Bauskas viesnīca pārtrauc darbu 12

Šodien, 31. oktobrī, Bauskas viesnīcai «Day&Night Hotel Bauska» ir pēdējā darbdiena.Šo jau agrāk izplatīto ziņu vakar vēlreiz apstiprināja viesnīcas administratore Dana Jansone: «Diemžēl pirms diviem mēnešiem pavēstītajā informācijā nekādu jaunumu nav – mēs darbu pārtraucam. Nekādu patīkamo izjūtu nav, daži kolēģi ir atraduši citu darbu, daži vēl meklē. Viesnīcā strādāja 17 darbinieku. Ir dzirdētas runas, ka viesnīca varētu vajadzības gadījumā pēkšņi atsākt darbu. Taču oficiāli nekādu informāciju neesam saņēmuši.»Viesnīcas ēkā turpmāk uzturēsies apsargs, paredzams, ka telpas tiks arī apsildītas. Pie apsarga varēs par vienu latu nopirkt žetonu, lai ar automobili izbrauktu no viesnīcas laukuma. D. Jansone paskaidroja, ka par samaksāto latu izsniegs gan žetonu, gan pirkuma čeku.«Bauskas Dzīve» jau rakstīja, ka viesnīca, arī restorāns «Orangery» 31. oktobrī pārtrauc darbu. Viesnīcu tīkla «Day&Night Hotels» direktore Ieva Gailīte šādu rīcību skaidroja ar tūristu skaita strauju samazināšanos. Gada laikā, kopš viesnīca Bauskā strādā, tās noslogotība bija mazāka par 20 procentiem. «Es nesaku, ka mēs uz visiem laikiem pametam Bausku, situācija kādreiz var mainīties,» tā savulaik apgalvoja I. Gailīte.Viesnīcas ēka Bauskā pieder SIA «Remarks nekustamie īpašumi». Uzņēmuma valdes loceklis Raimonds Kreišs «Bauskas Dzīvei» apstiprināja, ka ēku nepielāgos citām funkcijām. Viesnīcas laukums netiks atvērts publiskai izmantošanai. Par automobiļu atstāšanu tajā tāpat kā līdz šim būs jāmaksā.«Swedbank» Bauskas filiāles vadītāja Antra Cirvele atzina, ka viesnīcas slēgšana varētu radīt neērtības: «Uztraucamies tieši par saimnieciskajiem jautājumiem – vai ēkai kādā brīdī, piemēram, neatslēdz apkuri. Jau iepriekš ar īpašniekiem bijām runājuši, ka par stāvlaukuma izmantošanu varētu būt diferencēta maksa. Diemžēl tālāk par solījumiem pārdomāt šo lietu vairāk nekas nav noticis.» Līdzīgu ideju izteica Domes izpilddirektors Jānis Mičulis: «Tas būtu loģiski, ja par laukuma izmantošanu īpašnieks iekasētu diferencētu maksu atkarībā no stāvēšanas ilguma. Labums tad būtu gan īpašniekam, gan pilsētai. Taču tas ir privātīpašums, pašvaldība var tikai ieteikt šādu ideju.»

Pievieno komentāru

Komentāri 12

Lory

Visu var saprast, ka viesnīcu ver ciet, jo nav tūristu, bet priekš kam tad jāatstāj tas maksas stāvlaukums???

pirms 12 gadiem, 2008.11.05 14:14

offline

Izskatās, ka arī banka tagad "ieberzusies" ar palikšanu tādā ēkā, pie kuras ir apgrūtināta piebraukšana....

pirms 12 gadiem, 2008.11.05 13:13

iedzīvotāja

Bankrots ir likumsakarīgs. Pat pie lielākajām Rīgas viesnīcām par iebraukšanu stāvlaukumā nav jāmaksā. Cilvēki lielākoties brauc uz banku un viņiem vēl kaut kāds sargs un žetons būs jāmeklē...Murgs! Kam tā stāvlaukuma nauda tagad būs- neesošai viesnīcai?

pirms 12 gadiem, 2008.11.04 13:36

dace

Nu atkārtošos-man ir ļoti žēl, jo cieņas vērta jau bija šī īpašnieka vēlme ieguldīt naudu un sakārtot viesnīcu. Kas tur toreiz pretendēja..., domājat kādam būtu bijis tik daudz līdzekļu, lai atjaunotu-uzceltu no jauna mūsu veco viesnīcu.

pirms 12 gadiem, 2008.11.03 09:01

Saba

A ziniet, es piekrītu Docim, ideja negaidīta, bet nudien sakarīga! Žetons tev - Doci.

pirms 12 gadiem, 2008.11.02 12:32

Gadījumā...

... tai vietai nav slikta aura, ja tā var teikt ??? Viss, kas tur ir bijis, nu jau ir pagātne. Camilla, Montre, Day & Night. Varbūt vēl kādu aizmirsu nosaukt. Nu skumji...

pirms 12 gadiem, 2008.11.02 12:16

klauns

CIRKS! 100 reizes tādi varianti jau piedzīvoti!
Ja teātri nespēlēsi no lielā katla neko nedabūsi.

pirms 12 gadiem, 2008.11.02 10:14

docis

Augstskolu tur vajag, vismaz sabiedrība un vide mazliet
sāktu mainīties.

pirms 12 gadiem, 2008.11.02 10:07

pseidonims

Naudas atmazgasana un galu gala roka roku mazga!!!

pirms 12 gadiem, 2008.11.02 01:09

Fikss

Fiks-jestj ļi u tebja plan. Jestj ļi u menja plan, jest ļi u meņja plan?! Konešno, jesjt u menja plan!
Apmēram tā. Reiz bija tāda feina multene.

pirms 12 gadiem, 2008.10.31 22:52

Tukšā gultiņa

Man tā kaut kā neloģiski šķiet-kad cēla nezināja kā būs Bauskā ar tūristiem? Tagad , redziet, tūristi strauji samazinājušies, vērsim šito bodīti ciet. Neticas, ka tik daudz naudas tā vienkārši ņem un iegulda projektā, kuram jau sākotnēji bij zināms negatīvs iznākums.

pirms 12 gadiem, 2008.10.31 20:06

Latvijā un pasaulē