"Kvinta plus" trīskārt samazina plānotās izmaksas Uzvaras ielas rekonstrukcijai Bauskā 13

Konkursā par Uzvaras ielas rekonstrukciju Bauskas pilsētā uzvarējusi SIA "Kvinta plus" no Rīgas, kas apņēmusies trīskārt samazināt vairāk nekā miljonu latu plānotās izmaksas, aģentūra LETA uzzināja Iepirkumu uzraudzības birojā (IUB).Bauskas pašvaldības sākotnēji plānotā līgumcena bija 1 170 000 latu, neskaitot pievienotās vērtības nodokli (PVN), bet "Kvinta plus" piedāvātā kopējā līgumcena ir 379 974 lati bez PVN.Portāls jau ziņoja, ka maijā Satiksmes ministrija apstiprinājusi Bauskas pilsētas domes iesniegto projektu "Uzvaras ielas rekonstrukcija no Brīvības bulvāra līdz Baznīcas ielai Bauskas pilsētā", aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.Rekonstrukcijas projekta gaitā paredzēts sakārtot krustojumus ar Skolas, 1.maija, Parka un Baznīcas ielām. Krustojumā ar Baznīcas ielu projektā paredzētas būtiskas izmaiņas. Šajā krustojumā, virzienā no Brīvības bulvāra, projektēta papildus josla, lai, nogriežoties virzienā pa kreisi, netraucētu pārējo satiksmes plūsmu.Rekonstruējot ietves un izbūvējot celiņus, tiks ņemtas vērā visu pilsētas iedzīvotāju intereses, ieskaitot velobraucējus un cilvēkus ar īpašām vajadzībām.Lai uzlabotu pilsētvides ainavu, morāli novecojušo autobusu pieturas paviljonu paredzēts demontēt un tā vietā uzstādīt divus jaunus, modernus paviljonus.Ielas rekonstrukcija ļaus samazināt sastrēgumus, radīs drošu un pieejamu pilsētvidi, nodrošinās piekļuvi visiem nozīmīgākiem pakalpojumu, uzņēmējdarbības (mācību iestādes, tirdzniecības centri, starptautiskas nozīmes kultūras tūrisma objekti u.c.) objektiem pilsētniekiem un citu pašvaldību iedzīvotājiem.Ja nebūs nekādu neplānotu šķēršļu, būvdarbi varētu tikt uzsākti jau šā gada jūlijā un pabeigti līdz 1.decembrim.Satiksmes ministrija kā Eiropas Savienības struktūrfondu un Kohēzijas fonda 2007.-2013.gada plānošanas perioda atbildīgā iestāde nolēma apstiprināt Bauskas pilsētas domes projekta iesniegumu "Uzvaras ielas rekonstrukcija no Brīvības bulvāra līdz Baznīcas ielai Bauskas pilsētā".

Pievieno komentāru

Komentāri 13

Aleksandrs

E-pasts atklāti nav redzams... alex@spel.lv

pirms 11 gadiem, 2009.07.16 20:22

Aleksandrs

Heh, bet ēs tāmēju MERKam šo to projektu, ielu apgaismojumu daļu...
Ja ir interese, mūsu cena bija tikai 10360 + pvn.
Rakstiet uz e-pastu, ja interesē sadarbība...

pirms 11 gadiem, 2009.07.16 20:21

Kvinta Plus - visiem

Mūs ļoti izbrīna un kaitina cilvēku skaudība, ļaunums, nenovīdiība, bet laikam tādi jau mēs latvieši esam, anonīmi slēpjoties nezinot faktus mēs izgāžam visu savu ļaunumu... SIA Kvinta Plus jau 3 iepriekšējos gadus ir ieguvusi GODĪGA konkurencē pasūtījums ielu rekonstrukcijai Bauskas pilsētā. Esam veikuši Plūdoņa un Rūpniecības ielu rekonstrukciju, kā arī Rātslaukuma rekonstrukciju pagājušā gadā. Ar šiem projektiem ļoti lepojamies un esam gatavi (un to arī daram) defektus, ja tādi rodas novērst arī pēc garantijas perioda beigām. Par kavēto termiņu Plūdoņa ielā jāņem vērā, ka visi šie darbi tiek veikti vecpilsētā, tādēļ projekta stadījā nekad nav iespējams paredzēt visus darbus, kas saistīti ar pazemes komunikācijām, kuras reāli var pārbaudīt tikai projekta gaitā, tās atsedzot. Nevienā no šiem projektiem netika pārsniegs projekta izmaksas.
Esam gatavi atbildēt uz jebkuriem jautājumiem, tikties, pierādīt un parādīt.
Baušķenieki, Jums ir paveuicies ar savu domi un cilvēkiem, kas tur strādā. Gribam uzsvērt, ka cenšamies strādāt daudžas Latvijas pilsētās, un droši varam teikt, ka viena no retajām pilsētām, kur pašvaldības iepirkumi notiek absolūti godīgi, ievērojot pilsētas intereses. Vairumā gadījumu uzvar pretendents ar zemāko piedāvājuma cenu, tādējādi ekonomējot JŪSU nodokļos samaksāto naudu. Un domājam, ka katrs no jums ir pamanījis, ka tiek veikts liels darbs Jūsu pilsētā, lai to padarītu skaistāku un sakoptāku.
Ja kādam ir intrese uzzināt ko vairāk , domāju, ka mūsu kontaktus spēsiet atrast...

