Iecavā atkal būs gaišs 1

No pirmdienas Iecavas novada apdzīvoto vietu ielas naktīs atkal tiks apgaismotas.Līdzekļi 8,5 tūkstošu latu apjomā šim nolūkam rasti, samazinot pašvaldības administratīvos izdevumus, «Bauskas Dzīvei» stāsta novada priekšsēdētājs Jānis Pelsis.Ielu apgaismojums, kas gada gaišākajā laikā Iecavā bija atstāts tikai galvenajā, Rīgas ielā, no 7. septembra vakara atkal tiks ieslēgts arī pārējās ielās un citās novada apdzīvotajās vietās – Dimzukalnā, Zorģos, Rosmē un Zālītē. Lai arī pusnaktī gaismu atkal izslēgs, vairākums vēlo nācēju no darba jau būs tikuši mājās pa apgaismotu ceļu.Pēc dažām nedēļām, kad Saule ausīs vēlāk, ielu apgaismojums Iecavas novadā tiks ieslēgts arī no pulksten pieciem rītā līdz pat pilnai dienas gaismai. Šāds režīms ļaus pašvaldībai no budžeta maksāt par ielu apgaismošanu līdz pat šī gada beigām, skaidro J. Pelsis. Jāpiebilst, ka ielu apgaismojuma samazināšana Iecavā bija viena no aktuālākajām problēmām, par ko pēdējā laikā saņemtas novada iedzīvotāju sūdzības.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

xxx

muļķības stāstīt gan nevajag tagad, Iecavas apgaismojums pēdējais tika vilkts pērn. kur varēja ietaupīt NAUDU LIELOS APMĒROS. jo 45 watu spuldze ir taču ekonomiskāka kā 500 wati. bet tas taisot apgaismojumu ievilkšanu būtu sadārdzinājis kas atpirktos pirmajā gadā, kur vēl 3000 ls līgums par spuldžu maiņu,
iesaku aizbraukt uz SALACGRĪVU paskatīties kā ielas apgaismoar 45 watu spuldzēm, un naudas paliek pāri.kabeļus tur zemē arī nerok.ko dara tur lai painteresējas paši?

pirms 11 gadiem, 2009.09.06 09:27

Latvijā un pasaulē