"Hobby Hall" pamet Baltijas tirgu 4

Somijas mazumtirdzniecības koncernam "Stockmann" piederošais pasta tirdzniecības uzņēmums "Hobby Hall" no šā gada rudens pārtrauks savu darbību Baltijas valstīs un koncentrēsies uz savas darbības attīstību un paplašināšanu Somijā, ziņo "PM Online".

Aiziešana no nerentablā Baltijas tirgus ir daļa no "Hobby Hall" ekonomiskās integrācijas procesa, paziņoja "Stockmann" pārstāvji. Koncerns paziņoja, ka pārtrauc pasta tirdzniecības uzņēmuma "Hobby Hall" patstāvīgo uzņēmējdarbību, integrējot to no nākamā gada koncerna tirdzniecības centru grupā."Hobby Hall" ir darbojies Igaunijā kopš 1992.gada, Latvijā - kopš 2000.gada, bet Lietuvā - kopš 2002.gada.Pārdošanas apjoms Baltijas valstīs pagājušajā gadā sasniedza 33 miljonus eiro (23,1 miljonu latu), veidojot vienu piektdaļu no "Hobby Hall" kopējā 191 miljona eiro (133,7 miljonu latu) lielā apgrozījuma.Uzņēmuma peļņa pēdējo deviņu gadu laikā nav bijuši apmierinoša, un ekonomiskās krīzes apstākļos iedzīvotāju pirktspējas kritums ir radījis ievērojamus zaudējumus "Hobby Hall" uzņēmējdarbībai. Situācijas uzlabošanos tuvākajā laikā uzņēmuma vadība neprognozē.Saistībā ar uzņēmējdarbības pārtraukšanu firma ir spiesta atlaist visus tās darbiniekus. Igaunijā "Hobby Hall" strādā 63 darbinieki, bet Latvijā - 19 darbinieki.Sakarā ar darbības pārtraukšanu Baltijas valstīs arī Somijā uzņēmums sācis pārrunas ar arodbiedrību savienību par 42 darbinieku atlaišanu.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Sokrāts

Vienīgais,ko varu teikt-Hobby Hal bija kvalitatīva prece,piem.,gultas veļa.Ne bruka mazgājot,ne zaudēja kvalitāti lietošanas procesā.Un vismaz veļas cena bija tieši tāda pati kā RIMI vienā tirgotavā,kur manis nopirktais palags burtiski pārvērtās par lupatu pēc pirmās izmazgāšanas(izrādās-viszemākās kvalitātes kokvilna+nenoturīga krāsa.Bet cena tādam sūdam-oho!).
Protams,elektronikai un tml.lietām cenas katalogā bija nesamērīgas(nu,bet tieši tādas pašas bija arī veikalos,tai pašai Ķīnas precei...).No otras puses-ANTILĀ vispār ir,piedodiet,mē..i.Es pat nerunāju par tādu "ekstru"kā SELEKT.

pirms 11 gadiem, 2009.05.13 12:05

ENTONIJS SOPRANO

HOBBY VĒL TĀ, BET SELEKTIŅŠ VISPĀR RULLĒ....PĒRC 2 ĪSTAS ĀDAS JAKAS UN IETAUPI 1,50LS...JA PĒRC 3 TAD VIRS 2LS! : DDDDD

pirms 11 gadiem, 2009.05.12 20:21

Latvijā un pasaulē