.

pirms 9 gadiem, 2011.07.13 14:45

///

Es negribēju sliktu par žurnālisteim teikt, tas bija domāts lai cilvēkiem kuri vēlo labu domā un dara, nesabojā garastāvokli.
Tapēc jau Saeimā nepieņema, ka tauta varētu ierosināt pieprasīt novada deputātu atkāpšanos.

pirms 9 gadiem, 2011.07.13 11:56

Lasītāja

Tāpēc jau mūsu valstī ir tā, kā ir - ja jau cilvēkiem, vēlētājiem labāk nezināt, ko runā un ko dara deputāti.... Labāk neko nezināt un nekādu atbildību no viņiem neprasīt, lai līksmi dzīvo un dara, ko grib? Mēs brauksim prom uz Īrijām, Anglijām un atstāsim te tikai novada domi un administrāciju? Nekas šajā valstī nemainīsies, kamēr vēlētāji neprasīs atbildību no politiķiem, bet kritizēs tikai žurnālistus par to, ka viņi vēl vismaz cenšas darīt savu darbu un kontrolēt deputātus.

pirms 9 gadiem, 2011.07.13 11:40

///

Kad palasa ko deputāti teikuši, tad labāk nelasīt.
Būtu ieteikums žurnālistiem, lai labāk neraksta ko teikuši deputāti. Paliek skumīgi, ka viņi ar savām replikām labāk zina ko vajag cilvēkiem uz vietas. Būtu labāk priecājušies ka cilvēki ko dara. Par šādiem izteikumiem vajadzētu prasīt paskaidrojumus no deputātiem, kāds ir pamatojums tā runāt.

pirms 9 gadiem, 2011.07.13 11:23

...

Sapūs tā grīda kamēr uzcels nojumi. Gincim Daviņos būs piemineklis no dēļu grīdas.

pirms 9 gadiem, 2011.07.13 08:26

Latvijā un pasaulē