Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jārūpējas par ielas malā nolikto auto 7

Aizvadītajās brīvdienās sniega sega Bauskā ir sarukusi. To nedaudz kausējis atkusnis, vairākās pilsētas ielās organizēta sniega izvešana.  Piektdien, 7. janvārī, sniega vedēji strādāja Dārza, Salātu ielas posmos.  Vienlaikus pilsētā, gādājot par gājēju drošību, no ēkām cenšas noņemt lāstekas. 7. janvārī tika sakopta tirdzniecības centra «Kvēle» fasāde Bauskā. Savukārt sestdien, 8. janvārī, rūpējoties par ēkas drošību, strādnieki tīrīja sniegu no lielveikala «Top!» jumta. Tomēr pilsētā ir daudz ēku, kuru jumtu pārkarēs redzamas draudīgas lāstekas, arī sniega blāķi. Izvietojot norobežojošās lentes, gājēji, piemēram, aicināti uzmanīties uz ietves pie Bauskas viesnīcas.Ja atkusnī sniega sega ievērojami nesaruks, arī šonedēļ pilsētā turpināsies tā izvešana. Atbrīvotas no sniega galvenokārt tiks tās ielas, kurās ir intensīvāka transporta plūsma. Bauskas kārtībnieks Aldonis Buls vienlaikus atgādina, ka par kārtību ielu malās, māju iekšpagalmos jāgādā arī to automobiļu īpašniekiem, kuru spēkrati tur novietoti ilgstoši.  Saistošo noteikumu «Par sabiedrisko kārtību Bauskas novada administratīvajā teritorijā» 33. punktā teikts: «Par automašīnu stāvvietas, garāžas teritorijas un teritorijas ap transportlīdzekli līdz trīs metru platā joslā, ja tas tiek turēts uz ielas, pagalmā, piesārņošanu un to netīrīšanu izsaka brīdinājumu vai uzliek naudas sodu līdz 25 latiem.» A. Buls sola šajās dienās īpašu uzmanību pievērst ielu malās, pagalmu stāvvietās «aizmirstiem» automobiļiem. «Saimnieka pienākums ir notīrīt sniegu laukumā ap savu automašīnu. Citādi viņu kādā dienā gaidīs pie mašīnas stikla piestiprināts paziņojums par noteikto administratīvo sodu,» tā A. Buls.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

18

Šitas skats ir pie Dārza ielas 18. Tā mašīna tur jau kopš pirmā sniega.

pirms 9 gadiem, 2011.01.11 10:27

XXl tā arī Tev vajag ja nevīžo savu mašiņu nolikt tukšā stāvlaukumā un Tavam paurim laikam nesaprast, ka sniega laikā auto jāliek garāžā vai stāvlaukumā.
DŽEKIŅAM to sodu jau vajadzēja uzlikt sen, ja arī galvi'na nestrādā.

pirms 9 gadiem, 2011.01.11 09:42

Dzeks

Baigie gudrinieki - atrada kam uzlikt sodu paši par savu pienākumu nepildīšanu.
Ja es pa nakti atstāšu mašīnu nenotīrītā placītī (jo citur jau nav kur), no rīta man jau būs soda kvīts? Un nevajag aizbildināties ar tekstu "ilgstoši", kamēr tas nav precīzi noteikts tajos saistošajos noteikumos, tikmēr tā arī var notikt.
Kad man būs sava individuālā stāvvieta, kurā citi nedrīkst apstāties, tad arī tīrīšu!

pirms 9 gadiem, 2011.01.11 09:14

!!!

Un vai vispār sniegu no ietves var mest uz ceļa? Kas tā par sniega dzenāšanau? Neko nesaku par mazu kārtiņu, bet met jau arī buližņikus, kas var samaitāt mašīnu, vai kāds to kompensēs? Namsaimnieks ir atbildīgs par kārtību ap māju teritorijām, ja jau ir apņēmies apsaimniekot, tad nu takā to vajadzētu darīt un sniegu izvest!

pirms 9 gadiem, 2011.01.11 08:49

jop tv m

un kāds sods ir apsaimniekotājam par ietvju netīrīšanu,to gan buls klusē,mīkstais ar pašvaldības uzņēmumu gan netiek galā

pirms 9 gadiem, 2011.01.10 18:56

XXL

Un kāds sods ir sētniekam, kurš, tīrot sniegu no ietves, met to tieši virsū stāvošai automašīnai?

pirms 9 gadiem, 2011.01.10 18:45

Latvijā un pasaulē