Dodas atbalstīt Latvijas hokejistus 9

Pasaules čempionātā hokejā līdz ar citiem mūsu izlasi Bratislavā atbalstīs arī baušķenieki. No Bauskas uz Slovākiju 29. aprīļa rītā devās draugu kopa, kurā ir arī baušķenieks Aigars Meimers. «Bauskas Dzīvei» viņš pastāstīja, ka ir pārliecināts par mūsējo uzvaru pār Dānijas izlasi. Grūtāk būs pieveikt čehus spēlē, kas risināsies jau sestdien, 30. aprīlī. Bauskas fani ir sarūpējuši naktsmājas Ungārijā, bet biļetes uz spēlēm vēl nav nopirktas. A. Meimers cer, ka uz maču ar Somiju un Dāniju tās varēs iegādāties, Latvijas–Čehijas spēli var nākties skatīties kādā no fanu teltīm. Fani pārliecināti, ka no apakšgrupas mūsējie izkļūs, tālākā turnīra gaita ir grūtāk prognozējama.Juris Kalderauskis vairākkārt devies fanot par mūsu hokejistiem. Uz Bratislavu šopavasar viņš gan nebrauks. «Arvien esmu bijis optimists, arī šoreiz esmu pārliecināts, ka dāņus sasitīsim un iekļūsim nākamajā kārtā,» stāsta J. Kalderauskis.Pasaules čempionāts hokejā šogad no 29. aprīļa līdz 15. maijam risinās Slovākijā. Latvija Bratislavā spēlē vienā apakšgrupā ar Čehijas, Somijas un Dānijas valstsvienībām. Biļetes uz spēlēm maksā vidēji 40 eiro.Mūsu izlasei otrā spēle ir ar Somiju 2. maijā, bet 4. maijā izšķirošais mačs apakšgrupā ar Dāniju. Ir zināms, ka fani Bauskā arī atbalstīs mūsu hokejistus. Pirms spēles ar Čehiju sestdien iecerēts neliels auto izbrauciens pa pilsētu. Protams, ja mūsējie izvarēs, fanu līksmošanās noteikti būs iespaidīga. «Bauskas Dzīve» noskaidroja, ka kopīga hokeja spēļu skatīšanās paredzēta Bauskas viesnīcas bārā. Iespējams, kopīgai līdzi jušanai fani pulcēsies arī citviet Bauskā.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

Jasheks

Koncentrējamies uz 4.maiju! Lai mūsējiem izdodas!!!!!!!

pirms 9 gadiem, 2011.05.01 21:14

Boom

pārliecināts par mūsējo uzvaru pār Dāniju...

pirms 9 gadiem, 2011.05.01 10:10

simpātiskā

malači! man prieks par līdzjutējiem baušķiniekiem! tā tik turpināt! :))

...bet tie kas tizlus komentārus rakstīja- īsts aunu bars :D tā saucas SKAUDĪBA

pirms 9 gadiem, 2011.05.01 00:22

juta

laikam bauskas dzivei vairs nav ko rakstit.vai kads raksta , kur mans kaimins peteris vakar bja. nesaprotu, kapec raksta par kaut kadu maimeru. Es pati ari dmaju, ka varetu apvienot hokeju ar ekskursiju, tacu vai tad par to jaraksta avizee. latvija tiesam ir notrulinajusies.

pirms 9 gadiem, 2011.04.30 10:54

Pilnīgi atbalstu ''pufikiem'' šitie ņaudētāji paši nevar izdarīt neko, protams nav par ko, jo smadzenes var pavilkt tikai apd...nu pakluso, būtu labi ja parakstītos īstos vārdos, bet BAIL, labāk nolien tumšā stūrī un tik raksta. Padomājiet paši kā kautko var izdarīt un varēsiet aizbraukt arī jūs.
LAI MŪSĒJIEM VEICAS !!!!

pirms 9 gadiem, 2011.04.30 06:51

pufikiem!

Paskatās tad arī uz sevi un uz savām otrām pusītem !!! skauž jau tiem/tām..tie/tās... kas paši vai pašem SLĪD!!! kas? .............PERDELS!!!
Kam nav draudziņa?.... Tas ar cisu maisu!!!!
Es kā pilnīgi neitrāla persona novēlu VISIEM aaaatpūuūsties!
Lai DZĪVO LV!!!

pirms 9 gadiem, 2011.04.30 01:35

Latvijā un pasaulē