«Bauskas slimnīca» nav nodota privatizācijai! 10

Laikrakstā «Bauskas Dzīve» 2011. gada 24. oktobrī tika publicēta Bauskas novada iedzīvotāju parakstīta vēstule, kurā izteikts apgalvojums, ka Bauskas poliklīnika un slimnīca tiek gatavota nodošanai privatizācijai.Bauskas novada dome sniedz oficiālu skaidrojumu šim apgalvojumam. SIA «Bauskas slimnīca» ir Bauskas novada pašvaldības kapitālsabiedrība, kurā visas jeb 100% kapitāla daļu pieder pašvaldībai. Tās nepieder nevienam deputātam. Atsavināt vai privatizēt Bauskas slimnīcu var tikai ar Bauskas novada domes lēmumu, ievērojot likumu «Par valsts un pašvaldību kapitāla daļām un kapitālsabiedrībām», «Par valsts un pašvaldību īpašuma objektu privatizāciju» un Publiskas personas mantas atsavināšanas likuma normas.  Bauskas novada domes darba kārtībā nav bijis jautājums par SIA «Bauskas slimnīca» nodošanu privatizācijā. Novada domē nav saņemti ne iesniegumi, ne priekšlikumi par SIA «Bauskas slimnīca» privatizāciju. Bauskas slimnīca NAV nodota privatizācijai, un vēstulē izteiktie apgalvojumi ir nepatiesi.

Pievieno komentāru

Komentāri 10

arrolapauck

http://bestsoftwarehere.com/stats/index.php

pirms 8 gadiem, 2012.05.18 11:15

arrolapauck

http://cdmonta.foroknx.com/posting.php?mode=reply&f=24&t=4246
http://phpbb.geh-grillen.info/posting.php?mode=reply&f=2&t=180139

pirms 8 gadiem, 2012.05.04 03:31

cinic

Bet kurs ir teicis,ka privatizacija ir slikti? Kada starpiba pakalpojuma sanemejam,kam pieder pakalpojuma sniedzejs? Galvenais,lai pakalpojums butu kvalitativs un ieklavies laika.

pirms 9 gadiem, 2011.11.07 17:57

10 %

Pārbaudi vai nepārbaudi - pēc manām ziņām Bauskas slimnīcu jau mēģina trešo reizi privatizēt. Par sviestmaizi zemes gabals pilsētas dzīvajā centrā... Protams neviena amatpersona neteiks par slēpto privatizāciju ... ( skat LATENERGO privatizācijas mēģinājumus ). Vai par to oficiāli kāds runāja ( skat Latvija meži )...

pirms 9 gadiem, 2011.10.31 08:51

uldis

Labprāt lasu vietējo laikrakstu, taču nepatīkami, ka bieži tā paliek "dzeltena"..... Nedrīkst speciāli tracināt cilvēkus un rakstīt baumas. Jā, ir jāraksta par problēmām, bet tad jāliek abu pušu viedoklis. Vairāk gribētos lasīt par pozitīvo, bet sajūta, ka avīzei labāk patīk rakstīt par negatīvo. Vai negatīvā jau tā nav par daudz!?

pirms 9 gadiem, 2011.10.31 08:23

ja ja

Muļķības! BDz pareizi darīja, ka publicēj vēstuli un tā arī pateica-abonentu vēstule. BDz nekad nav apgalvojumu, ka tā tas ir, tas ir viedoklis! Protams tas nepatīk tiem kaS GRIB prihvatizēt!
Lai prihvatizētu vajag vien sastādīt pareizu izsoles nolikumu, to nopublicēt ar īsu termiņu un ārprātīgām prasībām, kas izpildāmas tikai nolūkotajam varas vīram un slimnīca ir rokā, žēl, ka Sarmīte, Sandra un Uģis aizmirst pateikt, ka vēl ir likums par Korupcijas novēršanu, pēc kā te ož un oda jau tad kad bankā noslēpa mūsu naudu.

pirms 9 gadiem, 2011.10.30 14:53

penduro

enduro, publicējamā informācija ir jāpārbauda pašvaldības avīzei "Bauskas novada vēstis" un prokuratūrai, bet neatkarīgam laikrakstam, kura izdzīvošanai nauda nenāk no pašvaldības budžeta, jāatspoguļo visu cilvēku domas. Vai arī tu esi par "krievu laikiem", kas visu cenzēja, un drukāja tikai to, kas patīk valdībai????? Kur tad demokrātija?????????????????

pirms 9 gadiem, 2011.10.30 14:27

Mieru, tikai mieru!

Demokrātiskā valstī iedzīvotāji drīkst paust savu viedokli, arī ja tas ir nepareizs. Pašvaldība pareizi rīkojās, nevis aizliedzot, bet atļaujot piketu. Ja neļautu, brēka būt vēl lielāka.

pirms 9 gadiem, 2011.10.30 08:14

enduro

Ikviena žurnālista pienākums ir pārbaudīt informāciju. Ja Bauskas Dzīve tās galvenās redaktores vietas aizpildītājas Ērgles personā gatavojās publicēt iedzīvotāju satraukuma pilno vēstuli, tad, pirms publicēt šo vēstuli, viņas pienākums bija pārbaudīt šo informāciju, tostarp, izmantot arī oficiālus avotus - pārbaudīt informāciju pie Bauskas novada domes vadības. Bauskas dzīves rīcība, nepārbaudot informāciju, pirms to publicēt, ir vērtējama kā neprofesionālisms un kā bezatbildīga darba pienākumu izpratne.

pirms 9 gadiem, 2011.10.29 23:18

Lietotāju raksti