Ielu asfaltēšanai Bauskā gaida sausāku laiku 4

Bauskas ūdenssaimniecības attīstības projektā paredzētos būvdarbus šogad veikt ir grūtāk nekā pirms gada – traucē lietainais rudens. Turklāt lietus atklājis dažus celtniecības brāķus. Ūdenssaimniecības projekta sapulcē, kas notika 7. novembrī SIA «Bauskas ūdenssaimniecība» telpās, par vienu būvdarbu defektu pastāstīja Bauskas novada domes saimnieciskās nodaļas vadītāja vietnieks Voldemārs Čačs. Mājā Liepu ielā 4 ūdens sāka krāties pagalmā. Veicot pārbaudi, izrādījās, ka nestrādā caurteka pie ēkas. Būvdarbu laikā pa vidu esošajai caurtekai izbūvēts ūdenspievads, šādā veidā to nosprostojot. Kļūme tika novērsta.SIA «Laterna» projektu vadītājs Imants Dolgins atzina, ka šajā situācijā ķibele var būt saistīta ar caurteku izbūves īpatnībām Bauskas ielās. Ik pa brīdim nācies atrast vietas, kur senāk ierakta caurteka atradusies diezgan zemu, bet virs tās iebūvēta jaunāka. Dažviet tas varēja radīt pārpratumus.Vēl viena problēma, kura tika apspriesta, saistīta ar ielu asfaltēšanu. «Diena bez lietus būs zelta vērtībā. Šādi momenti ir jāķer,» vērtē SIA «Bauskas ūdenssaimniecība» valdes loceklis Gunārs Akmeņlauks. Asfalta seguma atjaunošana tiek plānota Kraujas un Ceriņu ielā, kā arī dažviet citur.G. Akmeņlauks rosināja ielās, kur plānota asfaltēšana, ceļa malā izrakt nelielus grāvjus, lai novadītu lietusūdeni, kas krājas būvdarbu vietās. Sanita Kaire, projekta konsultante, uzsvēra, ka asfaltu nedrīkst atjaunot lietus laikā. I. Dolgins apliecināja, ka nekas līdzīgs nenotiks – apakšuzņēmējs, kurš veic darbus, apzinās, ka kļūdu labošana var izmaksāt dārgi, tāpēc nesāks asfaltēšanu, ja nebūs pārliecināts, ka izdarīs to kvalitatīvi.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

viks

Es domāju tā ir globāla problēma valstī, izsludina konkursu, protams ,ka uzvar lētākais projekts un rezultāts redzams....

pirms 8 gadiem, 2012.11.10 12:07

es

Nepietiek vēl ar to, ka izraktajās vietās ir drausmīgi dubļi, kā paši speciālisti atzīst, ka līst katru dienu, tad vēl ir radušās kritenes, kuras neviens netaisās pielīdzināt ar granti, lai tik krīt pusiela iekšā, tas vairs nevienu neinteresē... Piedevām šajā tumšajā laikā arī gaisma tiek izslēgta, laikam atkal taupības režīms iestājies... Kā saka, ne kājām iziet, ne ar mašīnu izbraukt, ko darīt?

pirms 8 gadiem, 2012.11.09 15:26

potenciālais vēlētājs

un kādas izskatās tās ielas, kas nav paredzētas asfaltēšanai, tās,kam šķembu virskārtas vietā uzbēra grants un zemes maisījumu? Tās. kuras jau otrajā dienā pēc nesenās greiderēšanas izskatās, kā piefrontes ceļi? Laikam jau novada vadībai citas, daudz aktuālākas rūpes, ja kas, tad vismaz līdz vēlēšanām iedabūt amata vietās savus radus un paziņas, prieks, ka visi deputāti nepūš izpilddirektores stabulē. Varbūt saprātīgākie deputāti pievērsīsies arī jau vairāk kā gadu nesakārtotajām t.s. grantētajām pilsētas ielām, pa kurām arī pārvietojas daļa jūsu "pielūdzēju".

pirms 8 gadiem, 2012.11.09 10:27

Guntis

Un ko gaidija tad kad laiks bij sauss ??? Cereja uz brinumiem ka rudens bus bez lietus ?

pirms 8 gadiem, 2012.11.08 22:41

Latvijā un pasaulē