Lielveikals kļuvis ērtāks pircējiem 6

Pēc neliela pārtraukuma piektdienas, 22. maija, rītā darbu atsāka lielveikals «Supernetto» Bauskā. Pirmajiem simts pircējiem «Fazer» maiznīca dāvāja maizes klaipiņu.

Inga Mankevica veikalu vada jau piekto gadu, kopš tirgotavas atklāšanas. Pašlaik veikalā ir 16 darbinieku, iespējams, to skaits varētu vēl nedaudz palielināties. Vadītāja stāsta, ka pēc rekonstrukcijas telpas kļuvušas ērtākas un gaišākas, mainīts arī preču izvietojums. Daudzveidīgāks kļuvis gaļas un piena produktu klāsts. Jaunums pircējiem ir cenu pārbaudes aparāts.Kasiere pārdevēja Larisa Drakša apliecina, ka ir patīkamāk strādāt skaisti izremontētā veikalā. Baušķeniece Dzintra atzīst, ka «Supernetto» iepērkas bieži. Veikals atrodoties pa ceļam uz mājām, arī cenas te esot normālas.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

apbēdinātā

Žēl, ka nav vairs domāts par tādām pircēju ērtībām, lai varētu izmantot augļu, d;arzeņu lietotās kastes, lai saliktu pirkumus. Gribi, negribi jāizmanto plastamasas maisiņi, lai cik tie skaitās kaitīgi sadaloties, bet tukšās kastes veikala administrācija tāpat liek mest ārā.

pirms 11 gadiem, 2009.05.25 16:10

pāķis 3os pēcpusdienā

a man nepatika. pārāk moderni.

pirms 11 gadiem, 2009.05.25 02:12

Latvijā un pasaulē