Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Latvenergo» brīdina iedzīvotājus par vētras draudiem vakarā un naktī 3

Pēc Latvijas Hidrometeoroloģijas aģentūras ziņām, ceturtdienas vakarā un piektdienas naktī vēja ātrums pastiprināsies līdz stipras vētras spēkam, tādēļ «Latvenergo» brīdina iedzīvotājus, ka vēja ietekmē var lūzt koki un zari, pārraujot elektrolīniju vadus un radot citas bīstamas situācijas.«Latvenergo» runasvīrs Andris Siksnis aģentūru BNS informēja, ka uzņēmums aicina iedzīvotājus būt piesardzīgiem elektrolīniju un elektroiekārtu tuvumā un aicina netuvoties elektroietaisēm, ja tajās ir iekārušies koki vai zari vai zemē redzami norautu elektrolīniju vadi. Šāds iekārtu stāvoklis var apdraudēt cilvēka dzīvību, tāpēc iedzīvotāji aicināti neriskēt. Tāpat «Latvenergo» lūdz ziņot par novērotām bīstamām situācijām, zvanot klientu servisam pa bezmaksas tālruni 80200404 vai Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam. «Latvenergo» uzsver - redzot zemē guļošu elektrolīnijas vadu vai uz tās uzkritušu koku, tam nedrīkst tuvoties un nedrīkst to ļaut darīt arī citiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Pārrauj vadus un rada citas bīstamas situācijas, aicina neriskēt. Novērosim bīstamas situācijas. Redzot guļošus kokus. BNS. Ha! Latvjenergo. Kura reize.

pirms 9 gadiem, 2011.04.08 00:54

jop tv m

atkal ome nopirdīsies un pārtrūks vadi ?

pirms 9 gadiem, 2011.04.07 18:02

Latvijā un pasaulē