Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kareivju ielas 3. nama siltināšanu pakļauj riskam 10

Sākti daudzdzīvokļu mājas Bauskā, Kareivju ielā 3, siltināšanas priekšdarbi – ap namu tiek uzstādīta norobežojoša sēta, tiek uzstādītas stalažas. Kad sāksies renovācija, pašlaik vēl nav zināms.«Bauskas Dzīve» jau informēja, ka Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra kavē atzinumu par dzīvokļu kooperatīvās sabiedrības «K3» atklāti rīkotā konkursa uzvarētājas SIA «Vesta ABM» piedāvājuma komplektu. Projekta vadītājai SIA «Bauskas namsaimnieks» valdes loceklei Jolantai Ķikutei izdevies panākt aģentūras mutvārdu atļauju slēgt līgumu ar renovācijas veicēju, lai varētu veikt sagatavošanās darbus. Drīz beigsies vasara, katra velti pagājusī diena ir zaudējums. Laikus nesākti pārbūves darbi var apdraudēt veiksmīgu projekta īstenošanu. Jolantas Ķikutes un SIA «Vesta ABM» oficiāla vienošanās noformēta pagājušajā nedēļā.

Pievieno komentāru

Komentāri 10

un vēl

Atbildīgām personām ieteikums nenovirzīties no mērķa: veikt kvalitatīvu majas siltināšanas projektu. Atcerēsimies, ka būvdarbi nav maize - nepērkam katru dienu un nemaksā 0,5 Ls. Ēkas kalpošanas laiks noteikti ir vismaz 50 gadi, bet projekta laikā veiktajiem darbiem bez remonta vajadzētu kalpot vismas 25 gadus (10 gadi pēc kredīta nomaksas) ja nu vienīgi pārkrāsot sienas. Ja projektu neizdodas kvalitatīvi paveikt šogad, tad labāk nākamgad, ja vēl būs pieejams eiropas atbalsts. Ja darbi tiks veikti ziemā, tad būvnieka izmaksas pieaugs un cietīs kvalitāte (salā var tikt neievērota tehnoloģija).

pirms 9 gadiem, 2011.08.16 16:28

Interisanti kādēļ K3 vispār bija nepieciešams griezties pie projekta vadītāja bez pieredzes (cik tad siltināšanas projekti novadīti?)? Vai notika konkurss? Kā tika izvērtētas kandidatūras? Ja šis bija lētākais piedāvājums, tad jādomā kādēļ kāds grib kaut ko darīt par velti, pie tam ne paša kopīpašumā ?
Bezmaksas siers ir tikai slazdā!
Šis nav milijonu projekts, bet tomēr tā būs katra dzīvokļa īpašnieka saistības uz ilgiem, jo ilgiem laikiem.

pirms 9 gadiem, 2011.08.16 16:02

Elga

Jāatgādina Ķikutei, ka uzņemoties K3 mājas siltināšanas darbu vadīšanu, viņa operē ar iedzīvotāju naudu no pirmā līdz pēdējam latam. Tās māju apsaimniekošanas naudas viņa kaut kā neuztver nopietni un tāpēc parādās informācijas par bezsaimnieciskumu. Nu tad K3 saturaties!

pirms 9 gadiem, 2011.08.16 13:56

Drebeklis

Hi hi hi ! - savu naudasmaku biezinātāji ar siltināšanu ....

pirms 9 gadiem, 2011.08.15 19:40

iepirkums

kas tā par projekta vadītāju, vai nebija pirms tam jāizzin nosacījumu pretendentam, la nebūtu aizķeršanās?

pirms 9 gadiem, 2011.08.15 11:57

Jau no aprīļa mēneša vajadzēja sākties mājas siltināšanai, bet jau augusta mēneša otrā dekāde, bet nekas vēl nav sākts; līdz ziemai 100% nepabeigs, bet ja mēģinās pabeigt, tad tas būs ļoti nekvalitatīvs darbs un nauda vējā. Uz ko skatās šī projekta dibinātāji un pats uzņēmuma vadītājs?

pirms 9 gadiem, 2011.08.15 10:18

zigis

Te būs ,,auzas"
Nabaga iedzīvotāji maksās raudādami.

pirms 9 gadiem, 2011.08.15 09:35

Paga

Kāda mutvārdu vienošanās - ja tur ir ieliktas ceribas uz Eiropas lidzfinansejumu, tad tas neder, nekadi vardi, tikai liigums. Bet - vai tiesam Vesta ABM ir specialisti maju siltinaasanaa?

pirms 9 gadiem, 2011.08.15 09:18

Par citu naudu

Ja mutvārdu atāluju aizmirsīs, tad dzīvokļu īpašnieki samaksās pēc pilnas programmas, ne jau Ķikute.

pirms 9 gadiem, 2011.08.15 08:56

Latvijā un pasaulē