Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iedzīvotāji sacentīsies, taupot enerģiju 2

Iedzīvotāji, kuri vēlas taupīt enerģiju, pievērsties videi labvēlīgam dzīvesveidam un gūt prieku no ikdienas paradumu maiņas, var piedalīties EnergoKomandu sacensībās.Tā informē viena no aktivitātes organizatorēm Līga Ozoliņa no SIA «Ekodoma». EnergoKomandu sacensībās piedalīsies pirmās 15 komandas, kas pieteiksies līdz šī gada 1. novembrim. To var izdarīt mājaslapā energokomandas.eu. Līdz šim dalībnieki no mūspuses novadiem nav reģistrējušies.Katra komanda jāveido vismaz piecām mājsaimniecībām, maksimums ir 12 ģimenes. Cilvēku skaits mājsaimniecībā nav svarīgs, taču nozīmīgi, lai dalībniekiem ir iespējams regulāri tikties, dalīties pieredzē un idejās par enerģijas taupīšanas iespējām mājokļos. L. Ozoliņa «Bauskas Dzīvei» stāstīja, ka sacensībās var iesaistīties ikviens. Vienā komandā var būt, piemēram, trīs ģimenes no Rundāles novada, pa vienai no Bauskas un Vecumniekiem u. tml. Vienību var veidot ļaudis, kuriem ir kopīgas intereses, organizāciju un apvienību biedri, pulciņu dalībnieki, skolas vai studiju biedri.Katrai grupai jāizvirza EnergoPārvaldnieks, kas rūpēsies par to, lai tiek uzskaitīts un iepriekš minētajā mājaslapā ievadīts katras mājsaimniecības enerģijas patēriņš no šī gada decembra līdz nākamā gada martam. Par šī atbildīgā darba veikšanu EnergoPārvaldnieks no sacensību organizatoriem saņems stipendiju – 100 latu. Viņš varēs piedalīties EnergoPārvaldnieku kursos, kuros uzzinās, kā mājokļos taupīt enerģiju, un iegūs īpašu rokasgrāmatu.Sacensības noslēgsies 2012. gada 31. martā, kad pēdējo reizi jāfiksē enerģijas patēriņa dati. Apbalvošanas ceremonija notiks maijā. Visas Latvijas EnergoKomandas sacenšas par kopējo balvu fondu 2000 eiro apmērā un iespēju četriem EnergoKomandas dalībniekiem apmeklēt apmaksātu apbalvošanas ceremoniju Briselē.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

labrīt!

Būs ceremonija!!!!!!!!Ko tu neteiksi un balvu fonds arī iespaidīgs!Nu aiz neko darīt šito ar var darīt!!!!!!Tik noslēgums dikti ātrs 31. marts,varēja jau piecus gadus,kā agrāk!

pirms 8 gadiem, 2011.10.26 10:24

nu vai ziniet

Normāli jau nevar taupīt.... vajag sacensības???....šausmas!!!...darīt nav ko???

pirms 8 gadiem, 2011.10.25 14:12

Latvijā un pasaulē