Informēs par siltuma datu vizualizāciju 7

Seminārs māju vecākajiem plānots 8. jūlijā plkst. 17 Bauskas novada Domes ēkā Uzvaras ielā 6.Mērķis – informēt par jaunām iespējām: apkures sistēmas datu nolasīšana attālināti.Informē SIA «Bauskas siltums» valdes loceklis Ilmārs Rūsis: «Iekārta jau ir uzstādīta un izmēģināta Bauskā, Uzvaras ielā 9. Tā ļauj nolasīt mājas siltuma skaitītāja rādījumus, var regulēt siltummezgla automātiku. Atsevišķas datu plūsmas var publicēt internetā, ļaujot ar tām iepazīties mājas iedzīvotājiem.»Ja ēkas iedzīvotājiem ir nesaskaņas sakarā ar siltuma datu nolasīšanu, var pat ievietot kameru, kas regulāri filmē visu notiekošo siltummezgla telpā. Ilmārs Rūsis uzsvēra, ka šo sistēmu beidzot ir iespējams uzstādīt tāpēc, ka ir pieejams nepieciešamais interneta pieslēgums. Iekārta nolasa arī spiedienu sistēmā, kas ir svarīgi katlumājai un ļauj labāk regulēt tās jaudu.SIA «Bauskas siltums» uzņemšoties šādas iekārtas uzstādīt, bet ir vajadzīga arī mājas iedzīvotāju vēlēšanās tās izmantot.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Ilma

Vai bauska tik liela ,ka nevar bez tām ierīcēm aiziet un paskatīties māju siltummezglā ,ko vēlas redzēt,protams ar mājas iedzīvotāju piekrišanu. Kā zināms siltuma padevi ēkā kontrolē un uztur kārtībā mēraparātus Namsaimnieks. Kas Siltumam tur meklējams būtu? Labāk padziļināti izskaitļojiet tarifu un papētiet ,kur ko samazināt.No tā lielāks labums.

pirms 12 gadiem, 2009.07.07 23:09

fff

Labāk manā māja Dārza 13 nomainīet siltummaini !

pirms 12 gadiem, 2009.07.07 10:23

uldics

Ņemot vērā, ka manā mājā 80% ir pensionāri, kurus ar plinti pie interneta nepieliksi un kuriem webkamera galīgi pie kājas, tad nu šis projekts ir tikai tāda gadžetfrīku ambrāža. A jēga ta kur? Regulēt vajag tiem, kas uz vietas, nu nav jau vajadzīgs uzstādīt tik dārgu sistēmu (internets, dators utt), ka var nokāpt un saregulēt. Neredzu cost/benefit svarus pareizi nosvērušos. Nevajag.

pirms 12 gadiem, 2009.07.07 09:45

un ko?

Nu un kādu labumu šī akcija naudas izteiksmē mums iedzīvotājiem sniegs. Tas atkal izskatās pēc naudas atmazgāšanas. Vajag taču kaut kādus izdevumus, citādāk nevar tā īsti - pa taisno bāzt naudu savās kabatās!

pirms 12 gadiem, 2009.07.06 21:54

aijai

Un ne tikai! Vai šeit nerodas interešu konflikts? Paši piegādā, regulē, nolasa - piestāda rēķinu....

pirms 12 gadiem, 2009.07.06 18:25

aija

nav galvenais-cik iedzīvotājiem par to jāmaksā, jo neesmu dzirdējusi, ka kāds ko dāvinātu iedzīvotājiem!
Cik uzstādīšana, cik apkalpošana, cik kameras? Un par cik tas sadārdzina visu piegādi?

pirms 12 gadiem, 2009.07.06 18:16

Latvijā un pasaulē