Ielu marķējumu krāso tiesas sēdes laikā 8

Tieši tajā laikā, kad Bauskas rajona Tiesā vajadzēja sākt izskatīt administratīvo lietu pret Ivetu Kalniņu, apmēram plkst. 13, Zaļajā ielā pretim policijas ēkai strādnieki sāka gājēju pārejas svītrojuma krāsošanu. Vairāki līdzās esošie baušķenieki šādu rīcību neuzskatīja par nejaušu. «Kad 31. augustā visi stāvējām uz Mēmeles tilta, tieši tajā brīdī vairākām «Vides servisa» lielajām atkritumu izvešanas mašīnām bija jābrauc no Bauskas Rīgas virzienā. Tā arī tagad, «pilnīgi nejauši», kad notiek tiesas sēde, bet pirms tam internetā izskanējusi informācija pilsētniekiem vienoties protesta akcijā un nepārtrauktā plūsmā šķērsot ielu pa gājēju pāreju, to nolemj krāsot. Cik atceros, agrāk šādus darbus parasti veica vasaras sākumā, nevis uz ziemu. Vai nav pārāk daudz aizdomīgu nejaušību?» «Bauskas Dzīvei» viedokli izteica kāds baušķenieks, kurš vēroja strādnieku rosīšanos Zaļajā ielā, pretim policijas ēkai.Akciju sabiedrības «Latvijas Valsts ceļi» (LVC) Bauskas nodaļas vadītāja Sīri Vildere paskaidroja, ka ar akciju sabiedrību «A.C.B.» noslēgts sadarbības līgums par regulāru ielu horizontālā krāsojuma atjaunošanu. Darbus veic tad, kad krāsojums ir izbalējis, to var darīt ne tikai pavasarī, bet arī rudenī. Krāsojuma atjaunošana Zaļajā ielā bijusi saskaņota ar LVC.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

pāreja

...jā,jā...tā ir...strādniekos atpazinu pārģērbušos alfas darbiniekus :)))))

pirms 11 gadiem, 2009.10.03 12:11

Esmu Bauskā

Tikai nez kāpēc krāsoja tikai pārejas pie policijas ēkas, taču pārējās baltās svītras palika nepārkrāsotas - arī pie tās pašas Policijas! Nu, smieklīgi bez gala, kā varas vīriņi sabijušies!
Atbilde ? - neuzskatu, ka kāds no Bauskas tilta bloķētājiem būtu "debilizējies"! Nav jau māksla kādu apvainot! Un pieteiktu piketu diez vai kāds atļautu rīkot uz tilta! Varbūt kaut kur parciņā, tālāk no visu acīm! Un ko pats esi darījis lietas labā, kritizētāj un apvainotāj??

pirms 11 gadiem, 2009.10.02 09:41

pele

pretī autoostai tās gājēju strīpas vispās vairs nevar redzēt, nezkāpēc tur neviens netaisās neko krāsot...
sankcionēts, nesankcionēts - kāda starpība? liela, vai tos kas sankcionēti padzied un paraud kāds sadzird?
tu "?" esi idiots vai izliecies? manuprāt neesi izliecies, bet pūt kāda stabulē.

pirms 11 gadiem, 2009.10.01 22:44

?

1) Kāpēc būtu jāizstāv nesankcionēts pikets? Vai tik tālu Bauskā esam debilizējušies, ka nespēj kāds aizvilkties uz domi un pieteikt piketu oficiāli kā to dara, piemēram, skolotāji?
Tiesa, otrajā reizē beidzot tomēr pieteica domē, ka piketēs pie slimnīcas. Pirmajā reizē tču vilkās uz tiltiem! Ko tur meklēja Dievs vin zina!
2) Bet kas attiecas uz zebru krāsošanu- visu cieņu. Sākas tumšais laiks, ka braucējiem un
gājējiem būs labāka redzamība uz zebras.

pirms 11 gadiem, 2009.10.01 21:17

nigis

brīnos Jēziņ, u.c. Skaidrs, ka šitas gājiens nebija nejaušs. mūrnieceS kundzene bija pārāk nobijusies - un te nu bija redzams rezultāts. Gan jau kaut kur, netālu no Bauskas bija izvietoti puiši melnajās maskās. VOT!!!

pirms 11 gadiem, 2009.10.01 16:35

zebra

psecs kaukāds .. a kas tur slikts ..
vieni izdomā tautas staigāšanu sarīkot .. kāpēc citiem būtu par beigtiem jāizliekas ..-- pareizi, ka izdomāja, kā iziet no šīs nestandarta situācijas. Visi pieci tam kurš izdomāja krāsot

pirms 11 gadiem, 2009.10.01 15:25

brīnos

Jēziņ, Auzān, nu gan sāc bīdīt sazvērestības teorijas! Ļoti labi, ka gājēju pārejas mālē, kā katru rudeni. Kur problēma? Kurā vietā vajadzēja atkārt žokli atņirdzienā, kā pie īsteniem latviešiem pieklājas, a?

pirms 11 gadiem, 2009.10.01 14:45

Latvijā un pasaulē