Bauskas poliklīnikā sāk vērienīgu remontu 18

Bauskas poliklīnikas apmeklētājiem šovasar nokļūšana pie speciālistiem varētu būt apgrūtinoša. Šonedēļ sākas šīs ēkas remonts, kuru paredzēts pabeigt oktobra sākumā.SIA «Bauskas slimnīca» valdes loceklis Uģis Zeltiņš skaidro, ka no Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) saņemts atbalsts 320 tūkstoš latu vērtam projektam. ERAF finansē 85 procentus no visiem izdevumiem, atlikušie 15 procenti jeb 48 000 latu ir SIA «Bauskas slimnīca» līdzekļi. Darbus veiks, lai uzlabotu iedzīvotājiem paredzēto veselības aprūpes pakalpojumu kvalitāti, kā arī lai samazinātu ēkas ekspluatācijas izdevumus. Īstenojot projektu, poliklīnikas ēkai izbūvēs jaunu jumtu, siltinās griestus un ārsienas, remontēs pamatus, veicot arī to hidroizolāciju un siltināšanu. Par šo naudu tiks veikta ēkas ūdensvada un siltumtrases rekonstrukcija. Poliklīnikas pacientu ērtībām izbūvēs liftu. U. Zeltiņš «Bauskas Dzīvei» piebilda, ka remonta laikā poliklīnika darbu nepārtrauks. Vienīgi dažbrīd pacientiem varētu būt neērtības ar nokļūšanu līdz vēlamajiem speciālistiem. Dodoties pie ārstiem, iedzīvotāji aicināti sekot līdzi norādēm. Ieeja poliklīnikā saglabāsies pa centrālajām durvīm. Projekta koordinatore Sandra Drozdovska skaidro, ka poliklīnikas rekonstrukciju veiks pilnsabiedrība «A.A.&Būvkompānijas», savukārt būvuzraudzību nodrošinās SIA «Būves un būvsistēmas». Projekta vadītājs no «A.A.&Būvkompānijas» Arvis Silmanovičs «Bauskas Dzīvei» paskaidroja, ka paveikt visus darbus līdz oktobrim esot reāli. Uzņēmumam ir vairāk nekā desmit gadu pieredze, strādāts dažādos objektos valstī. Protams, remontēt ēku, nepārtraucot tās darbību, ir sarežģītāk, taču ir strādāts arī šādās situācijās. Uzņēmumā galvenokārt ir meistari no Vidzemes puses, no Madonas. Strādājot Bauskā, vīri nakšņos bijušās terapijas nodaļas telpās. Maksimālais strādājošo skaits objektā plānots apmēram 20 speciālistu. Iespējams, dažādu darbu veikšanai piesaistīs arī vietējos strādniekus.UZZIŅAIBauskas poliklīniku pērn apmeklēja 162 000 iedzīvotāju.  Darbadienā speciālistu palīdzību šeit meklē vairāk nekā 600 cilvēku. SIA «Bauskas slimnīca» dati

Pievieno komentāru

Komentāri 18

Dauka

Nevajag nomelnot tos, kas izsaka savos komentāros neuzticību Zeltiņam. Jo šis kungs pats pie tā vainīgs. Lai pastāsta, kas patreiz notiek ar to naudas summu, kas bija ieguldīta bankā uz %. Atkal klusums. Tas kungs uzticību zaudējis ir uz mūžu mūžiem. Un lai piedod pietuvinātās amatpersonas, par Jums domās tāpat. Melns par baltu nekļūs nekad!

pirms 9 gadiem, 2011.03.31 15:39

sniegpulkstene

Bet tie kas grib izmantot poliklinikas pakalpojumus daudz neko iedzīvotāji necietīs. Tik daudz speciālistu-privātprakšu kur var ĻOTI ērti, nav ne rindas, jo viņiem tāpat kā poliklinikas speciālistiem ir līgumi ar Veselības norēķinu centru,tas nozīmē ka var iet ar trūcīgo,maznodrošināto statusa izziņām un ģimenes ārstu nosūtījumiem, NEKĀDU PROBLĒMU, iedzīvotājiem poliklinikā diemžēl nav informācijas par speciālistu pieejamību pilsētā privātpraksēs. Iesaku internetā iepazīties pirms dodas uz polikliniku.

