Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavā ielu remonts skolēniem varētu radīt problēmas 5

Ielu remonts Iecavā izskatās, ka traucēs skolēniem droši sākt jauno mācību gadu.

Situācija ar sasteigtajiem būvdarbiem fotogrāfijās fiksēta pie Iecavas internātpamatskolas un Iecavas vidusskolas 31. augustā plkst. plkst. 17. Arī vecās (sarkanās) skolas korpusa teritorija ir pārvērsta par būvlaukumu, tāpat taka un parka celiņš uz Mūzikas skolu tiks labots, atsākoties mācību gadam.

Skumji, ka plānotie būvdarbi netiek iekļauti stingrāk kontrolētos grafikos un būvdarbi kā parasti ieilgst, pretēji iedzīvotāju, vecāku un bērnu interesēm.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

termiņi

Noslēgtais līgums paredz, ka visiem būvdarbiem jābūt pabeigtiem līdz 2018. gada februārim, taču būvnieki ir apņēmušies projekta realizāciju pabeigt jau šogad. Ja būvdarbus tomēr kavēs neparedzētas situācijas, tad līdz salam tiks ieklāta asfalta apakškārta, bet virskārtas asfaltēšanu atliks līdz nākamā gada pavasarim.

pirms 2 gadiem, 2017.09.01 08:22

Šmitam

Tad darbi ir ievilkušies vai sasteigti? Pat izsakot pretenzijas vajadzētu konkritizēt kas īsti nepatīk. Pēc burvju mājiena ceļi netiek saremontēti. Viss tiek darīts iespēju robežās un pat ātrāk par noteiktajiem termiņiem. Un neviens skolnieks nav apdraudēts, lai nevarētu droši sākt savas skolas gaitas

pirms 2 gadiem, 2017.09.01 12:01

Neatkarīgais būvinspektors

Lētākie iepirkumi, nekvalitatīva būvuzraudzība, nepareizi izliktas drošības zīmes, bardaks ar būvdarbiem pie brīvības tiltiņa parkā un citi rēbusi kas saskatāmi ikvienam novērtējot situāciju būvdarbu gaitā/ būvniecība sākas no projekta / bet atkāpes no tā ir bija un acīm redzot būs?

pirms 2 gadiem, 2017.12.02 14:07

Termiņi

Šaubos ka termiņi vispar sakrit normativiem jo cik tad var buvet to mazo ieliņu

pirms 2 gadiem, 2017.09.05 17:48

Lietotāju raksti