Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izbeidz antiglobālista lietu 2

Bauskas rajona Tiesa ceturtdien, 6. oktobrī, nolēma izbeigt administratīvā pārkāpuma lietu pret Daini Grabovski par huligānismu. Lieta tika ierosināta pēc policijas īstenotās viņa izraidīšanas 31. augustā no Latvijas Televīzijas (LTV) priekšvēlēšanu publiskās diskusijas Bauskas kultūras centrā.Tiesvedība lietā izbeigta saistībā ar administratīva pārkāpuma sastāva pazīmju trūkumu. Precīza informācija par lietas izbeigšanas iemesliem būs zināma 13. oktobrī, kad būs pieejams motivēts ceturtdien paziņotā lēmuma teksts, informēja Bauskas rajona Tiesā.Lēmumu par lietas izbeigšanu desmit dienu laikā no 13. oktobra būs iespējams apstrīdēt Zemgales apgabaltiesā, iesniedzot apelācijas sūdzību Bauskas rajona Tiesā, paskaidroja tiesnesis Aigars Sniedzītis.Pats Dainis Grabovskis uz sprieduma pasludināšanu neieradās, jo bija ārzemēs. Par tiesas lēmumu viņš ir gandarīts. «Paldies Tiesai par taisnīgu lemšanu. Ja būtu pretējs spriedums, es noteikti vērstos pret žurnālistiem Ilzi Nagli un Gundaru Rēderu,» telefonsarunā «Bauskas Dzīvei» apliecināja antiglobālists un partijas «Tautas kontrole» deputāta kandidāts D. Grabovskis.«Bauskas Dzīve» jau rakstīja, ka augusta beigās Bauskā notikušo LTV priekšvēlēšanu debašu laikā par nekārtību izraisīšanu policija aizturēja un no zāles izraidīja partijas «Tautas kontrole» deputāta kandidātu Daini Grabovski, kurš protestēja pret liegumu piedalīties diskusijā arī mazo partiju pārstāvjiem. Par šo incidentu D. Grabovskis tika saukts pie administratīvās atbildības pēc Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 167. panta.  Šis pants noteic, ka par sīko huligānismu, tas ir, lamāšanos ar necenzētiem vārdiem sabiedriskās vietās, apvainojošu uzmākšanos un citām tamlīdzīgām darbībām, kas traucē sabiedrisko mieru un kārtību, var noteikt naudas sodu no 15 līdz 250 latiem vai piemērot administratīvo arestu uz laiku līdz 15 diennaktīm. 

Pievieno komentāru

Komentāri 2

No malas pavērojot mentalitātes

Krievu politiķi - huligāni debatēs met ar glāzēm, lej ūdeni virsū oponentiem un vicina ar durēm, parauj kādai bābai aiz matiem, vai vismaz pagrūstas un apmainās asām frāzēm. Latvijā šis brašais cīnītājs kaut ko izpirž auditorijai un tad lec kā apmīzies zaķis pa skatuvi, paslēpes spēlēdams. Diezgan nožēlojami. Gaužām pavājš šovs mīzalnieka stilā, sak, es te pasprēgāju un noslēpos aiz skatuves aizkariem, pamēģiniet, atrodiet mani.

pirms 8 gadiem, 2011.10.07 13:21

Advokāts

Tagad būtu jāizvērtē policijas prettiesiskā rīcība. Likums "Par policiju" nosaka, ka policijas darbiniekam ir pienākums palīdzēt deputātu kandidātiem, ja tiek traucēta to likumīgā darbība.

pirms 8 gadiem, 2011.10.07 09:10

Latvijā un pasaulē