Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavā plāno upes krasta nostiprināšanu 1

Speciālisti iesaka Iecavas pašvaldībai nojaukt veco dambi, kura dēļ Iecavas upe izskalo krastu pie Upes ielas.Firma «MA Taka» sagatavojusi priekšlikumus Iecavas upes krasta nobrukuma pie Upes ielas salabošanai, pašvaldības deputātus informēja izpilddirektors Mārtiņš Veinbergs. Krasts jānostiprina līdz 1. aprīlim, kad atsāksies šosejas A-7 posma, Rīgas ielas, rekonstrukcija, jo pa Upes ielu varētu iet apbraukšanas trase.Speciālisti konstatējuši, ka nobrukuma garums ir 13,5 metri un viena metra krasta nostiprināšanas izmaksas – 900 latu plus pievienotās vērtības nodoklis. Iespējams, šo naudu vajadzēs paredzēt novada šī gada budžetā, taču pašvaldības pārstāvji vēl runā ar A-7 rekonstruētāju – valsts uzņēmumu «Latvijas Valsts ceļi» – par iespēju līdzekļus piešķirt no šī projekta.Hidrologi arī secinājuši – kamēr nelikvidēs veco dambi zem tagad rekonstruētā tilta uz Dartiju, straume krastu šajā vietā turpinās bojāt, īpaši palu laikā. Tā kā gan pērn, gan arī šogad ūdens līmenis Iecavas upē turas augsts, šī lieta jāatrisina bez liekas vilcināšanas, sacīja M. Veinbergs.Jau vēstīts, ka krasta nobrukums parādījās rudenī, īsi pirms tilta pār Iecavas upi pie «Jaunpagasts plus» ražotnes, kas ved uz Dartijas dzīvojamo rajonu un uzņēmumu «Iecavnieks», atjaunošanas pabeigšanas. Tā ir daļa no šosejas A-7 (E 67) posma Iecavā, Rīgas ielas, rekonstrukcijas projekta. Tajā no jauna noasfaltēta arī Stelpes, Baldones un Edvarta Virzas iela, lai izveidotu apvedceļu nākamās vasaras darbiem Rīgas ielā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

edzus

Ko jus te dzenajiet demagogiju. Pirmkart kur tik nenormala suma.Otrkart tas dambis nevienam virsu neskrien vins stav sava miera jau vairakus 200 gadu.Treskart ir tacu izgudrota tada lita ka hidrobetons .Nemiet un uzbetonejiet sienu.Tapat ka to izdarija Bauskas pilzdrupas Memeles puse tani trakaja likuma.Tapat ka to izdarija Daugavas krasta pi Kokneses pilsdrupam kur upes speks ir tris reizes lielaks.CETURTKART tad kad rakstiet kadu rakstu nesiet tada ''zos'' bilete nemaksa tik dargi .Atbrauciet un apskatiet situvaciju uz vitas...

pirms 9 gadiem, 2011.01.05 14:34

Latvijā un pasaulē