«Dienā» - baušķenieka Gata Zotova 18 dzejoļi 2

Laikraksta «Diena» pielikums «Kultūras Diena un Izklaide» (KDi) kopš septembra sāk literāro publikāciju sēriju lappusē «Lasītava». Tā iznāk divas reizes mēnesī. Lai veicinātu literārās jaunrades procesu, KDi aicina autorus sūtīt nepublicētus oriģināldarbus – prozu un dzejas kopas –, arī elektroniskā formātā: lasitava@diena.lv.

Darbus publicēšanai atlasa visai prasīgie eksperti Inese Zandere un Aivars Eipurs. «Lasītavas» būtība ir «..preses izdevuma atgriešanās pie svarīgas kultūrfunkcijas – literārā procesa kopšanas, padarot to redzamāku un tuvāku lasītāju ikdienai,» aicinājumā raksta I. Zandere. Eksperti sevi uzskata par ieinteresētiem redaktoriem, «kuriem rūp gan pats literārais process, gan tā jēga, kvalitāte un lasāmība».

Reizi ceturksnī par publicētajiem darbiem www.kulturasdiena.lv balsos lasītāji un balsojuma favorīts saņems naudas balvu.

Pie «Dienas» lasītājiem jau nonākušas trīs lappuses – 5. un 19. septembrī, kā arī 3. oktobrī, kad visa «Lasītavas» telpa atvēlēta baušķenieka mūsu apvienības dalībnieka Gata Zotova 18 dzejoļu kopai.

Lappuses ievadā Gatis par sevi: «Bauskas vietējos laikrakstos «Atspulgs» un «Bauskas Dzīve» esmu publicējies jau kādus 18 gadus – pašlaik man ir divdesmit deviņi. Pāris reižu esmu piedalījies jauniešu literārajā nometnē «Aicinājums» – tur satiktie cilvēki deva apziņu, ka rakstīšana nav nekas slikts. Tāpēc arī rakstu.»

Apsveicam Gati un lepojamies!

Pievieno komentāru

Komentāri 2

ah

Vārdi dziesmām ir daudz pieņemamāki par šo dzeju, kas publicēta. Laikam jau nav veiksmīgākie dzejoļi tur iekļauti? Kaut gan, kā vērtēt gleznu, kā dzejoli, kā mākslu vispār?

pirms 7 gadiem, 2013.10.15 08:21

Lietotāju raksti