Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izsludināta Lielās talkas akcija «Nāc talkā Latvijai!» 4

Laikā no 22.marta līdz 15.aprīlim Lielās talkas organizatori aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju brīvprātīgi līdzdarboties Lielās talkas organizēšanā un iesaistīties akcijā „Nāc talkā Latvijai!”.Akcijas laikā ikvienam interesentam ir iespēja kļūt par Talkas brīvprātīgo palīgu, apzinot savā pilsētā vai novadā piesārņotās vietas, kuras Lielās talkas laikā, 30.aprīlī, būtu nepieciešams satīrīt un sakopt. Tāpat brīvprātīgie palīgi tiks aicināti arī atzīmēt savas tuvākās apkārtnes skaistākās, gleznainākās vietas, kur ikviens varētu gūt prieku, iedvesmu un labas emocijas. Papildus akcijas dalībnieki, atbildot uz āķīgiem anketas jautājumiem, varēs bagātināt savas zināšanas dažādos vides jautājumos, šādi informāciju „Bauskas Dzīvei” sniedz Indra Soika, Lielās talkas mediju koordinatore,Lai piedalītos akcijā, Lielās talkas mājas lapā www.talkas.lv, sadaļā „Nāc talkā Latvijai!” ir jāaizpilda anketa: jāatbild uz 10 jautājumiem par atkritumiem un vidi, kā arī interaktīvā kartē jāatzīmē piesārņotā un skaistā vieta savā pilsētā vai novadā, pievienojot arī situāciju dokumentējošas fotogrāfijas.Lielās talkas vadītāja Vita Jaunzeme norāda, ka „iesaistīšanās akcijā „Nāc talkā Latvijai!” ir kā došanās piedzīvojumā – gan meklējot atbildes uz jautājumiem, gan izejot reāli dabā, atzīmējot piesārņotās vietas un skaistos dabas nostūrus. Turklāt šos uzdevumus var veikt vienatnē, kā arī komandā, iesaistot savu ģimeni, draugus, kaimiņus, klasesbiedrus. Piesārņoto vietu atzīmēšana un fotogrāfiju publicēšana ir īpaši nozīmīgs ieguldījums Lielās talkas organizēšanā, jo tas palīdzēs noteikt 30.aprīļa talku norises vietas.”.Pirmie 1000 akcijas dalībnieki, kuri būs pareizi atbildējuši uz konkursa jautājumiem, kā arī interaktīvajā kartē atzīmējuši nepieciešamos punktus, saņems dāvanu – īpašu akcijas T-kreklu. Tā kā Latvijā un visā Eiropas Savienībā tiek atzīmēts Eiropas Brīvprātīgā darba gads, brīvprātīgo aktivitātes tiek īpaši ievērotas un novērtētas. Lielā talka kopš saviem pirmsākumiem ir brīvprātīgo kustība, jo ikviens talcinieks darbus veic no brīva prāta, nesaņemot par to samaksu. Taču šogad Lielās talkas organizatori cer piesaistīt papildus brīvprātīgos palīgus jau pirms paša pasākuma, kuri palīdzēs atklāt piesārņojumu dabā un noteikt 30.aprīļa talku norises vietas visā Latvijā. Akciju „Nāc talkā Latvijai!” īpaši atbalsta Eiropas Komisijas pārstāvniecība un Eiropas Parlamenta Informācijas biroja Latvijā. Šogad talkot aicina Rīgas Brīvostas pārvalde, SIA „Skonto Būve” un Latvijas valsts meži. Talku atbalsta arī LR Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, zīmols „Garnier”, RIMI, DHL Latvija, LASUA, L&T un būvniecības nams „Kurši”. Papildus informācija: Indra Soika, Lielās Talkas mediju koordinatore, tālrunis: 67804066, mob.tālr.: 26455823, e-pasts: prese@talkas.lv, www.talkas.lv

Pievieno komentāru

Komentāri 4

komunistiskā talka

Ja katrs dienests kārtīgi veiks savu darbu, tad tā Komunistiskās sestdienas talka aprīlī nebūs jārīko. Ja cilvēki satīrīs savus un savu suņu mēslus, tad talkas nebūs jārīko. Ja attiecīgie dienesti sekos kārtībai pilsētā ( skat.- kārtīgi veiks savu darbu), tad talkas nebūs jārīko.Bet pie mums tikai veido jaunas un atkal jaunas nodaļas, kam jārūpējas par kārtību, par apsaimniekošanu, bet mēsli jātīra reizi gadā talku veidā, tad jājautā- ko tad visas pārējās dienas gadā dara cilvēki, kas par to saņem algu? Vai tad viņi strādā tikai vienu dienu gadā?
Talkas ir vieta , kur pazīmēties priekšniekiem, sak, mēs taču arī ko darām.

pirms 9 gadiem, 2011.03.23 20:24

Guntis

Nezinu gan kaapeec latvijaa taas komunisma laika sestdienas talkas valadziigas .Vismaz te Vaacijaa neviens taadas neriiko un viss ir satiiriits un gliits . Vienkaarshi neviens necuukojas un prieksh tam ir attieciigi dienesti.
NEVAJAG VIENKARESHI PASHIEM PIECUUKOT TAD NEVAJADZEES SHITAAS ILJICHA TALKAS RIIKOT .

pirms 9 gadiem, 2011.03.22 22:26

Latvijā un pasaulē