Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dubļu dzenāšana Bauskas namu iekšpagalmā 24

Lasīju publikāciju par Salātu un Vītolu ielu māju iekšpagalma remontu Bauskā. Par tā ieilgšanu paužu arī savu viedokli.

Tas nav īpaši normāli, ka sausām kājām nevar iziet caur šiem pagalmiem, kur atrodas tik daudz māju. Pats dzīvoju šajā masīvā. Bikses un apavi vienos dubļos. Ar auto nevar piebraukt, ja vajag atvest kādu kravu vai vecu cilvēku. Kad vajadzēja vākt naudiņu no iedzīvotājiem, tad gan bira solījumi kā no pilnības raga.

Pirms neilga laika biju ciemos pie paziņas Vītolu ielas namā. Divas stundas apspriedām problēmas. Lūk, šis attēlā redzamais vīrs mūsu ciemošanās laikā ar lāpstu divas stundas dzenāja dubļus pa lauku šurpu turpu. Tas mums sagādāja lielu jautrību, taču, ja nopietni – tā, mūsuprāt, nav būvniecības uzņēmumam nopietna attieksme pret darbu.


Pievieno komentāru

Komentāri 24

Tovariš

This is Viona!!!!!!!!! Bauskas novada domes barotāji!

pirms 2 gadiem, 2017.11.10 16:24

kārtējais aplauziens solītājiem.....

Darbinieks parasti dara , ko liek.
Tur noteikti ir darbu vadītājs un arī būvuzraugs.

pirms 2 gadiem, 2017.11.10 21:21

ja godīgi

Sviests jau tagad Rimi zelta cenā.Kurš katrs nenopirks.

pirms 2 gadiem, 2017.11.11 15:35

iebraucēja

Katru dienu lasu un brīnos, par šo cilvēku nekaunību. VIsu novadā dzīvojošo iedzīvotāju nodokļu nauda vairāk kā 204 076,66 EUR bez PVN (ar PVN 246 932,76) apmērā tiek tērēta PRIVĀTĪPAŠUMĀ esošas zemes gabala bruģēšanai, bet viņi tā vietā lai maksātu paši par savu zemes gabalu uzturēšanu visu laiku bezdarbībā pētā un aprej darba veicējus. Lielākais apbēdinājums ir tas, ka daži no deputātiem ar saldu mēli iestāstīja pārējiem auniem ka nauda jāiegulda elektorāta ķeršanā, tai laikā kad piebauskas ciemos uz ielām nav ne asfalta, ne apgaismojuma.

pirms 2 gadiem, 2017.11.10 21:37

Aha

Pilnīga taisnība. Bet šis raksts visticamāk nav par darbu- izdarītu, neizdarītu vai pusdarītu........ arī ne par nabaga strādnieciņu dzeltenajā formā , bet par šīs tenku lapeles reitingu, politisko m.aucību un citām raudātāju nācijas "labajām" lietām. Jo kurš šo měslu pirks, ja nepārtraukti pie katra staba neatradīs "nobrāztu krāsu"! Un šo vistiešākā veidā var saukt par tenku- pat raksta autors ir anonīms.

pirms 2 gadiem, 2017.11.10 23:50

Iebraucejai

Paskaties kadastrā, kas ir privātīpašums ap šim mājam un kas ir īpašums. Sīs ir ielas un tās nav privātīpašumā. Nez vai visa bauska tā varētu pastaigāties pa svešu privātīpašumu un tur būtu sēta apkārt....

pirms 2 gadiem, 2017.11.13 10:56

nebraucējai

zeme zem daudzdzīvokļu mājām ir kopīpašums pie PRIVĀTAJIEM DZĪVOKĻIEM, un tas ir PRIVĀTĪPAŠUMS, tāpat kā zeme zem lielveikaliem, un citām publiskajām ēkām. Tā ka pastaigāties gar daudzdzīvokļu mājām varēs kamēr vien pastāvēs šāda privātīpašuma forma. Arī laukos zeme zem daudzdzīvokļu mājām ir privātīpašums un to kaut kā neuzlabo par visu nodokļu maksātāju naudu.

pirms 2 gadiem, 2017.11.13 20:50

meli

Tas nebija aculiecinieka foto.Tas bija Bauskas dzīves foto. kaut pusstundu pastrādājiet šādos laika apstākļos,tad rakstiet.Samirkārt jau pa bildēšanas laiku.Par tiem solījumiem.Nesolīja jau strādnieki,tie ir tikai melnā darba veicēji.Arī naudiņu no iedzivotājiem viņi nevāca,bet aprieti tiek tieši viņi.Ne strādnieki,ne darbu vadītājs lietu nevar izdzenāt.Būtu labāk ciemojusies pie paziņas,nevis pa logu skatoties abas aprējušas cilvēkus.Divas stundas jums pietika pacietības lūrēt pa logu.Apbrīnojami.

pirms 2 gadiem, 2017.11.11 08:01

no dubļu jūras

Bauska grimst dubļos līdz ausīm un darbi daudzviet rit lēnāk par gliemeža tempu... No rītiem, kad satiksme intensīva, pa Uzvaras ceļu, posmā no Bērzkalniem līdz Mūsas aplim, bail pārvietoties – ceļš ļoti šaurs un dubļains, ja tur, apledojot ceļam, gadās paslīdēt - kritiens labu labais, blakus padziļš kritiens... Mēs, savējie, esam pieraduši, braucam prātīgi un uz šaurā ceļa pamaināmies, piestājam, lai garām tiek pretimbraucošais, bet gadās redzēt, ka šoferi, kuri ikdienā te nebrauc, bez maz par mata tiesu ir no lielas nelaimes, jo gluži vienkārši situācija tur briesmīga... Un, cik braucu, neredzu, ka to ceļu tiešām censtos salabot beidzot, būtu taču laiks to izdarīt, visu vasaru esam sadzīvojuši, cietušies, bet nu jau mērs tiešām pilns. Kaut kā tā dīvaini mūsu Bauskā - Salātu iela izrakņāta, briesmīga; Bērzkalnu ceļš tāds pats; arī ceļš līdz "Bauskas klētij" vēl nepabeigts.

