Gaida līgumu no Satiksmes ministrijas 2

Uzvarētājs konkursā par Uzvaras ielas rekonstrukciju ir zināms, tomēr darbi pagaidām kavējas. SIA «Kvinta plus» apņēmusies darbus veikt par 379 974 latiem bez PVN.Bauskas pilsētas pārvaldes vadītāja amata kandidāts Jānis Mičulis skaidro: «Satiksmes ministrija lūdza iesniegt naudas plūsmas grafiku. Tā kā konkursa uzvarētājs ir zināms, sastādījām grafiku, kā pa mēnešiem tiks veikts darbs. Tagad gaidām uzaicinājumu, lai parakstītu līgumu starp Bauskas novada Domi un Satiksmes ministriju par projekta realizēšanu. Ceram, ka iegūsim kādus procentus no Eiropas Savienības līdzfinansējuma arī avansā. Paši esam gatavi sākt darbus, un gatavi ir arī uzņēmēji.»Ja visu dokumentāciju sakārtos augusta vidū, tad šogad rekonstrukciju iespējams paveikt. Darbu jebkurā gadījumā sāks šogad. Var gadīties, ka būs līdzīgi kā ar Salātu ielu, kad tiks atstāts grants šķembu segums un pārējo pabeigs nākamgad, tā komentē J. Mičulis.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

roka bez spalvas

Ko viņi tur muld!
Vai tiešām domē nav neviena domājoša un saprātīga cilvēka?
Lai arī kāda krīze nebūtu, par tādu naudu šo ielas posmu kvalitatīvi rekonstruēt nav iespējams.
Gadījumā, ja tomēr ir domājoši un saprātīgi cilvēki, tad laikam gan būs vienojušies ar būvniekiem par papildtāmēm, kuras pēc tam pratīs padalīt, bet tā jau atkal mums tik pierastā korupcija.
Kaut kā jau tiem ierēdņiem jādzīvo. Nevar taču viņiem likt dienu dienā strādāt par algu vien!

pirms 11 gadiem, 2009.08.05 23:41

Izrociet dīķīti un lieta darīta! Vai tad dažus gadus atpakaļ kad veidoja šo ceļa posmu tad nezinājāt ka tai vietā ir bedre???:))))))))))))

pirms 11 gadiem, 2009.07.29 19:06

Latvijā un pasaulē