Iespējams, atteiks kredītu baseinam 5

Iecavas novada Domes pieteikumu aizņēmumam no Valsts kases peldbaseina būvniecībai, visticamāk, noraidīs. Tā informē iestādes preses sekretāre Zane Šneidere.Pašvaldība saņems atteikumu, jo kredīta pieprasījums neatbilst likuma «Par valsts budžetu 2009. gadam» 8. panta 1. daļai, proti, peldbaseina būvniecība nav Eiropas Savienības (ES) līdzfinansēta iecere. Šīgada jūnijā izstrādās valsts galvenā finanšu dokumenta grozījumus, kā arī gada otrajā pusē taps nākamā gada budžeta likumprojekts. Iespējams, tajos būs mainītas atbalstāmās prioritātes. Iecavas novada Domes iespējas saņemt valsts materiālu palīdzību palielinātos, ja peldbaseina celtniecībai būtu piesaistīts ES līdzfinansējums.Komentē Iecavas novada Domes deputāts Arnis Grundmanis: «Jau iepriekš Domes sēdēs esmu izteicies par to, ka pašvaldība pēdējo četru gadu laikā, var uzskatīt, nav piesaistījusi Eiropas Savienības struktūrfondu līdzfinansējumu. Mērķtiecīgi jāstrādā uz visām frontēm. Visvieglākais ir ņemt no Valsts kases. Eiropas nauda ir iegūta ūdenssaimnniecības sakārtošanai, taču tas ir Zemgales projekts. Nav tādu uzlabojumu, kas būtu pašu iniciatīva.»«Muļķīgi būtu uzskatīt, ka nav bijis virzības uz Eiropas Savienības fondiem, jo Domē nav Tautas partijas pārstāvju. Bauskā un Ķekavā ir iegūti lieli līdzekļi. Iespējams, Domē vajadzēja pieņemt vēl vienu projektu izstrādātāju. Priekšsēdētājam būtu jādefinē katras administrācijas struktūrvienības mērķi un sasniedzamie rezultāti. Tagad ir laiks, kad tuvojas pašvaldību vēlēšanas. Vecie grib saglabāt varu, bet jaunie ir vīlušies. Viņi labāk izveidos kaut ko savos uzņēmumos nekā tērēs spēkus iekšējiem politiskiem ķīviņiem,» tā deputāts Arnis Grundmanis.Projekta «Peldbaseina Skolas ielā 37 Iecavā būvniecība» kopējās izmaksas saskaņā ar izstrādāto projektu sasniedz vienu miljonu 850 485 latus, rakstīts vietējās pašvaldības lēmumā par kredīta ņemšanu (2009. gada 10. marts). Vietvara no Valsts kases gribēja aizņemties 711 500 eiro jeb 500 045 latus.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

te tev nu bija

liela breeka - maza villa! redz kaa.. nav ne baseina, nav nekaa.. :D maldinaashana. Mazie beerni jau sapriecaajaas..

pirms 11 gadiem, 2009.04.04 19:29

Hmm

paskat tik!
un tagad atrodas idioti, kas priekā rokas berzē ..
nu gan urlas!

pirms 11 gadiem, 2009.03.31 14:48

smiekli nāk

Vai cien. Kristīne nav safārējusies?

pirms 11 gadiem, 2009.03.31 14:38

hm

tur nevienā vietā nebija rakstīts, ka pagasts lielās .. vienkārši BDZ žurnāliste nepareizi pasniedza info- ka uzreiz jau cels.. cels, ja dabūs naudu..

pirms 11 gadiem, 2009.03.31 11:09

Nu briesmas...tā sasolīja...Lielīja Iecavas novadu.... kāpēc??? neviena vista nekladzina pirm olu nau nodējusi... pēc tam gan:)))
Varbūt vajadzētu padomāt par iepriekšēju lielīšanos!!!!

pirms 11 gadiem, 2009.03.31 10:36

Latvijā un pasaulē