Iecavā atvērs publisko saunu 9

Iecavas viesnīcā nākamnedēļ tiks atvērta publiskā sauna, «Bauskas Dzīvi» informēja īpašuma saimnieks Ģirts Pēkals.

Klientus saunai, kas iekārtota zem viesnīcas Rīgas ielā 33, iecerēts piesaistīt, piedāvājot regulārā apmeklējuma abonementu. Viena stunda saunā ar dušu varētu maksāt 3,50 latus, lēš uzņēmējs. Līdztekus būs pieejama nesen izremontēta banketu zāle.«Cilvēkiem būs izdevīgāk noteiktā laikā apmeklēt publisko saunu nekā kurināt pirtiņu savās mājās,» jaunā pakalpojuma aprēķinu skaidro Ģ. Pēkals. Iecavā ir daudz dzīvokļu iemītnieku, kuriem šis pakalpojums varētu būt pievilcīgs.Jau vēstīts, ka pērn pirts pakalpojumus noteiktās dienās sāka piedāvāt atpūtas vietā «Divas upes» Iecavas parkā. Savukārt Iecavas viesnīcas ēkā strādājošajā picērijā «Pizza Mania» var apmeklēt tematiskos vakarus un rīkot jubilejas ballītes.Vietu Iecavas viesnīcā tagad var rezervēt interneta vietnē booking.com, informē Ģ. Pēkals. Pēc klientu ieteikuma ar dušu aprīkoti vēl divi numuri, tagad tādu kopskaits ir četri. Triju numuru iemītnieki var izmantot kopējās dušas. Viesnīcā ir pieejams bezvadu internets bez papildu maksas, kabeļtelevīzija ar 500 kanāliem, jaunākos uzlabojumus uzskaita īpašnieks.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

Darbīgs cilvēks sakopis vienu Iecavas graustu . Jāteic - kurš var , tas dara un kurš nevar , tas māca (ap...liek) citus .

pirms 9 gadiem, 2012.02.27 12:50

un

ir vietas kur var pērties daudz lētāk un arī kad vēlies, tā ka nekā jauna
viens jau uzkāpa uz grābekļa tagad otrais raušās

pirms 9 gadiem, 2012.02.27 09:11

Pēkal, to pirtiņu kurina lai mazgātos, jeb tev viens pīpis, to sauna, to pirts.

pirms 9 gadiem, 2012.02.26 14:46

***

Lasot erudītos komentārus , jāteic , ka ar virsrakstu žurnāliste ir trāpījusi tieši desmitniekā - izdevies izgaismot iecavniekus ar '' vidējiem prātiem" .

pirms 9 gadiem, 2012.02.26 14:30

Ese

Pirmais iekrīt acīs :"Iecavā atvērs publisko namu"

pirms 9 gadiem, 2012.02.25 16:47

Latvijā un pasaulē