pirms 11 gadiem, 2009.07.16 11:37

Š.Holmss

Labi, paliksim katrs pie savām domām, nestrīdēšos, varu ietiekt paskatīties uz Kuldīgu, tukumu, Cēsīm, Siguldu, Ludzu un daudzām citām vietām:). Un runa neiet tikai par sakoptību, iet runa arī par pilsētvides plānošanu. Pastāsti, kur tu vari apsēsties zaļajā zonā atskaitot korfa dārzu?. Kur ir padomāts par Tevi kā pilsētas iedzīvotāju, lai vasarā varētu netupēt dzīvoklī. Priek';s kam piemēram pie RP ir vajadzīgs milzonīgs betona stāvlaukums? Un kaut vai mana vislielākā sāpe - kādi ir ceļi!!!!

pirms 11 gadiem, 2009.07.16 10:38

žēl, žēl ""Klusais""" .. kauns..:((.. dzimis un audzis...un tik nesakopta....

cik ilgi vēl augsi???? sāc taču sakopt!!!!!!

pirms 11 gadiem, 2009.07.16 09:49

nomta

vot,tiešam,lai paseko līdzi,cik beigās izmaksā ceļa remonts un,ja tas izmaksā dārgāk kā iepriekš sarunāts,starpību piedzīt no atbildīgajām amatpersonām,ja,protams,tādas atradīsies!

pirms 11 gadiem, 2009.07.15 23:27

monta Holmsam

Tas, ka Latvijā viss gājis lejup, piekrītu, par Bauskas izskatu - nepiekrītu. Arī man nācies pabūt citās pilsētās un Bauska šobrīd ir viena no sakoptākajām. Palūko Talsus, Saldu, Dobeli. Madonu... - kura tad te izceļas ar sakoptību? Mums ir ok, tikai pašiem nevajag par demolētājiem palikt un savākt aiz sevis mēslus.

pirms 11 gadiem, 2009.07.15 21:46

tā tā

cik noprotu tā pati Kvinta plus,kas pēc līguma neiekļāvās noteiktajos OBJEKTA NODOŠANAS termiņos un nekvalitatīvi bruģēja Bauskas Plūdoņa ielu un citus posmus...izmaksas ari izauga par 20% un skaidrs,ka firma padalījās,ja jau atkal konkursu uzvarēja!!! INTERESANTI PAR CIK PROCENTIEM ŠOREIZ UZAUGS IZMAKSAS...RAJONA AVĪZĪTE VARĒTU PASEKOT CIK BEIGĀS NOVADS SAMAKSĀS VAI ŠOS 380 000 LATUS VAI VAIRĀK UN TAD ZINĀSIM,CIK MŪSU IZPILDVARA BĀŽ KABATĀ........!!!!!!

pirms 11 gadiem, 2009.07.15 20:21

Ilze

Mani visvairāk pārsteidza, ka tam ceļa posmam max 1 km ir plānojuši tērēt 1 miljonu latu bez PVN!!!!
Labi, ka ir tādi uzņēmēji, kas to vismaz neizmantoja savā labā!!!
Ā, un vēl: "Ielas rekonstrukcija ļaus samazināt sastrēgumus, radīs drošu un pieejamu pilsētvidi, nodrošinās piekļuvi visiem nozīmīgākiem pakalpojumu, uzņēmējdarbības...."

Es katru dienu tur braukājot neesmu manījusi sastrēgumus, kurās stundās tas ir?
Tas tikai norāda, kā mēs rakstam projektus un izpušķojam "trako situāciju" !!!!

pirms 11 gadiem, 2009.07.15 11:02

Š.Holmss

Arī es esmu dzimis un audzis, bet padomājot kur 17 gadu laikā esam nonākuši, tiešām paliek nedaudz kauns. Un te nedomāju tikai Bausku, bet visu L-ju kopumā. Ir sanācis pabūt daudzās L-jas pilsētās, bet tik nesakoptu kā Bausku neesmu redzējis sen. Un pie tam bezjēdzīgi, nepārdomāti risinājumi.

pirms 11 gadiem, 2009.07.15 09:04

klusajam

Nāc taču beidzot par manu saimnieku!
Tava Bauska.

pirms 11 gadiem, 2009.07.14 19:11

klusais

Es dzimis te un audzis,man kauns par Bausku,cauri muusu pilseetai iet visa eiropa,mums jau sen vajadzeeja buut pilseetai miljonaarei,zzel ka mums nav iistu saimnieku.....

pirms 11 gadiem, 2009.07.14 17:42

Š.Holmss

Nu, nu, rekonstruēs un pēc gada pārtaisīs atkal?

pirms 11 gadiem, 2009.07.14 14:01

Latvijā un pasaulē