Braukšanas kārtība pilsētā bieži mainās 3

Šoruden Bauskā ir daudz pārmaiņu transporta kustības organizācijā. Pilsētas Domes izpilddirektors Jānis Mičulis skaidro, ka tās saistītas ar ielu remontiem.«Pārmaiņas notiek dinamiski, tāpēc transporta līdzekļu vadītājus aicinu būt elastīgiem. Var gadīties, ka rīta pusē kāds ielas posms atvērts satiksmei, bet vakarā jau slēgts. Tas atkarīgs no remontētāju darba grafika,» stāsta J. Mičulis.Pašlaik veiktas pārmaiņas transporta kustībā Rīgas ielā. Posmā no Kalēju līdz Salātu ielai tajā atļauta divvirzienu kustība. Līdz laikraksta «Bauskas Dzīve» redakcijai un tai līdzās esošām ēkām ērtāk nokļūt pa Plūdoņa ielu, tad Kalēju ielā pa kreisi un Rīgas ielā drīkst griezties pa labi. Rīgas ielā var nokļūt, braucot arī pa Dārza, Ceriņu un tālāk pa Biržu ielu. Atkarībā no ielu remontu darbu veikšanas šī braukšanas kārtība pēc kāda laika var atkal mainīties. Divvirzienu kustība organizēta arī Plūdoņa ielā, posmā no Strautnieku ielas līdz Dambja ielai. Tādējādi nodrošināta piekļūšana objektiem, kas atrodas Rīgas ielas posmā no Kalna līdz Dambja ielai. J. Mičulis piebilda, ka uzrunāts Bauskas rajona Policijas pārvaldes Ceļu policijas priekšnieks Aleksandrs Sidorčiks, aicinot ceļu policistus būt iecietīgiem pret braucējiem, kuri nav laikus iepazinušies ar jauno braukšanas kārtību. «Bauskas Dzīve» jau ir informējusi par ielu rekonstrukcijas darbiem pilsētā šoruden. Paredzēts, ka līdz valsts svētkiem, 18. novembrim, darbi jāpabeidz Plūdoņa ielas posmā no Slimnīcas līdz Salātu ielai. Arī uzņēmumam «Asfalts plus» darbi Rīgas ielas posmā no Kalna līdz Dambja ielai un tālāk līdz Rūpniecības ielai jāpaveic līdz 18. novembrim. Domes īpašumu apsaimniekošanas nodaļas vadītājs Voldemārs Čačs paskaidroja, ka darbi rit raiti, aizkavēšanās ar objektu nodošanu nebūšot. Savukārt Salātu ielas remonta pirmā kārta posmā no Bauzes tirgus līdz Rīgas ielai jāveic šoruden, darbi pilnībā jāpabeidz nākampavasar. Te strādā SIA «Šlokenbeka». SIA «Bauskas pakalpojumi» direktors Nikolajs Dzenis atzina, ka viņa uzņēmumā, kura galvenie objekti atrodas Rīgas ielā, darbs netiek pārtraukts: «Piekļuve mūsu objektiem ir nodrošināta no Plūdoņa ielas puses. Grūtības, ko tagad pieciešam, noteikti atmaksāsies, kad visi darbi būs pabeigti. Vērojot, kā ielu remontētāji rosās, man šķiet, viņi savu darbu veic godprātīgi.»

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Skatos...

... rakstam pievienoto bildi un domāju - vai tiešām to čigānu zirgu stalli atstās nenojauktu ??? Nav jau žēl, bet nu vasarās tas ir ārprāts - tāda smaka pilsētas vidū. Vai vecais čigāns tur oficiāli iekārtojies, vai arī tā ir kārtējā patvaļa ???

pirms 12 gadiem, 2008.10.29 20:41

Kārtība

Izdrukājam, pēc tam uz domi pēc apstiprinājuma, lai ir ko parādīt CP.
Saprotams, ka darbu daudz, ziema nāk virsū, tomēr lūdzu saliekat vismaz kaut kādas norādes krustojumos.

pirms 12 gadiem, 2008.10.29 16:27

stop

Paskatiesties, jauno zīmju licēji, kā ir saliktas zīmes Plūdoņa ielā. Ja nobrauc pa Baznīcas ielu kāda ir zīme
( respektīvi , ka Plūdoņa iela ir vienvirziena) un kad izgriežas no muzeja puses uz Plūdoņa ielu kāds ir ielas jaunais statuss - divvirzienu. Brīnos, ka vēl tur nav avārijas notikušas.

pirms 12 gadiem, 2008.10.29 13:26

Latvijā un pasaulē