pirms 9 gadiem, 2011.03.31 15:10

pūpols

Lai tik darbojas kas māk, paši tie kas te pārmet, nav ne pirkstiņu pakustinājuši medicīnas pieejamibas uzlabošanai.

pirms 9 gadiem, 2011.03.31 15:04

zuze

Tas tiešām ir smieklīgi... Ja tā naudiņa tiešām aizietu poliklīnikai, tad viss būtu ok, bet kā jau zinām.....
Z kungam laikam nepietiek ar 1 māju Mūsas krastā... Un ja ir laba grāmatvede, kas tik vēl tur nesanāk!!!! :)

pirms 9 gadiem, 2011.03.31 15:02

zigis

Uģa pēdējais grābiens.Kaut gan ne jau viņš ir tās slimnīcas smadzenes,bet Sandra.Kā sacīt jāsaka,ar vienu diedziņu kopā satīti.

pirms 9 gadiem, 2011.03.31 08:47

BAILES

man patiešām bailes, ka tas remonts veikts divu iemeslu dēļ:
lai paralēli tam varētu pabeigt darbus privātfirmā SIA Bauskas īopašumi", kur '\ipašnieks Zeltiņa dēlls
lai pēc tam šo ēku prihvatizētu Tautas partijas deputāti

redzējām jau kā ar slimnīcu gāja, likvidēja, jo ir kā nav nauda, tā bija noslēpta uz %, tagad bauskā ir tikai aprūpes slimnīca....
Uģis tiešām ir čakls un strādīga, bet savai kabatai vairāk kā kopus mantai

pirms 9 gadiem, 2011.03.31 08:04

monika

JAANI, ja nesaproti tad labaak savus komentaarus paturi pie sevis, buutu priecaajies, ka seit vel Bauska darbojas slimnica un nav jabrauc sazin kur prom, kur veel vari ''papriecaaties'' par briesmiigo attieksmi...
5ls bez zaaleem un bez eesanas ir dienas stacionaars, bet ja slimniicaa naksno, tad jamaksa 5ls kura ietilpst eesana un zaales, taakaa labaak nerunaa, aizbrauc uz Jelgavu vai Riigu, kur paliksi pavisam tuksaam kabataam un labak ka Bauska nebus.

pirms 9 gadiem, 2011.03.31 00:19

kā visu to uzturēsiet ikdienā, atkal kauksiet ka trūkst naudas lifta remontam

pirms 9 gadiem, 2011.03.30 14:17

Jānis

Ir nu gan mums tas Uģis čakls būvētājs. Tikai iepriekš trīsreiz izremontēto slimnīcu naherizēja. Un tagad tur drīksti gulēt gultiņā par 5LS dienā (bez zālēm un bez ēdināšanas). Tad jau laikam jāgatavojas, ka arī poliklīnikā pēc remonta būs ieeja pr piecīti vai kaut kā tā...

pirms 9 gadiem, 2011.03.30 08:26

nezinis

Es par liftu! Vai ERAF aizdoto naudu kādreiz Latvijai nevajadzēs atdot?

pirms 9 gadiem, 2011.03.29 20:55

Lasītāja

Esiet nu mierīgi. Pirmkārt, poliklīnikā tiešām sen vajadzēja siltināšanu un liftu arī. Te muļķības var rakstīt tikai tie, kuriem pašiem nav bijis jādodas uz poliklīniku. Otrkārt, tas notiek ar ERAF līdzfinansējumu - kontroles un uzraudzība birokrātiski simtkārtīga garantēta.

pirms 9 gadiem, 2011.03.29 19:08

Būvnieks

Priekš tevis Kārli. Ja sarunāsi par lētāku samaksu ir iespēja paralēli uzbūvēt personīgi tikai tev domātu sauso tualeti, lai nav jāķēzās internetā. Iesakām izmantot kopā ar poliklīniku un pārējiem interneta pieķēzītājiem.

pirms 9 gadiem, 2011.03.29 18:46

poliklīnika

Bet vai kāds uzraudzīs kā tiks iztērēti šie līdzekļi???Jo šie ir bēdīgi slaveni ar to,ka pazūd slimnīcas nauda.

pirms 9 gadiem, 2011.03.29 18:00

Latvijā un pasaulē