FKTK: Privātpersonas trešdien no «Latvijas Krājbankas» varēs izņemt 50 latus 3

Rīt, 23.novembrī, no rīta privātpersonas "Latvijas Krājbankā" varēs izņemt 50 latus, biznesa portālu "Nozare.lv" informēja Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) biroja vadītāja Anna Dravniece.Šodien situāciju "Krājbankā" analizē valdība un pēc tās sēdes paredzēts preses brīfings, kurā piedalīsies arī FKTK vadītāja Irēna Krūmane. Jau ziņots, ka FKTK padome pirmdien nolēmusi apturēt AS "Latvijas Krājbanka" visu finanšu pakalpojumu sniegšanu. Kā aģentūra LETA uzzināja FKTK, šāds lēmums pieņemts, jo bankā konstatēts līdzekļu iztrūkums, par ko informēta Ģenerālprokuratūra. FKTK nolēmusi apturēt arī "Krājbankas" valdes un padomes darbību un iecelt bankā FKTK pilnvarnieku grupu, kas veic bankas pārvaldīšanu un ir pārņēmusi valdes un padomes tiesības. Par pilnvarnieku grupas vadītāju iecelts FKTK priekšsēdētājas vietnieks Jānis Brazovskis. Pilnvarnieku grupas uzdevums noteikts veikt finanšu iestādes pārvaldi nolūkā nodrošināt bankas aktīvu saglabāšanu.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

baibas draudzene

Krūmani ar Krūmos nolauztu un nodrāztu stibu ar steigu nozvetēt no tā Kantora (FUKTUKa) kopa ar visu spici patriekt nekavējoties!!!
Nu cik var NEkontrolēt NEuzraudzīt??!!!!
Manuprāt, tā ir maitta vispārākā pakāpē!! Nost ar šādiem Nevadītājiem!!!
.. un saukt pie kriminālatbildības par amatpersonas bezdarbību!!!

pirms 8 gadiem, 2011.11.22 18:47

baiba

No "bankas" ‘piķis aizklīdis, bez pēdām’?
Ir sacīts: "Kas bez biksēm - tas bez bēdām!"
Kam SAVA nauda "zeķē" noglabāta ~
Tam ‘nespīd "krīzē" nojūgties no prāta’...

pirms 8 gadiem, 2011.11.22 17:34

Kā tad tā ?

Pašlaik Lietuvā no "Snoras" bankomātiem dienā var izņemt 500 litus (102 latus). No trešdienas būs atļauts arī izņemt šādu naudas summu arī bankas filiālēs.

Tad kāpēc cilvēkiem Latvijā nav tādas pašas iespējas ? Atkal latvieši par muļķīšiem pataisīti ? Nožēlojami ...

pirms 8 gadiem, 2011.11.22 16:34

Latvijā un pasaulē