Īslīcē plaša ūdens tīkla avārija 9

Bauskas novada Īslīces pagasta Rītausmu un Bērzkalnu iedzīvotājiem jau vairākas dienas ir traucēta ūdensapgāde. Ļaudis ir neziņā par iemesliem, jo nekādu paziņojumu pakalpojumu sniedzēja – SIA «Īslīces ūdens» – neesot izplatījusi.«Visam Rītausmu ciematam jau ceturto dienu nav ūdens. Vakaros parādās tikai neliela strūkliņa. Diemžēl par to nav bijis nekādu brīdinājumu,» teic iedzīvotāja Vineta. Īslīciete Eva piebilst, ka līdz pulksten vieniem naktī sēž, tecinot pilnus traukus, lai nākamajā dienā varētu pagatavot pusdienas. Nedienas sākušās jau pagājušajās brīvdienās, tad ūdens padeves traucējumu dēļ Eva baidījusies palaist veļas mašīnu.SIA «Īslīces ūdens» valdes loceklis Aleksandrs Rūja skaidro, ka aizvadītajās dienās notikusi plaša avārija – radies ļoti daudz lielu cauruļu plīsumu. Caurules ir vecas, savu laiku nokalpojušas. Uzņēmuma strādnieki 22. februārī nomainīja sūkni, bet 23.februārī meklēja un novērsa tīkla bojājumus. Aleksandrs Rūja 23. februārī vēl nevarēja pateikt, cik ilgi turpināsies darbi. «Bauskas Dzīve» informēs lasītājus portālā bauskasdzive.lv par avārijas novēršanas sekmēm.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

vietējā

Nekas jau nav beidzies. Šodien, 26.februārī, svētdien, ūdens atkal nav. Tā tas notiek jau daudzu gadu garumā, ka visu laiku ir avārijas. Nekad savu dzīvi nevaram iekārtot kā gribētos: mazgāt drēbes, traukus, telpas, pats nomazgāties un nomazgāt ģimeni. Ir jau labi, ka var visu vainu var novelt uz vecām trubām un sūkņiem.

pirms 9 gadiem, 2012.02.26 14:15

Iedzīvotāja

Tiešām, būtu vismaz kaut kādus paziņojumus izlikuši! Jau trešo dienu dzīvojam pie radiem un nav skaidrs kad varēsim atgriezties mājās, jo nav ūdens, lai nomazgātos, uztaisītu ēst. Saprotams, ka neviens nav vainīgs par avāriju, taču informējiet iedzīvotājus!

pirms 9 gadiem, 2012.02.24 10:31

h

zinat tikai kā naudu iekaset bet savu darbu pildit nemakat

pirms 9 gadiem, 2012.02.24 09:27

hmm

Ja butu vismaz sajas dienas izlimejusas lapinas kapnu telpas, ka plisuma del nav iespejams prognozet kad tiks atjaunota udens padeve, lai iedzivotaji rekinas un tas jau nav tikai 4dienas, sis ir 4dienas pec kartas kad nav udens bet tas dienas kad udens nav pa 1 dienai jau neskaita , ja? Varbut beidzot saksiet stradat un atcerieties ka liguma ir noteikts ka ja islices udenim notiek remonta darbi tad iedzivotajiem nav jamaksa pilna cena par jusu pakalpojumiem, to jus nodrosinat?

pirms 9 gadiem, 2012.02.24 09:27

ir ka nauda aiziet administrācijas uzturēšanai, bet strādnieku ir maz ar mazu algu.

pirms 9 gadiem, 2012.02.24 08:49

NB!

nu ja, 20 gadus no visiem slauca piķi, bet jaunu ūdenstīklu izbūvē ieguldīt naudu neuzskatīja par vajadzīgu, pietika ar mantojumu no soclaikiem! Te ar ir redzams rezultāts bezatbildīgai saimniekošanai - plaša mēroga avārija.

pirms 9 gadiem, 2012.02.23 20:50

jo

Informācija ir diezgan neprecīza, pareizi būtu teikt ka jau kuro gadu kopš ir kaut cik ne cik normālas ziema, Rītausmās ūdens ir liela luksus lieta. Un nevajag teikt, ka tikai 4 dienas, bet jau n-to ziemu ar ūdeni ir tā kā ir, vairāk nav, nekā ir.

pirms 9 gadiem, 2012.02.23 19:44

......

Tas nav tikai Īslīcē!!!!!!!Codē notiek kaut kas līdzīgs,drīz jau būs mēnesis kā sēžam bez ūdens.

pirms 9 gadiem, 2012.02.23 18:16

Paptists

Nekas jauns!!! Kā parasti tajā čuņā notiek.

pirms 9 gadiem, 2012.02.23 17:52

Latvijā un pasaulē