Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bezmaksas televīzija neatgriezeniski ir aizgājusi 11

Kompānija «VIASAT» aicina nemaldināt sabiedrību, solot piecus bezmaksas televīzijas kanālus pēc obligātās pārejas uz digitālo televīziju, tādējādi radot nepareizu priekšstatu, ka viss turpināsies kā ierasts, informē kompānijas sabiedrisko attiecību konsultante Ilze Gabrāne. «Bezmaksas televīzija pārtrauks eksistēt jau 1. jūnijā, kad analogā signāla izslēgšana attieksies uz visu Latvijas teritoriju. Pēc minētā termiņa bez maksas digitalājā virzsemes apraidē visā Latvijā varēs redzēt vien trīs, šobrīd solīto piecu Latvijas kanālu vietā, turklāt trīs kanālu uztveršanai jāiegādājas papildus aparatūra. Pie šādiem nosacījumiem runāt par bezmaksas televīziju un bezmaksas kanālu paku ir maldinoši,» uzskata Valts Ermansons, VIASAT Latvija vadītājs. Saskaņā ar šā brīža aktuālo informāciju, digitālās televīzijas ieviesējs valsts mērogā, uzņēmums «Lattelecom» vienojies tikai ar valsts sabiedriskajiem medijiem (LTV1 un LTV7), kā arī komerctelevīziju LNT par kanālu iekļaušanu piedāvātajā bezmaksas pakā. Savukārt TV5 bezmaksas pakā rādīs tikai Rīgas apraides reģionā. Tas neatbilst solījumiem, ka televīzijas skatītājiem visā Latvijā būs redzami pieci televīzijas kanāli (LTV1, LTV7, TV3, LNT un TV5).  V. Ermansons uzsver, ka joprojām solīt pilnu kanālu klāstu bezmaksas pakā pēc oficiālās pārejas uz digitālo televīziju ir nekorekti, jo šobrīd šādam apgalvojumam trūkst reāla pamatojuma. VIASAT vadītājs to skaidro ar mēģinājumiem arī negodīgā ceļā ieinteresēt klientus:  «Nenoliedzami 2010. gads ir izšķirošs, jo digitālajai televīzijai ir jākļūst par katras mājsaimniecības ikdienu, tomēr tas nevar kļūt par attaisnojumu patērētāju maldināšanai. Acīmredzot trūkst drosmes pateikt, ka bezmaksas televīzija, kādu pieradis redzēt skatītājs Latvijā, ir vēsture, un tagad jāpielāgojas jauniem apstākļiem.»

Pievieno komentāru

Komentāri 11

es

Ja Virszemes tv nebūs tv3, tad vispār nav jēgas no tiem "bezmaksas kanāliem". Vispār ir sajūta, ka Lattelecom čakarē mūsu prātus.

pirms 10 gadiem, 2010.01.24 19:53

fedja

Viasatam attēla kvalitāte ir jūtami labāka nekā Lattecom VTV, kuram gadās "sniedziņš" un kubikošanās.

pirms 10 gadiem, 2010.01.23 12:47

fakts

Man ir VIRSzemes tv, ar lielo kanālu paku. nu ja godīgi, tad kanālu piedāvājums ir briesmīgi švaks. esmu viņiem jautājis, vai ir iespējamas izmaiņas kanālu sarakstā,tā nekonkrēti atbildēja, nu nezin. No sporta man nav ko skatīties, tāpat arī filmu kanāli, pa kuriem iet kaut kādas lētās filmas. nu maksā, bet nav īsti par ko tur maksāt.

pirms 10 gadiem, 2010.01.22 22:28

eduars

Piekrītu Viasatam. Kāpēc Lattelecom jāsola 5 kanāli, ja rādīs tikai 3?? Godīgi sakot, pa tiem 3 - LNT, LTV1 un LTV7 nudien NAV ko skatīties! Un cilvēks varbūt pērk to dekoderi tieši ar domu, ka skatīties savas iemīļotās pārraides pa tv3, kurš nemaz nebūs virszemes tv sarakstā.

pirms 10 gadiem, 2010.01.22 16:40

Mjā ...

