«Kroni» interesē Krievijas tirgus 6

Pārtikas ražotnes «Kronis» produkti, iespējams, būs nopērkami Krievijas veikalos. Šādus secinājumus pēc piedalīšanās starptautiskajā pārtikas izstādē Maskavā «Bauskas Dzīvei» pauž uzņēmuma vadītājs Aivars Svarenieks.Pārtikas izstādē «World Food» Maskavā «Kronis» piedāvāja teju visus savas produkcijas veidus. Interese bija liela, tomēr iekļūt Krievijas tirgū nav nemaz tik viegli. A. Svarenieks atzina, ka jāpārvar daudz šķēršļu. Viens no tiem – līdzīgi produkti Maskavas veikalos ir pat dārgāki nekā pie mums, taču iepirkuma cenas Krievijā ir daudz zemākas. Prāvu tiesu ienākumu gūst starpnieki. Tādējādi, eksportējot produktus uz Krieviju, jādomā, kā samazināt to pašizmaksu.Taču sarunas ir sāktas ar iespējamiem produkcijas importētājiem. Tāpat notikušas sarunas ar muitas pārstāvjiem. Uzņēmums sācis darbu, lai savu produkciju sertificētu atbilstīgi Krievijas likumu normām. «Ir jācenšas tur iespraukties, jo tirgus ir liels, pircēji atrastos. Tie varbūt nebūtu tradicionālie gurķi, kukurūza vai zaļie zirnīši, bet kaut kas retāk sastopams,» tā A. Svarenieks.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Varbut kads doma,kā labak nogrīmst šeit,no bezdarbibas?Vai meģināt iziet uz starpvalstu tirgu?

pirms 11 gadiem, 2009.10.01 11:56

atmiņa

Nevajag aizmirst 1998.gadu, kad uz Krieviju orientētās Latvijas konservu fabrikas nogrima nebūtībā! Ik pa brīdim tajā valstī pēc Kremļa pavēles boikotē kādas citas valsts produktus, ja kaut kas caram nepatīk. Te daži komentētāji to laikam piemirsuši.
Domāju, ka Svareniekam pietiks prāta sadalīt proporcionāli riskus un pilnīgi nepārsviesties uz Krievijas tirgu!

pirms 11 gadiem, 2009.09.30 23:29

Formula

Lai "Kronim" veicas. Mani priecē, ka mūspusē tiek ražota ļoti kvalitatīva un garšīga pārtikas produkcija. Ļoti apmierina arī produktu daudzveidība, ko uzņēmums piedāvā.

pirms 11 gadiem, 2009.09.30 13:59

Pingvīns

Lai izdodas!!!Laikam beidzot viens biznesmenis ir sapratis ka jāorentējas ir uz Krievijas tirgu,un Eiropai mūsu produkcija nav vajadzīga!!!!!!!!!Vēlreiz,lai veicas!

pirms 11 gadiem, 2009.09.30 13:39

Verro

Esmu garšojusi ļoti daudz "Kronis" produkciju, ļoti garšiga un daudzveidīga. Lai veicas Svarenieka k- gam un viņa kolektīvam. Vismaz ir kāds uzņēmums kas cenšas pastāvēt šajos grūtajos laikos un meklē plašakas iespējas.

pirms 11 gadiem, 2009.09.30 10:28

tālūk

Lai Svareniekam izdodas, jo Eiropā mūsu preces nav vajadzīgas. Sen jau vajadzēja ar Krieviju atvērt tirgu, nevis lūrēt uz rietumiem.Eiropa vispār grib izputināt mūsu ražošanu, lai paši varētu savu ķīmiju šeit andelēt!

pirms 11 gadiem, 2009.09.30 09:35

Latvijā un pasaulē