Eirovīzijas nacionālajā atlasē uzvar Busulis 5

Ventspilī sestdien, 28. februārī, Eirovīzijas nacionālās atlases superfinālā uzvaru izcīnīja un Maskavā starptautiskajā Eirovīzijas konkursā Latviju pārstāvēs Intars Busulis ar dziesmu "Sastrēgums".Otro vietu izcīnīja Kristina Zaharova un Annija Putniņa ar dziesmu "Angel of mine". Konkursa dalībnieces ieguva 19 679 balsis Natalija Tumševica ar dziesmu "Dinamite" palika trešā ar 5662 balsīm. Jau ziņots, ka šodien notika nacionālās atlases fināls, kurā piedalījās desmit dalībnieki. Bez trīs superfinālistiem par iespēju braukt uz Maskavu cīnījās arī grupa "Simply 4" ar dziesmu "When the sun is going down", Aisha un grupa "G-Point" ar dziesmu "Hey, hey", Sabīne Berezina ar grupu "PER" ar dziesmu "Bye, bye", Iveta Baumane un Ivo Grīsniņš Grīslis ar dziesmu "Tic Tac", "Camillas" ar dziesmu "Times goes", grupa "Triānas parks" ar dziesmu "Call me any time you need a problem" un Ketta ar dziesmu "Without you". Eirovīzijas starptautiskais dziesmu konkurss Maskavā notiks no 12.maija līdz 16. maijam. 12. un 14. maijā risināsies pusfināli, bet 16.maijā - fināls. Latvija piedalīsies otrajā pusfinālā 14. maijā. Visu triju vakaru pasākumi tiešraidē būs skatāmi Latvijas Televīzijas 1.kanālā.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

iii

jo tālāk, jo trakāk( neticu vairs balsojumam, jo to varēja ļoti labi redzēt kāds bija pēdējā reizē, redzot vien ka Tumaševicai kā pēdējo reizi rādīja balsojumu tāds arī viņš bija pēdējais, bet Kristīnei!!!!!!!!!!Tagad var pārliecināties ka balsojumam nav nozīmes, jo viss bija jau sen zināms ka brauks Busulis.(riktīgs pajolīts).

pirms 11 gadiem, 2009.03.01 19:33

nomale

Nesaprotu, kā vispār sabiedrības uzmanību var kaut kas tāds tik ļoti piesaistīt (eirovīzijas notikums ar Latvijas obligāto piedalīšanos).

pirms 11 gadiem, 2009.03.01 13:10

dgn

nu ja uzvaretu annija&kristine, tad es no kauna zemē ielīstu.
ok, lēnā dziesma.. smuka dziesma. bet izpildījums. amazing. :o
un redzējāt, kādas dziesmas bija poļiem un leišiem? bez maz sāka jau likties, ka šogad lielā eirovīzijas konkursa laikā es aizmigšu.

P.s. nesparotu, kapec piemeram triana parks nepiesaistija sabiedribu... laikam jau lv iedzivotaji dzivo parak lielos standartos, stereotipos.. žēl.

pirms 11 gadiem, 2009.03.01 13:02

Latvijā un pasaulē