Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas tūrisma informācijas centrs „Balttour” pārstāv četrus novadus 2

Pazīstamus un tūristu iecienītus objektus, kā arī daudzus jaunus piedāvājumus interesentiem bija un ir iespēja no 11. līdz 13. februārim aplūkot starptautiskā tūrisma gadatirgus «Balttour» Zemgales stendā. Šoreiz apmeklētājus tas sagaidīja jaunā krāsu veidolā, blakus izvietota informācija par Bauskas, Iecavas, Vecumnieku un Rundāles novadu.Bauskas tūrisma informācijas centra direktore Inese Turkupole-Zilpure «Bauskas Dzīvei» stāstīja, ka ekspozīcijas mērķis ir aicināt tūristus apmeklēt Dienvidzemgali, piedāvājot jaunumus. Četros novados tūristus gaida 61 apskates objekts, 23 aktīvās atpūtas objekti, kā arī ap 30 naktsmītnēm.Īpašs uzsvars šogad veltīts atjaunotajai Bauskas pilij. Stenda apmeklētāji tiks aicināti aizpildīt anketas, kurās viņus iztaujās par vēlmēm, ko gribētu apskatīt mūspusē. Kā vēl vienu jaunumu I. Turkupole-Zilpure min tikko no tipogrāfijas atvesto četru novadu tūrisma karti. Gadatirgus ir vieta, kur mūspuses ļaudis var sastapt arī citās ekspozīcijās. Ojārs Narvils izbūvējis īpašu trušu pilsētu. Vecumniekos apmeklētājus tā gaidīs jau trešo sezonu. «Nemitīgi paplašināmies un attīstāmies. Esmu pa šiem gadiem apguvis prasmes, kā iemācīt apmeklētājus nedarīt pāri garaušiem. Cilvēki, zvēriņus mīļojot, tos tik cieši saspiež, ka garausis nespēj elpot.»Baušķenieks Artūrs Šlosbergs aicina fotografēties digitālajā foto. Piedāvājums ir jauns, lai bildes aplūkotu, nepieciešamas īpašas brilles. Interesentu izmantot šo neparasto novitāti izstādē netrūkst.Izstādē sastaptais bijušais baušķenieks Rīgas motormuzeja vadītāja vietnieks Andrejs Beļinskis «Bauskas Dzīvei» apliecināja, ka šopavasar ekspozīcija Bauskā noteikti tiks atvērta: «Telpas ir vairāk nekā 1200 kvadrātmetru lielas, tajās būs ap 50 dažādu tehnikas vienību. Pagājušajā gadā apmeklētājiem ekspozīciju, kā bija iecerēts, neatvērām, jo vēlējāmies pēc iespējas labāk visu sagatavot. Vēl ir jāveic nelieli apkārtnes labiekārtošanas darbi, un tad visi būs laipni gaidīti.»Tūrisma gadatirgū, kā ierasts, pārsteigumus sarūpējuši visu Latvijas novadu pārstāvji. Līdztekus ierastai ekspozīcijai interesants piedāvājums bija daudziem individuālajiem uzņēmējiem. Armands Veide no Pļaviņām vasarā piedāvā izbraucienu pa Daugavu ar vikingu laivu, bet ziemā var doties sniegotajos pakalnos motokamanās. Jānis Krievs no Rīgas aicina izmantot pārvietojamās pirtis. Tās lieliski var izmantot ģimenes pasākumos, kolektīvu vai vecpuišu ballītēs.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

kādas bildītes? varbūt noplukušo vecpilsētu,varbūt rimi? koļa izbeidz murgot.
inese, turies!

pirms 9 gadiem, 2011.02.13 10:31

koļa

Ieejiet google search un paskatieties,ko piedāvā Bauska. tur nav ne jaunas bildītes,ne jaunas informācijas,tātad Turkupole-Zilpure ar saviem daudzajiem palīgiem neveic savus tiešos pienākumus,jo ārzemnieki nebrauks uz Rīgu uz izstādi,lai iegūtu informāciju ,bet ieies internetā google search un apskatotie tur informāciju pa Bausku ,kura tur ir tāda,kas neiepriecina,izskatās,ka Bauska ir nolaista pilsēta uz kurieni nevajadzētu braukt!!!! Inese beidzot beidz te pašreklamēt,bet ieliec internetā skaistas bildītes par Bausku,ieinteresē ārzemju tūristus. Sāc beidzot darīt darbu par kuru tev maksā algu,jo liekas,ka tavā vietā derētu nopietns cilvēks,kas radošāk pieietu šim amatam.

pirms 9 gadiem, 2011.02.12 13:39

Latvijā un pasaulē