to nonsenss 22.01.2010. 09:17:08

Nu un kā rīkotos tu, ja pats būtu TV3 īpašnieks ? Savu kanālu dāļātu visiem par velti pa labi un pa kreisi ? TV3 nav Latvijas, bet gan skandināvu produkts, tikai latviešu valodā. Un prasot samaksu, viņi nav pārkāpuši nevienu likumu. Jo par velti jābūt tikai valsts kanāliem (LTV1 un LTV7). Pārējie komerckanāli nesaņem valsts dotācijas un tāpēc savu produktu var izplatīt kā vien paši vēlas.

pirms 10 gadiem, 2010.01.22 15:36

nonsenss

varētu smieties, ja nebūtu skumji. ;) Vieni aicina otrus "nemuļķot tautu", otrie, atsaucoties uz pirmo publikāciju, pēc brīža atkal aicina pirmos "nemuļķot tautu"... Šitie rīkļurāvēji, viņiem pilnīgi vienalga tas cilvēks, kas pa vidu un kuram no šīm "reklāmas" (lasi: pretinieka nomelnošanas) kampaņām skaidrāka situācija nepaliek. Skumji, ka savējie savējiem jau gatavi rīkli pārgrauzt. Tikai naudu - NAUDU dodiet! Nē - man dodiet! Nē, nē - es arī gribu...

Un VIASATam es jau nu ieteiktu padomāt divreiz, pirms tēlot panaceju krīzes pārņemtajai valstij. Viņi ar saviem zvaigznīšu piedāvājumiem, kur zem strīpas palasot tikai uzzini īsto cenu un īsto kanālu skaitu.. Baigi gudrie, drīz sāks pa taisno reklamēt: "gribi redzēt tv3, pērc mūsu kasti, citiem nebūs!". To, lūk, sauc par monopolu, un kamēr te kaut kādi zviedri nesāka "izcelties" un izdomāt kā vienīgie palikt analogajā apraidē, tikmēr neviens "tautu nemuļķoja", ja kas... Tā kā - "paši pūta, paši dega..."

pirms 10 gadiem, 2010.01.22 09:17

Papa

Pilnīgi piekrītu :D Lai pirmās peles sapērkas dārgos dekoderus par 40 lašiem, gan otrās peles sagaidīs ko labāku ;)

pirms 10 gadiem, 2010.01.22 08:53

garāmejot

bezmaksas, kā mēs zinām, ir tikai siers peļu lamatiņās.
un arī tikai priekš otrās pelītes.

pirms 10 gadiem, 2010.01.22 08:39

Papa

Bezmaksas kanāli paliks. Ko skatīties gan tur nav: bet tā cita opera. Šitais raksts jau arī tāda reklāmas kampaņa: ne velti visos novadu portālos iebāzts :) Jau rakstīju: jāmācās leitiski un antenas uz leišu zemi: tur ap 16 nešifrētu mpeg-4 TV kanālu :)

pirms 10 gadiem, 2010.01.22 08:33

katrs rauj uz savu pusi muļķa tautu solidami lētāku samaksu.piem IZZI citiem paņem 5.-lsbet tagad no jauna vācot klientus prasa trīs latus.kuršeit ir taisnība.Unkāpēc jāmuļķo tauta sev naudu raust.BALTKOM jau piedāvā par divi piecdesmit.LATTELEKOM arī reklamēja 4,35 ls beidzot iznāk kad tu viņu esi paņēmis jāmaksā 12.-ls MĒS NABAGI BAROJAM VĒL VAIRĀK LIELOS VĒDERUS.

pirms 10 gadiem, 2010.01.21 23:32

Vasilis

Tāpat neko īpašu jau nerāda. Ir brīži, kad 4 no pieciem kanāliem, raida krievu mēlē. Ja nav, ko rādīt, tad lai arī neraida. Visa tā smadzeņu skalošana, kas notiek katru dienu, jau piegriezusies. Tāpat kā avīzēs informāciju sagroza tā, kā katram labpatīkas. Gudrs nevar tikt no visām tām samazgām, kas katru dienu gāžās par cilvēka galvu.

pirms 10 gadiem, 2010.01.21 18:56

Latvijā un pasaulē