Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Fotokonkurss – «Es un mans televizors» 4

"TV Diena" lasītājus aicina piedalīties fotogrāfiju konkursā. Tas risināsies vairākos posmos līdz pat aktīvās televīzijas sezonas beigām – līdz nākamā gada vasarai. Pirmajā kārtā gaidām jūsu fotogrāfijas, kuras regulāri publicēsim laikrakstā, bet to izvērtēšana paredzēta janvāra beigās. Tad arī noteiksim interesantākos iemūžinātos mirkļus, to autoriem esam sarūpējuši pārsteiguma balvas. Fotokonkursā "Es un mans televizors" aicinām iesūtīt fotogrāfijas, kurās būtu redzams viss, kas saistās ar televīzijas raidījumu skatīšanos - mājās, ģimenes lokā, kopā ar draugiem kādā ballītē. Noteikti daudzi gadumiju sagaidīja, vērojot televīzijas pārraides, iespējams, veidojās kāda kurioza situācija, kāda savdabīga poza, varbūt atrakcija, kuras laikā tika "apspēlēta" arī televizora skatīšanās. Situācijas mēdz būt visdažādākās. Galvenais - turiet ērti sasniedzamā vietā fotoaparātu un bildējiet. Fotogrāfijas jpg formātā sūtiet mums elektroniski - adrese: tvdiena@diena.lv . Foto varat arī nogādāt arī laikraksta «Bauskas Dzīve» redakcijā, tad tās noteikti sasniegs "TV Dienas" veidotājus. Neaizmirstiet norādīt savu adresi, kontaktinformāciju. Skatīsimies televīziju ar prieku, iemūžināsim šīs pozitīvās emocijas un iepriecināsim arī pārējos. Gaidām jūsu fotomirkļus!Jūsu "TV Diena"

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Cerība

Nu bet kas vainas, ja vēl labāku saņems balvā, es vismaz ceru, ka balvā būs kārtīgs platekrāna šķidro kristālu brīnums, citādi nav jau jēgas sūtīt tās fotogrāfijas un mīļdzīvniekus spīdzināt pie televizora, vajag taču padomāt arī par kustoņu redzi. Diezin ko šie vislabāk skatās vai chappi kitekat reklāmas?? :-))

pirms 12 gadiem, 2008.01.18 11:37

žora

Bet adresītes neaizmirstiet pierakstīt, lai "viesi" zina, kur jāiet pēc tiem labākajiem televizoriem!

pirms 12 gadiem, 2008.01.18 11:34

sakaarnis

Jaa es tev daavanaa savu suni aizvediissu, kam garsso kakki...

pirms 12 gadiem, 2008.01.17 20:29

Saimnieks

Man mājās mincītis, kurš no televizora neatiet ne soli, būs vien jābildē, ceru ka balva garantēta.

pirms 12 gadiem, 2008.01.17 08:21

Lietotāju raksti