Lielbritānijā sveiks aizvadītā gada uzņēmīgāko latvieti un dzers Bauskas alu 3

Šodien plkst.18 Mansfīldā, Lielbritānijā, notiks mediju grupas "Anglo Baltic News" (ABN) balvu pasniegšanas ceremonija "ABN - Uzņēmīgākais latvietis 2011", aģentūru LETA informēja pasākuma organizatoru pārstāve Rita Gasparaite.Ceremonijas mērķis ir sveikt latviešus, kuri, atrodoties svešumā, izcīnījuši vietu zem saules un spējuši sasniegt ievērības cienīgus panākumus. Šogad izvirzītajās deviņās nominācijās tiks sveikti latvieši, kuri pagājušajā gadā izpelnījušies atzinību ar veiksmīgu profesionālo karjeru, panākumiem sportā, sociālā projektā vai personiskajā biznesā, kā arī Latvijas tēla popularizēšanā un uzlabošanā Lielbritānijā."Man ir pagodinājums sastapt tik daudzus uzņēmīgus un veiksmīgus latviešus te - Lielbritānijā. Katram no mums ir svarīgs savējo atbalsts, tāpēc nominācijas būtība ir svinēt mūsu tautiešu panākums un veicināt sasniegumus nākotnē," saka ABN īpašniece un nominācijas pasākuma īstenotāja Dace Gaile.Balvu pasniegšanas ceremoniju atklās Latvijas vēstnieks Lielbritānijas un Ziemeļīrijas Apvienotajā karalistē Eduards Stiprais, savukārt vakara vadītāja loma atvēlēta grupas "Labvēlīgais tips" solistam Andrim Freidenfeldam jeb Fredim, kurš viesiem pēc svinīgās daļas kopā ar savu grupu sniegs koncertu par godu "Labvēlīgā tipa" 20 gadu jubilejai.Grupas koncertu un balli iesildīs latviešu soliste Zaiga Tapiņa, kā arī latviešu izcelsmes mūziķu savienība "Albert Road", kas šobrīd savu karjeru attīsta Lielbritānijā. Pasākuma viesus priecēs neona šovs, ar priekšnesumiem uzstāsies arī mazi un lieli latviešu mākslinieki.Pasākuma laikā norisināsies arī izstāde, kurā savus pakalpojumus prezentēs dažādi uzņēmumi, kuri piedāvā pakalpojumus latviešiem Lielbritānijā - "Levenes" juristi, darba aģentūra "123Drivers.lv" u.c.Katram pasākuma apmeklētājam būs iespēja laimēt mobilo telefonu no uzņēmuma "Cat 5 Communication", kā arī laimēt interneta televīzijas abonementu, lai varētu vērot visus Latvijas televīzijas kanālus Anglijā no "OZO.tv". Visiem būs iespēja saņemt vērtīgas dāvanas no "Moneygram" un "Lykamobile", kā arī baudīt latviešu "Bauskas alu" un "Laimas" šokolādi.ABN rīkotā nominācija notiek otro gadu. 2010.gadā nominācijas izsniedza sešās kategorijās. Tās saņēma labākais uzņēmējs Roberts Vītols, kurš ir "Construction Designers and Construction Resources" dibinātājs un direktors, uzņēmīgākā latviete - Baiba Freidenfelde, "Daugavas Vanagu" organizācijas pārstāve, labākā organizācija bija brīvo latviešu apvienība "Latvieši Mansfildā", aktīvākais latvietis - Nauris Gūtmanis par biznesa ideju "Pēternīca", bet labākais zīmols - "Dimdiņi".

Pievieno komentāru

Komentāri 3

'priekam

Par uzņēmējdarbību nevajadzētu aizrauties ar muļķīgiem jociņiem pareizi komentēja **** . Vairāk atsegt šādas problēmas.!!!!!!!!!!

pirms 9 gadiem, 2012.03.19 14:07

Priekā !

Ja vari *uzņemt uz krūts*vismaz spaini *Bauskas alu*,tad vari mēģināt pretendēt uz uzņēmīgākā latvieša nosaukumu.
*Bauskas alus* tā kā zītars,
Kas to nedzer - tas ir tītars!*

pirms 9 gadiem, 2012.03.19 10:40

***

It kā jau esam dziedātāju , dejotāju un visādu citādu mākslinieku tauta . Mūsu pašmājas ekonomikas stutēšanai pietrūkst tieši biznesmeņu. Jautājums mūsu tautas vēlētai valdībai - kāpēc j ū s n e s t r ā d ā j i e t jums uzticēto darbu ? Kāpēc citās valstīs ir attiecīgi likumi un noteikumi vidējā biznesa attīstībai , kur ne viens vien latvietis gūst panākumus ? Pie mums , lai nodibinātu kaut ko sakarīgu un sabiedrībai vajadzīgu - mākslīgi radītā b i r o k r ā t i j a cenšās tikai atstrādāt savu nelietderību visās jomās.

pirms 9 gadiem, 2012.03.18 02:46

Latvijā un pasaulē