Izvērtēs uzņēmumu apvienošanās lietderību 5

Bauskā jau ilgāku laiku tiek diskutēts par divu pašvaldības kapitālsabiedrību – «Vides serviss» un «Bauskas namsaimnieks» – apvienošanu. Novada domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Feldmanis «Bauskas Dzīvei» stāstīja, ka izveidota īpaša darba grupa, kuru vada domes priekšsēdētājs Valdis Veips. Tā tikusies pirmajā apspriedē, kurā lemts par turpmāko darbību. «Uzdevums ir panākt lētākus un vienlaikus kvalitatīvākus iedzīvotājiem sniegtos pakalpojumus. Apvienot divus uzņēmumus nav mūsu pašmērķis. Ir skaidrs, ka nepieciešama reorganizācija, bet ir jāizvērtē, kādai tai būt,» stāsta J. Feldmanis.Viņš minēja, ka tagad speciālistiem jāveic visi ekonomiskie aprēķini. Kad būs veikta abu uzņēmumu darbības ekonomiskā analīze, tās rezultāti kalpos kā pamats turpmākai rīcībai. Nav noteikti strikti termiņi, kuros šie darbi jāveic.Vairāk informācijas, kā arī dažādus viedokļus lasiet laikraksta «Bauskas Dzīve» drukātajā versijā trešdien, 13. jūnijā.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Jā, nu interesanti, jo citādi to zaļo laukumu aiz Maximas un Krājbankas trīs dažādi saimnieki pļauj, un ataug tas trijās dažādās pakāpēs, jo pļaui taču trīs dažādos laikos .Tikai kā tad būs ar to māju apsaimniekošanu u.t.t. , jo Vides serviss taču kopj parkus un pie dz.mājām nepiederošo teritoriju, kas par to maksās, vai būs līgums ar novada domi par to atsevišķs? Kā būs ar tādu jauktu uzņēmumu, ja Namsaimnieks savu īsto un vienīgo darbu- māju apsaimniekošanu pat tagad neveic un nepilda māju apsaimniekošanas noteikumus, un apsaimniekošanas naudu novirza apkures parādu dzēšanai?. Kā tādu zvēru sauks, vai par Vidnamservisu?

pirms 8 gadiem, 2012.06.12 23:55

Super

Labi ir, ka abas "lētās"kompānijas saliks zem viena jumta. Būs mazākas administratīvās izmaksas. Sāks domāt, kā lētāk veikt apsaimniekošanas pasākumus.

pirms 8 gadiem, 2012.06.12 10:22

Super

Labi ir, ka abas "lētās"kompānijas saliks zem viena jumta. Būs mazākas administratīvās izmaksas. Sāks domāt, kā lētāk veikt apsaimniekošanas pasākumus.

pirms 8 gadiem, 2012.06.12 10:22

logika

Jums ir izvēles tiesība.
Ja nepatīk namsaimnieks, dibiniet savu biedrību, apsaimniekojiet savu graustu, vai arī izvēlieties citu apsaimniekosanas formu vai firmu
Pietiek! Pietiek Gaudot!

pirms 8 gadiem, 2012.06.11 21:02

pele

Namsaimnieka apsaimniekotās mājas jau no viena gala brūk kopā.Ja tā ilgāk turpināsies nebūs kur dzīvot.Visa mūsu nauda pazūd domes aparāta uzturēšanai.Nekādus lielākus remontdarbus nevar veikt,visa nauda tiek uzrādīta tādās Ķikutes sastādītās tāmēs,ka pat nelabi paliek.Jāsāk meklēt vietas ,kur teltis uzstādīt.

pirms 8 gadiem, 2012.06.11 20:54

Latvijā un pasaulē