Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

LM tiksies Zemgales reģiona sociālo dienestu pārstāvji 2

Šodien, 26. februārī, Labklājības ministrijā (LM) notiks metodiskā sanāksme Zemgales reģiona sociālo dienestu pārstāvjiem, aģentūru LETA informēja LM.Sanāksmē pārstāvjus no Jelgavas, Kokneses, Krustpils, Neretas, Ozolnieku, Pļaviņu, Rundāles, Salas, Skrīveru, Tērvetes, Vecumnieku un Viesītes novadiem informēs par aktualitātēm sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības jomā. Tāpat LM speciālisti, izanalizējot pašvaldību saistošos noteikumus par sociālo palīdzību, informēs un skaidros svarīgāko normu atspoguļojumu saistošajos noteikumos. Vienlaikus LM pārstāvji norādīs uz būtiskākajām kļūdām pašvaldību saistošajos noteikumos, ņemot vērā sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības jomu regulējošos tiesību aktus. Tikšanās laikā plānots informēt par sociālajos dienestos aktuālu jautājumu - klientu informēšanu par sociālā dienesta pieņemto lēmumu. Savukārt sanāksmes otrajā daļā, pieaicinot speciālistus no LM Darba departamenta, Eiropas un juridisko lietu departamenta, no Bērnu un ģimenes politikas departamenta, paredzēts diskutēt par visdažādākajiem jautājumiem, kas ir aktuāli sociālajiem dienestiem. LM arī informē, ka šā gada pirmajā pusgadā LM paredzējusi organizēt deviņas metodiskās sanāksmes sociālo dienestu pārstāvjiem. Tās no 17.februāra līdz 17.martam notiks divas reizes nedēļā. Nākamās sanāksmes notiks 3.martā un 5.martā ar Vidzemes reģiona sociālo dienestu pārstāvjiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

speciāliste

Tāpēc, ka Bauskas, Iecavas un Rundāles novadi uz šādu sanāksmi tika aicināti 24.februārī vienkāršu iemeslu dēļ: telpā, kur LM organizē šo sanāksmi ir tikai 20 vietas.

pirms 10 gadiem, 2010.02.26 15:58

ramona

Kāpēc šajā sanāksmē nepiedalās Bauskas novada speciālisti?

pirms 10 gadiem, 2010.02.26 13:45

Latvijā un pasaulē