pirms 2 gadiem, 2017.11.11 08:17

lielajai jautrībai

Acīmredzot jūs esat vai nu pensinonāri,vai bezdarbnieki,ja darba laikā tupat pie logiem un uzjautrināties par cilvēkiem,kas pelna jums vai nu pensijas,vai pabalstus.Ziniet mīļie.īstā jautrība jums sāksies tad,kad tupēsiet pie loga un gaidīsiet stundām savas pensijas vai pabalstus,bet kā nav tā nav.Tā kā beidziet apsmiet cilvēkus,kuri aukstumā un slapjumā pelna arī priekšs jums.

pirms 2 gadiem, 2017.11.11 09:36

Ausklis

Ābelniek Tu aizstāvi savus čomus?

pirms 2 gadiem, 2017.11.11 09:53

jautrīte

nē es esmu administrācijas viedokļa moderātore, un man algu maksā par vadonim tīkamiem komentāriem augstumā un tagad slapjumā :)) un vēl liekam plusus un mīnusus :))

pirms 2 gadiem, 2017.11.11 10:42

Lasītāja

Pilnīgi piekrītu komentētājiem, ka šis strādnieks nav vainīgs un ne par viņu ir stāsts. Bet Darba devējam uzņēmumam gan jāmaina sava attieksme un darba stils. Pasūtītājs - Bauskas dome - arī varētu cītīgāk uzraudzīt to, kas tur notiek. Un nesaprotu šeit dažu komentētāju nicīgo attieksmi pret pensionāriem, tādi ir vai būs jūsu vecāki, paši arī tādi būsit, jo gadu gaita nav apstādināma. Un pensionāri ir sabiedriski aktīvi, viņi nav vienaldzīgi pret šādu naudas šķērdēšanu, kad cilvēks tiek no darba devēja nejēdzīgi nodarbināts.nodarbināts

pirms 2 gadiem, 2017.11.11 10:28

lasītājai

No loga skatoties nevar spriest kā jābūvē iekšpagalms.To var darīt speciālists.Te nav nekādas nicīgas attieksmes pret pensionāriem,bet nevajag spriest par lietām,no kurām neko nesaprot.Celtniecībai ir sava specifika.Kā var rakstīt-dzenāja dubļus.Tas nav apvainojums tam cilvēkam,kas tur ir nobildēts.

pirms 2 gadiem, 2017.11.11 11:59

Pensionārs

Ziniet šos cilvēkus es neapskaužu.Un negribu teikt nevienu sliktu vārdu par viņiem.Kur nu vēl fotogrāfēt un likt avīzē.Es savu pensiju saņemu noteiktā datumā.Znots man strādā celtniecībā.Ļoti grūti tā naudiņa pelnās.Tā kā to redzot es savas aktivitātes piebremzeju.

pirms 2 gadiem, 2017.11.11 13:03

Aha

Visu cieņu Jums!

pirms 2 gadiem, 2017.11.11 15:26

bet

dižās apspriedējas nav pamanījušas, ka jau ilgstoši, nu jau mēnešiem, ir lietaināks laiks kā citus gadus.

pirms 2 gadiem, 2017.11.11 15:35

Veee

Tas jau netraucē uzņemt bildes no loga... un uz spriestspēju nekad nav traucējis, jo nevar izskalot to kā nav! Toties lietus ir aizskalojis raksta un bildes autoru. Un vispār- tagad jebkurš var tā parakstīties un publicēt murgus šajā lapelē. Laipni lūgti!

pirms 2 gadiem, 2017.11.11 16:04

Par lietu

To ir pamanījuši visi,izņemot pasūtītāju.Un man liekas,ka tā ir nevis novada dome,bet vides serviss,jo nesaprotu,ko viņi tur grozās.Varbūt kļūdos.

pirms 2 gadiem, 2017.11.11 17:55

pilsētnieku nieki

kārtējās paēdušu peļu vaimanas. man laukos katru dienu jāiet pa dubļainu cēlu un ir sabristas kurpes un bikses ar. Un es zinu, ka man to ceļu nekad neviens ne bruģēs un pat ne asfaltēs. Te par visa novada nodokļu maksātāju naudu bruģē dažiem privātīpašumiem pieejošas vietas un vēl nav labi.

pirms 2 gadiem, 2017.11.11 17:45

Pok

Cacam citas problēmas

pirms 2 gadiem, 2017.11.13 20:51

Tumsa

Jāsaka vājprāts cik tumša ir mūsu iela sakot no Kalna ielas pa Kalēj ielu līdz baznicas ielai.
Cilvekiem agri uz darbu un no darba nākot ari pa dubļu peļķēm skolniekiem uz skolu ,bet ***ņdariem kur paslepties tumsā un uzpipēt.Kad tas murgs beiksies Bauskāun ko domā Latvenergo?????

pirms 2 gadiem, 2017.12.03 19:48

Lietotāju raksti