Eirovīzijas dziesmu konkursa nacionālajā finālā startēs arī Sabīne Berezina 5

2008.gada Eirovīzijas dziesmu konkursa nacionālajā finālā startēs "Pirates of the Sea" ar dziesmu "Wolves of the Sea", par ko pirmajā pusfinālā nobalsoja 12 010 skatītāju.Finālā startēs arī Sabīne Berezina ar dziesmu "If I Only Knew", kas saņēma 3765 balsis, un grupa "Deja vu" ar dziesmu "I'm a Part Of You", kas saņēma 2947 skatītāju balsis, aģentūru LETA informēja Latvijas Televīzijā (LTV).  Katrā pusfinālā trīs finālistus nosaka skatītāju balsojums, bet divus - LTV izveidotās žūrijas vērtējums. Ja žūrijas vērtējums sakrīt ar skatītāju balsojumu, finālā automātiski iekļūst pēc žūrijas vērtējuma nākamais labākais dalībnieks. LTV izveidotā žūrija pirmo vietu deva Sabīnei Berezinai, otro - grupai "Deja vu", bet trešo - grupai "Funky Drivers" ar dziesmu "Summertime".  Gan skatītājiem, gan žūrijai simpātisks ir meiteņu trio "Deja vu", tāpēc uz Ventspili dosies pēc žūrijas saraksta nākamā labākā izpildītāja - Elizabete Zagorska ar dziesmu "Take Me Home".  Pirmajā pusfinālā piedalījās arī dziedātājs Jānis Moisejs ar dziesmu "Fly to the Moon", grupa "Borowa Mc" ar dziesmu "The One", dziesmu autors Jērons Šteinhauers kopā ar dziedātāju Axlina, kuri izpildīja dziesmu "More Than 27", dziedātāja Ketta ar dziesmu "Lovely Dexter" un dziedātāja Elli U un Miks Dukurs ar grupu "Pent-in-Dreams", kuri dziedāja "All Come Together".  LTV žūrijā darbojas dziedātāja un vokālā pedagoģe Ance Krauze, dziedātājs Intars Busulis, radio SWH dīdžejs un mūziķis Māris Žigats, mūziķis Aivars Hermanis, mūzikas producents Gatis Gaujenieks, LTV satura redaktore, muzikoloģe Daina Markova, tērpu māksliniece Ilze Vītoliņa un LTV darba grupa.  Otrajā pusfinālā piedalīsies dziedātāja Aisha ar dziesmu "You Really Got Me Going", dziedātāja Dace Planāre ar dziesmu "One Last Touch", dziedātāja Ivetta jeb Iveta Baumane ar dziesmu "Observations", grupa "Camillas" un Viče Almana ar dziesmu "Mr.Weatherman" un izpildītāji Pīters Gārdens un Juris Vizbulis ar dziesmu "Memory Lane".  Eirovīzijas nacionālās atlases dziesmu konkursa pusfinālā piedalīsies arī grupa "Iedomu spārni" ar dziesmu "Put Some Love in the World", dziedātāja Lily ar dziesmu "Download Your Dreams", dziedātāja Kristīna Zaharova un Julian ar dziesmu "Untill You Find A Friend", grupa "Triānas parks" ar dziesmu "Bye Bye" un dziedātājs Andris Ērglis ar dziesmu "Broken Lullaby".  Eirovīzijas nacionālās atlases fināls notiks Olimpiskajā centrā "Ventspils" sestdien, 1. martā.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

dfweteqrtrt :)

hej, Sabīne malacis!!! Lai veicas!

pirms 13 gadiem, 2008.02.04 11:23

Kika

Visu cieņu Sabīnei un viņas ģimenei - šie panākumi nākuši ar smagu un neatlaidīgu darbu. Lai veicas! Turu īkšķus un balsošu arī finālā:)

pirms 13 gadiem, 2008.02.04 08:59

lija

Ļoti patika Sabīnes uzstāšanās!!!
Malacis! Manā skatījumā viena no labākajām dziesmām šajā desmitniekā. Uz priekšu Sabīne, līdz finālā 1. vieta! Lai veicās!!!

pirms 13 gadiem, 2008.02.03 15:47

gfhsjscdhj

man patika ari tas vaacu dzeks, zel tikai , ka vins netika taalaak....

kads nezin, kur var noskatities visu dalibnieku dziesmas velreiz ? :)

pirms 13 gadiem, 2008.02.03 15:27

Latvijā un pasaulē