«Lejeniekos» iekārtos sporta spēļu laukumus 1

Ceraukstes pašvaldība, saņemot Bērnu, ģimenes un sabiedrības integrācijas lietu ministrijas atbalstu, īstenos projektu «Jauniešu aktīvas atpūtas laukuma izveide «Lejeniekos»».

Pagasta lauku attīstības speciāliste Daila Kronberga skaidro, ka ministrija piešķīrusi 4910 latu un pagasta līdzfinansējums nav vajadzīgs. Šo naudu izmantos 3500 kvadrātmetru lielas platības sakārtošanai, kurā ierīkos sporta spēļu laukumus. Būs iespēja spēlēt volejbolu, futbolu un basketbolu, kā arī lēkāt uz batuta. Ne tikai viesi, bet arī vietējie iedzīvotāji brīvo laiku varēs pavadīt sportojot.Dzejnieka Viļa Plūdoņa muzeja vadītāja Signe Samsone informē, ka ir izsludināta iepirkuma procedūra un pēc 20. maija noskaidrosies darbu veicējs. Viņa arī teic, ka nereti, uzturoties «Lejeniekos», jauniešu grupas vēlas aktīvi darboties. Pēc neilga laika tādas iespējas būs. Paredzēts iekārtot arī vietu telšu celšanai.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Papa

Nu nez, kaut kā besī tie Lejenieki... Nedomāju, ka futenei īstā vieta. Būtu uztaisījuši rotaļu laukumu bērniem, laivu nomu un peldētavu . Kā tagad iedomājas: atbrauc bērni ekskursijā, ņems laukā bumbas un spēlēs basi?! Tad nosvīduši brauks tālāk?!

pirms 12 gadiem, 2009.05.15 09:32

Latvijā un pasaulē