Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavas novada budžetu pieņems februārī 2

Iecavas pašvaldības šī gada budžetu plānots apstiprināt novada domes sēdē 16. februārī.Finanšu komitejas (FK) sēde, kurā budžeta projektu izskatīja pirmajā lasījumā, pagājušo otrdien ilga no pulksten 8 līdz 21.30. Deputāti analizēja iestāžu pieteikumus šī gada tēriņiem un ieņēmumiem.Iecavas pašvaldības ieņēmumi šogad plānoti 5 059 707 latu apmērā, kas ir par 947 245 latiem mazāk nekā pērn. Izdevumu kopapjoms tiks noteikts. Pašvaldība iecerējusi vidēji par 10% palielināt atalgojumu pedagogiem un citiem izglītības iestāžu darbiniekiem. Lai to īstenotu, pārējie izdevumi jāsamazina par 250 tūkstošiem latu, informēja pašvaldības finanšu nodaļas vadītāja Indra Latviete. Pirmajā iesniegto tēriņu pieprasījumu vētīšanas reizē deputātiem izdevās ieekonomēt nedaudz vairāk par 60 tūkstošiem latu. Par daudzām plānotajām izdevumu pozīcijām deputāti uzdeva jautājumus, kas jāprecizē līdz FK sēdei 2. februārī. Tajā plānots izlīdzināt ieņēmumu un izdevumu kopsummu, rodot resursus algu palielināšanai. Pēc tam notiks vēl viena FK sēde, kurā budžeta projekts tiks precizēts kopā ar uzaicinātajiem iestāžu vadītājiem. Budžeta pieņemšanai tiks rīkota Iecavas novada domes ārkārtas sēde 16. februārī, informēja FK un domes vadītājs Jānis Pelsis.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

koļa

iecere palielināt algas- vai neskan dīvaini šajā laikā?

un kā tad Pelša kungs ar Jūsējo algu? ir dzirdēta vēlme no 900 latiem pārsēsties uz 1500??

un pārējiem deputātiem un administrācijai???

pirms 10 gadiem, 2010.02.01 11:36

XXX

UN KĀPĒC NE JŪNIJā???

Paskatieties kā Pelsis darbojās ar Iecavas naudu iepriekšējā gadā ;uzcēla Aizupiešus un kas tur dzīvo? Par divu (internārskolas un Zālītes internātpalīgskolas) skolu izmaksas- 38,1%.Bet tajās skolās mācās bērni ar speciālām vajadzībām, tātad jārūpējas valstij.Kāpēc šīs 2 skolas jāuztur IECAVNIEKIEM?

20,5%-par iegādātajām precēm un pakalpojumiem......šajos bada laikos!!!!!

pirms 10 gadiem, 2010.02.01 10:10

Latvijā un pasaulē