Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas slimnīcā ar slēpto kameru pieķer ārstu kukuļņemšanā 2

Ar slēptās kameras palīdzību pagājušajā nedēļā kukuļņemšanas brīdī pieķerts Jelgavas pilsētas slimnīcas traumatologs ortopēds Vladimirs Kravecs, kuram pacientes tuvinieks devis naudu par veiktu operāciju. Ārsts «Ziņām» teic, ka šis ir pirmais gadījums, kad no pacienta ņēmis naudu, taču, kādēļ tā rīkojies, paskaidrot nespēj. Slimnīcas vadība dakterim izteikusi stingro rājienu par ārsta ētikai neatbilstošu rīcību, bet darbu slimnīcā viņš turpinās. Interesi par šo gadījumu izrādījis arī Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB), ziņo portāls zz.lv .Kārļa Ārgaļa dzīvesbiedrei pirms nedēļas Jelgavas pilsētas slimnīcā veikta apakšstilba operācija, taču operējošais ārsts V.Kravecs vīram devis norādi, ka par to nāksies piemaksāt vēl 50 latu. Vīrs savu bēdu stāstu vispirms uzticēja LNT raidījumam «Tautas balss».  «Pacientes vīrs mums piezvanīja un raudāja. Jelgavas slimnīcas ārsts viņam teicis, ka nelaidīs pacienti ātrāk mājās, kamēr netiks samaksāti vēl 50 latu, jo pacientei operācijas laikā ārsts esot ielicis labākus «dzelžus»,» stāsta raidījuma producents Guntars Gulbiņš. Pagājušajā ceturtdienā K.Ārgalis un «Tautas balss» žurnālisti, līdzi ņemot iezīmētas naudas zīmes, devās pie ārsta V.Kraveca uz viņa kabinetu, kā pacientes vīrs ar dakteri bija norunājuši. Pirms tam slimnīcas kasē tika samaksāts par uzturēšanos slimnīcā un oficiālais līdzmaksājums par operāciju - kopā 125 lati.  Uzdodoties par sirmā vīra dēlu, ārsta kabinetā iegāja arī LNT žurnālists ar slēpto kameru. Saruna un kabinetā notikušais tika fiksēts video. Tajā redzams, kā ārsts paņem 50 latu un ieliek sava baltā uzsvārča kabatā.  «Kad abi vīrieši bija iznākuši no kabineta, tajā devās jau citi kolēģi, lai iztaujātu ārstu. Dakteris bija ļoti apjucis un uz jautājumu, vai bieži ņemat naudu no pacientiem, atbildēja, ka šī bijusi pirmā reize, un pacientam naudu uzreiz arī atdeva,» stāsta G.Gulbiņš, piebilstot, ka pēc sižeta pieteikuma pārraidīšanas televīzijā e-pastā saņēmis vēl kādas pacientes vēstuli, kurai arī šis pats ārsts esot prasījis naudu.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Zatlers & Co

Mērnieku laiki, kas mērnieku laiki:"Lielos zagļus godā ceļ, mazos liek cietumā"...

pirms 10 gadiem, 2010.05.07 12:05

Juris

Dakteris bija ļoti apjucis.............?Par ko tad?Vai par jautājumu,cik bieži viņš ŅEMOT,vai arī par šo niecīgo summu,kuras dēļ varēja iznākt krietni lielāki mēsli.

pirms 10 gadiem, 2010.05.07 11:25

Latvijā un pasaulē